HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rapid WK Vrouwen Ulaanbaatar 2013 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Final 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Viktoriya Motrichko GMIF 2123   Vro   2 2 0 0 4 0 2
2   Darya Tkachenko GMIF 2203   Vro   2 2 0 0 4 0 2
3   Aygul Idrisova MIF 2164   Vro   2 2 0 0 4 0 2
4   Ayyyna Karpova-Sobakina MIF 2163   Vro   2 1 1 0 3 0 3
5   Heike Verheul MIF 2095   Vro   2 1 1 0 3 0 3
6   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2278   Vro   2 1 1 0 3 0 1
7   Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   2 1 1 0 3 0 1
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2198   Vro   2 1 1 0 3 0 1
9   Natalia Sadowska MIF 2112   Vro   2 1 0 1 2 0 4
10   Nandintsetseg Batdelger    Vro   2 1 0 1 2 0 4
  Ya Sai    Vro   2 1 0 1 2 0 4
  Tuvshinzaya Badamdorj    Vro   2 1 0 1 2 0 4
  Enkhzaya Tserenbyamba    Vro   2 1 0 1 2 0 3
  Tserendolgor Ukhnaa    Vro   2 1 0 1 2 0 2
  Mandakhnaran Erdenetsogt    Vro   2 1 0 1 2 0 2
16   Munkhtuya Nasanbayar    Vro   2 0 1 1 1 0 3
  Hanqing Zhao MIF 2014   Vro   2 0 1 1 1 0 3
  Enkhtuya Gombosuren    Vro   2 0 1 1 1 0 3
19   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Vro   2 0 0 2 0 0 4
  Enkhsaikhan Bayatsaokhan    Vro   2 0 0 2 0 0 4
  Saranzaya Enkhbayar    Vro   2 0 0 2 0 0 3
  Odgerel Molomjamts    Vro   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 wo 02-10-2013  Darya Tkachenko (2203) - Natalia Sadowska (2112) 2-0
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) - Heike Verheul (2095) 1-1
 Nandintsetseg Batdelger  - Viktoriya Motrichko (2123) 0-2
 Tuvshinzaya Badamdorj  - Aygul Idrisova (2164) 0-2
 Munkhtuya Nasanbayar  - Matrena Nogovitsyna (2198) 0-2
 Enkhtuya Gombosuren  - Olga Baltazhy (2178) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2278) - Hanqing Zhao (2014) 2-0
 Mandakhnaran Erdenetsogt  - Enkhsaikhan Bayatsaokhan  2-0
 Tserendolgor Ukhnaa  - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 2-0
 Enkhzaya Tserenbyamba  - Saranzaya Enkhbayar  2-0
 Ya Sai  - Odgerel Molomjamts  2-0