HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rapid WK Vrouwen Ulaanbaatar 2013 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Final 
 Rapid 
 Blitz 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Darya Tkachenko GMIF 2203   Vro   7 4 3 0 11 45 55
2   Viktoriya Motrichko GMIF 2123   Vro   7 3 4 0 10 45 56
3   Natalia Sadowska MIF 2112   Vro   7 4 2 1 10 39 50
4   Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   7 3 3 1 9 44 55
5   Aygul Idrisova MIF 2164   Vro   7 3 3 1 9 41 52
6   Heike Verheul MIF 2095   Vro   7 3 3 1 9 40 51
7   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2278   Vro   7 3 3 1 9 40 50
8   Matrena Nogovitsyna GMIF 2198   Vro   7 3 3 1 9 38 48
9   Ya Sai    Vro   7 4 0 3 8 38 49
10   Ayyyna Sobakina MIF 2163   Vro   7 3 1 3 7 41 51
11   Enkhtuya Gombosuren    Vro   7 3 1 3 7 36 46
12   Hanqing Zhao MIF 2014   Vro   7 2 3 2 7 35 44
13   Nandintsetseg Batdelger    Vro   7 3 1 3 7 31 41
14   Mandakhnaran Erdenetsogt    Vro   7 3 1 3 7 26 34
15   Enkhzaya Tserenbyamba    Vro   7 3 0 4 6 40 49
16   Tuvshinzaya Badamdorj    Vro   7 3 0 4 6 35 45
17   Odgerel Molomjamts    Vro   7 2 1 4 5 27 35
18   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Vro   7 2 1 4 5 23 34
19   Munkhtuya Nasanbayar    Vro   7 0 4 3 4 33 42
20   Tserendolgor Ukhnaa    Vro   7 2 0 5 4 30 40
21   Enkhsaikhan Bayatsaokhan    Vro   7 1 1 5 3 25 34
22   Saranzaya Enkhbayar    Vro   7 1 0 6 2 31 38
Darya TkachenkoViktoriya MotrichkoNatalia Sadowska
Olga BaltazhyAygul IdrisovaHeike Verheul
Tamara TansykkuzhinaMatrena NogovitsynaYa Sai
Ayyyna SobakinaEnkhtuya GombosurenHanqing Zhao
Nandintsetseg BatdelgerMandakhnaran ErdenetsogtEnkhzaya Tserenbyamba
Tuvshinzaya BadamdorjOdgerel MolomjamtsNyamjargal Munkhbaatar
Munkhtuya NasanbayarTserendolgor Ukhnaa
 Ronde 7 
 wo 02-10-2013  Heike Verheul (2095) - Darya Tkachenko (2203) 1-1
 Viktoriya Motrichko (2123) - Matrena Nogovitsyna (2198) 1-1
 Olga Baltazhy (2178) - Aygul Idrisova (2164) 1-1
 Ayyyna Sobakina (2163) - Natalia Sadowska (2112) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2278) - Enkhzaya Tserenbyamba  2-0
 Mandakhnaran Erdenetsogt  - Hanqing Zhao (2014) 1-1
 Ya Sai  - Tuvshinzaya Badamdorj  2-0
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Enkhtuya Gombosuren  0-2
 Nandintsetseg Batdelger  - Saranzaya Enkhbayar  2-0
 Odgerel Molomjamts  - Tserendolgor Ukhnaa  2-0
 Munkhtuya Nasanbayar  - Enkhsaikhan Bayatsaokhan  1-1