HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Vrouwenblitzkampioenschap van Rusland 2013 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz Women

 Klassen: 
 Men 
 Blitz Men 
 Rapid Men 
 Women (prel.) 
 Rapid Women 
 Blitz Women 
 Women 1-4 
 Women 5-8 
 Women 9-12 
 Blitzbarrage Women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Elena Milshina-Djemotskina  GMIF 2184  X 1 2 2 0 1 2 2 2 1 2 2 2 21393121247
2 Matrena Nogovitsyna  GMIF 2213  1 X 2 1 2 1 2 0 1 2 2 2 2 11375119232
3 Natalia Shestakova  MIF 2157  0 0 X 2 1 2 1 2 1 1 2 2 2 21374218197
4 Nika Leopoldova  MFF 2212  0 1 0 X 0 1 2 1 2 2 1 2 2 21364316167
5 Tatiana Teterina  MIF 2105  2 0 1 2 X 0 0 1 2 1 1 2 2 11355315181
  Ayyyna Karpova-Sobakina  MIF 2141  1 1 0 1 2 X 1 1 0 2 1 1 2 21347215175
7 Irina Platonova  MIF 2205  0 0 1 0 2 1 X 2 1 2 2 0 2 11354414159
8 Aygul Idrisova  MIF 2187  0 2 0 1 1 1 0 X 1 1 1 2 1 21337313148
9 Elena Chitaykina  GMIF 2173  0 1 1 0 0 2 1 1 X 2 0 0 1 21335511132
  Angelina Popova  MFF 2000  1 0 1 0 1 0 0 1 0 X 1 2 2 21335511115
11 Guzel Georgieva-Ishmuratova  MIF 2123  0 0 0 1 1 1 0 1 2 1 X 1 0 21326510110
12 Aianika Kolodeznikova-Kychkina   1923  0 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 X 1 113247886
13 Gulnara Kopyrina   0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2 1 X 113148657
14 Galina Berezhnova   0 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 X13058562

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
ElenaMatrenaNatalia
NikaTatianaAyyyna
IrinaAygul
AngelinaGuzelAianika
GulnaraGalina
 Ronde 1 
 zo 18-08-2013  Natalia Shestakova (2157) - Nika Leopoldova (2212) 2-0
 Elena Chitaykina (2173) - Natalia Shestakova (2157) 1-1
 Nika Leopoldova (2212) - Elena Chitaykina (2173) 2-0
 Tatiana Teterina (2105) - Natalia Shestakova (2157) 1-1
 Nika Leopoldova (2212) - Tatiana Teterina (2105) 0-2
 Tatiana Teterina (2105) - Elena Chitaykina (2173) 2-0
 Natalia Shestakova (2157) - Galina Berezhnova  2-0
 Galina Berezhnova  - Nika Leopoldova (2212) 0-2
 Elena Chitaykina (2173) - Galina Berezhnova  2-0
 Galina Berezhnova  - Tatiana Teterina (2105) 1-1
 Natalia Shestakova (2157) - Elena Milshina-Djemotskina (2184) 0-2
 Elena Milshina-Djemotskina (2184) - Nika Leopoldova (2212) 2-0
 Elena Chitaykina (2173) - Elena Milshina-Djemotskina (2184) 0-2
 Elena Milshina-Djemotskina (2184) - Tatiana Teterina (2105) 0-2
 Galina Berezhnova  - Elena Milshina-Djemotskina (2184) 0-2
 Aygul Idrisova (2187) - Natalia Shestakova (2157) 0-2
 Nika Leopoldova (2212) - Aygul Idrisova (2187) 1-1
 Tatiana Teterina (2105) - Aygul Idrisova (2187) 1-1
 Aygul Idrisova (2187) - Elena Chitaykina (2173) 1-1
 Aygul Idrisova (2187) - Galina Berezhnova  2-0
 Elena Milshina-Djemotskina (2184) - Aygul Idrisova (2187) 2-0
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) - Natalia Shestakova (2157) 0-2
 Nika Leopoldova (2212) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) 1-1
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) - Elena Chitaykina (2173) 2-0
 Tatiana Teterina (2105) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) 1-1
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) - Galina Berezhnova  2-0
 Elena Milshina-Djemotskina (2184) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) 2-0
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) - Aygul Idrisova (2187) 1-1
 Natalia Shestakova (2157) - Gulnara Kopyrina  2-0
 Gulnara Kopyrina  - Nika Leopoldova (2212) 0-2
 Elena Chitaykina (2173) - Gulnara Kopyrina  1-1
 Gulnara Kopyrina  - Tatiana Teterina (2105) 0-2
 Galina Berezhnova  - Gulnara Kopyrina  1-1
 Natalia Shestakova (2157) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 2-0
 Gulnara Kopyrina  - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) 2-0
