HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rapid WK Vrouwen Ulaanbaatar 2013 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Final 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Darya Tkachenko GMIF 2203   Vro   4 3 1 0 7 11 18
2   Viktoriya Motrichko GMIF 2123   Vro   4 3 1 0 7 11 18
3   Ya Sai    Vro   4 3 0 1 6 8 15
4   Aygul Idrisova MIF 2164   Vro   4 3 0 1 6 7 14
5   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2278   Vro   4 2 2 0 6 7 12
6   Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   4 2 1 1 5 9 16
7   Natalia Sadowska MIF 2112   Vro   4 2 1 1 5 8 15
8   Ayyyna Karpova-Sobakina MIF 2163   Vro   4 2 1 1 5 7 13
9   Enkhtuya Gombosuren    Vro   4 2 1 1 5 6 11
10   Matrena Nogovitsyna GMIF 2198   Vro   4 1 2 1 4 9 15
11   Heike Verheul MIF 2095   Vro   4 1 2 1 4 9 14
12   Enkhzaya Tserenbyamba    Vro   4 2 0 2 4 8 14
13   Nandintsetseg Batdelger    Vro   4 2 0 2 4 7 14
14   Mandakhnaran Erdenetsogt    Vro   4 2 0 2 4 4 10
15   Hanqing Zhao MIF 2014   Vro   4 1 1 2 3 10 16
16   Odgerel Molomjamts    Vro   4 1 1 2 3 6 12
17   Tuvshinzaya Badamdorj    Vro   4 1 0 3 2 10 16
18   Tserendolgor Ukhnaa    Vro   4 1 0 3 2 9 14
19   Saranzaya Enkhbayar    Vro   4 1 0 3 2 8 13
20   Munkhtuya Nasanbayar    Vro   4 0 2 2 2 7 13
21   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Vro   4 1 0 3 2 4 11
22   Enkhsaikhan Bayatsaokhan    Vro   4 0 0 4 0 7 13
 Ronde 4 
 wo 02-10-2013  Darya Tkachenko (2203) - Aygul Idrisova (2164) 2-0
 Viktoriya Motrichko (2123) - Olga Baltazhy (2178) 2-0
 Tamara Tansykkuzhina (2278) - Natalia Sadowska (2112) 1-1
 Enkhzaya Tserenbyamba  - Ya Sai  0-2
 Heike Verheul (2095) - Matrena Nogovitsyna (2198) 1-1
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2163) - Hanqing Zhao (2014) 2-0
 Tuvshinzaya Badamdorj  - Enkhtuya Gombosuren  0-2
 Saranzaya Enkhbayar  - Mandakhnaran Erdenetsogt  0-2
 Tserendolgor Ukhnaa  - Nandintsetseg Batdelger  0-2
 Odgerel Molomjamts  - Munkhtuya Nasanbayar  1-1
 Enkhsaikhan Bayatsaokhan  - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 0-2