HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rapid WK Vrouwen Ulaanbaatar 2013 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Final 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Aygul Idrisova MIF 2164   Vro   3 3 0 0 6 2 5
2   Viktoriya Motrichko GMIF 2123   Vro   3 2 1 0 5 4 9
3   Darya Tkachenko GMIF 2203   Vro   3 2 1 0 5 4 9
4   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2278   Vro   3 2 1 0 5 3 6
5   Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   3 2 1 0 5 3 6
6   Ya Sai    Vro   3 2 0 1 4 2 7
7   Natalia Sadowska MIF 2112   Vro   3 2 0 1 4 2 7
8   Enkhzaya Tserenbyamba    Vro   3 2 0 1 4 2 5
9   Hanqing Zhao MIF 2014   Vro   3 1 1 1 3 5 10
10   Heike Verheul MIF 2095   Vro   3 1 1 1 3 4 9
11   Ayyyna Karpova-Sobakina MIF 2163   Vro   3 1 1 1 3 3 9
  Matrena Nogovitsyna GMIF 2198   Vro   3 1 1 1 3 3 8
  Enkhtuya Gombosuren    Vro   3 1 1 1 3 3 8
14   Tuvshinzaya Badamdorj    Vro   3 1 0 2 2 4 10
  Nandintsetseg Batdelger    Vro   3 1 0 2 2 4 9
16   Tserendolgor Ukhnaa    Vro   3 1 0 2 2 3 7
  Saranzaya Enkhbayar    Vro   3 1 0 2 2 3 7
18   Mandakhnaran Erdenetsogt    Vro   3 1 0 2 2 2 6
  Odgerel Molomjamts    Vro   3 1 0 2 2 2 6
20   Munkhtuya Nasanbayar    Vro   3 0 1 2 1 3 8
21   Enkhsaikhan Bayatsaokhan    Vro   3 0 0 3 0 2 8
  Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Vro   3 0 0 3 0 2 7
 Ronde 3 
 wo 02-10-2013  Viktoriya Motrichko (2123) - Darya Tkachenko (2203) 1-1
 Aygul Idrisova (2164) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) 2-0
 Matrena Nogovitsyna (2198) - Tamara Tansykkuzhina (2278) 0-2
 Olga Baltazhy (2178) - Heike Verheul (2095) 2-0
 Natalia Sadowska (2112) - Tuvshinzaya Badamdorj  2-0
 Ya Sai  - Mandakhnaran Erdenetsogt  2-0
 Enkhzaya Tserenbyamba  - Nandintsetseg Batdelger  2-0
 Enkhtuya Gombosuren  - Tserendolgor Ukhnaa  2-0
 Hanqing Zhao (2014) - Munkhtuya Nasanbayar  2-0
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Saranzaya Enkhbayar  0-2
 Enkhsaikhan Bayatsaokhan  - Odgerel Molomjamts  0-2