 Aygul Idrisova (2187) - Gulnara Kopyrina  1-1
 Gulnara Kopyrina  - Elena Milshina-Djemotskina (2184) 0-2
 Elena Chitaykina (2173) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Nika Leopoldova (2212) 1-1
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Tatiana Teterina (2105) 2-0
 Galina Berezhnova  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 0-2
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Elena Milshina-Djemotskina (2184) 1-1
 Aygul Idrisova (2187) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 1-1
 Angelina Popova (2000) - Natalia Shestakova (2157) 1-1
 Gulnara Kopyrina  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 0-2
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) 1-1
 Angelina Popova (2000) - Elena Chitaykina (2173) 0-2
 Nika Leopoldova (2212) - Angelina Popova (2000) 2-0
 Tatiana Teterina (2105) - Angelina Popova (2000) 1-1
 Angelina Popova (2000) - Galina Berezhnova  2-0
 Elena Milshina-Djemotskina (2184) - Angelina Popova (2000) 1-1
 Angelina Popova (2000) - Aygul Idrisova (2187) 1-1
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) - Angelina Popova (2000) 1-1
 Angelina Popova (2000) - Gulnara Kopyrina  2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Angelina Popova (2000) 2-0
 Irina Platonova (2205) - Natalia Shestakova (2157) 1-1
 Nika Leopoldova (2212) - Irina Platonova (2205) 2-0
 Irina Platonova (2205) - Elena Chitaykina (2173) 1-1
 Irina Platonova (2205) - Aygul Idrisova (2187) 2-0
 Elena Milshina-Djemotskina (2184) - Irina Platonova (2205) 2-0
 Irina Platonova (2205) - Galina Berezhnova  1-1
 Tatiana Teterina (2105) - Irina Platonova (2205) 0-2
 Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) - Irina Platonova (2205) 0-2
 Irina Platonova (2205) - Gulnara Kopyrina  2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) - Irina Platonova (2205) 1-1
 Irina Platonova (2205) - Angelina Popova (2000) 2-0
 Natalia Shestakova (2157) - Matrena Nogovitsyna (2213) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2213) - Tatiana Teterina (2105) 2-0
 Matrena Nogovitsyna (2213) - Nika Leopoldova (2212) 1-1
 Elena Chitaykina (2173) - Matrena Nogovitsyna (2213) 1-1
 Galina Berezhnova  - Matrena Nogovitsyna (2213) 1-1
 Matrena Nogovitsyna (2213) - Elena Milshina-Djemotskina (2184) 1-1
 Aygul Idrisova (2187) - Matrena Nogovitsyna (2213) 2-0
 Matrena Nogovitsyna (2213) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) 2-0
 Gulnara Kopyrina  - Matrena Nogovitsyna (2213) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2213) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 1-1
 Angelina Popova (2000) - Matrena Nogovitsyna (2213) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2213) - Irina Platonova (2205) 2-0
 Natalia Shestakova (2157) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) 2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) - Nika Leopoldova (2212) 0-2
 Elena Chitaykina (2173) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) 0-2
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) - Tatiana Teterina (2105) 0-2
 Galina Berezhnova  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) 1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) - Elena Milshina-Djemotskina (2184) 0-2
 Aygul Idrisova (2187) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) 2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) - Guzel Georgieva-Ishmuratova (2123) 1-1
 Gulnara Kopyrina  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) 1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2141) 1-1
 Angelina Popova (2000) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) 2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) - Irina Platonova (2205) 2-0
 Matrena Nogovitsyna (2213) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1923) 2-0