HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   World Cup Women Wageningen GDB 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Final Men 
 Final Women 
 Men 
 Women 
 Rapid Barrage 
 Blitz Barrage 
 GL Barrage 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Viktoriya Belaya MFF 2182   Vro   11 7 0 4 79   2194.27     2182  
2   Olga Fedorovich GMIF 2140   Vro   11 6 0 5 77   2123.91     2306  
3   Lyudmila Litvinenko MIF 2146   Vro   11 5 0 6 70   2208.82     2218  
4   Angelina Popova MFF 2000   Vro   11 6 0 5 67   2161.91     2092  
5   Ester van Muijen  2034   Vro   11 5 0 6 65   2111.73     2020  
6   Natalia Shestakova MIF 2157   Vro   7 7 0 0 64   2211.57     2262  
7   Ayyyna Karpova-Sobakina MIF 2141   Vro   11 6 0 5 62   2213.00     2227  
8   Darya Tkachenko GMIF 2203   Vro   11 6 0 5 62   2199.18     2332  
9   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1923   Vro   11 6 0 5 62   2131.82     2022  
10   Laura Timmerman  1947   Vro   11 5 0 6 60   2140.27     2029  
11   Darja Fedorovich MIF 2232   Vro   7 4 0 3 58   2180.14     2232  
12   Pei Liu    Vro   11 4 0 7 58   2122.36     2000  
13   Zane Magone MFF 2111   Vro   11 6 0 5 57   2111.82     2111  
14   Zoja Golubeva GMIF 2274   Vro   7 4 0 3 53   2215.29     2365  
15   Vitalia Doumesh MIF 2116   Vro   7 4 0 3 53   2173.86     2204  
16   Nika Leopoldova MFF 2212   Vro   7 3 0 4 51   2232.29     2212  
17   Bo Lian MIF 1913   Vro   11 3 0 8 51   2118.91     2068  
18   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2184   Vro   7 5 0 2 50   2245.71     2238  
19   Natalia Sadowska MIF 2104   Vro   7 5 0 2 50   2230.14     2231  
20   Irina Platonova MIF 2205   Vro   7 5 0 2 50   2224.29     2266  
21   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2278   Vro   7 5 0 2 50   2218.43     2314  
22   Matrena Nogovitsyna GMIF 2213   Vro   7 5 0 2 50   2218.29     2284  
23   Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   7 4 0 3 48   2188.71     2239  
24   Viktoriya Motrichko GMIF 2104   Vro   7 4 0 3 48   2172.71     2252  
25   Irina Pashkevich GMIF 2184   Vro   7 3 0 4 46   2228.14     2214  
26   Arleta Flisikowska MFF 2001   Vro   7 3 0 4 46   2184.14     2103  
27   Olga Sadovskaja MIF 2165   Vro   7 3 0 4 46   2173.86     2224  
28   Jacqueline Schouten MFF 1982   Vro   11 3 0 8 46   2120.73     2175  
29   Aygul Idrisova MIF 2187   Vro   7 5 0 2 45   2235.86     2212  
30   Rima Danileviciene  2006   Vro   11 3 0 8 41   2090.55     2123  
31   Jia Yan MIF 2054   Vro   11 2 0 9 34   2086.36     2054  
32   You Zhang    Vro   11 2 0 9 29   2110.36     1957  
 Ronde 11 
 zo 22-09-2013  You Zhang  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) 0-12
 Zane Magone (2111) - Rima Danileviciene (2006) 12-0
 Jia Yan (2054) - Laura Timmerman (1947) 5-7
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Jacqueline Schouten (1982) 7-5
 Pei Liu  - Ester van Muijen (2034) 0-12
 Bo Lian (1913) - Lyudmila Litvinenko (2146) 0-12
 Darya Tkachenko (2203) - Viktoriya Belaya (2182) 0-12
 Angelina Popova (2000) - Olga Fedorovich (2140) 7-5