HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Rapid WK Vrouwen Ulaanbaatar 2013 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Final 
 Rapid 
 Blitz 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Darya Tkachenko GMIF 2203   Vro   5 4 1 0 9 20 28
2   Viktoriya Motrichko GMIF 2123   Vro   5 3 2 0 8 20 29
3   Aygul Idrisova MIF 2164   Vro   5 3 1 1 7 17 26
  Olga Baltazhy GMIF 2178   Vro   5 3 1 1 7 17 25
5   Natalia Sadowska MIF 2112   Vro   5 3 1 1 7 15 24
6   Ya Sai    Vro   5 3 0 2 6 18 27
7   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2278   Vro   5 2 2 1 6 18 25
8   Heike Verheul MIF 2095   Vro   5 2 2 1 6 17 24
9   Matrena Nogovitsyna GMIF 2198   Vro   5 2 2 1 6 16 22
10   Enkhzaya Tserenbyamba    Vro   5 3 0 2 6 14 20
11   Enkhtuya Gombosuren    Vro   5 2 1 2 5 17 24
  Ayyyna Sobakina MIF 2163   Vro   5 2 1 2 5 17 24
13   Hanqing Zhao MIF 2014   Vro   5 2 1 2 5 14 21
14   Nandintsetseg Batdelger    Vro   5 2 0 3 4 16 24
  Tuvshinzaya Badamdorj    Vro   5 2 0 3 4 16 23
16   Tserendolgor Ukhnaa    Vro   5 2 0 3 4 12 19
  Mandakhnaran Erdenetsogt    Vro   5 2 0 3 4 12 18
18   Munkhtuya Nasanbayar    Vro   5 0 3 2 3 14 20
19   Odgerel Molomjamts    Vro   5 1 1 3 3 12 18
20   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Vro   5 1 1 3 3 9 18
21   Saranzaya Enkhbayar    Vro   5 1 0 4 2 13 19
22   Enkhsaikhan Bayatsaokhan    Vro   5 0 0 5 0 11 18
Darya TkachenkoViktoriya MotrichkoAygul Idrisova
Olga BaltazhyNatalia SadowskaYa Sai
Tamara TansykkuzhinaHeike VerheulMatrena Nogovitsyna
Enkhzaya TserenbyambaEnkhtuya GombosurenAyyyna Sobakina
Hanqing ZhaoNandintsetseg BatdelgerTuvshinzaya Badamdorj
Tserendolgor UkhnaaMandakhnaran ErdenetsogtMunkhtuya Nasanbayar
Odgerel MolomjamtsNyamjargal Munkhbaatar
 Ronde 5 
 wo 02-10-2013  Ya Sai  - Darya Tkachenko (2203) 0-2
 Aygul Idrisova (2164) - Viktoriya Motrichko (2123) 1-1
 Olga Baltazhy (2178) - Tamara Tansykkuzhina (2278) 2-0
 Natalia Sadowska (2112) - Enkhtuya Gombosuren  2-0
 Matrena Nogovitsyna (2198) - Ayyyna Sobakina (2163) 2-0
 Nandintsetseg Batdelger  - Heike Verheul (2095) 0-2
 Mandakhnaran Erdenetsogt  - Enkhzaya Tserenbyamba  0-2
 Hanqing Zhao (2014) - Odgerel Molomjamts  2-0
 Munkhtuya Nasanbayar  - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 1-1
 Saranzaya Enkhbayar  - Tuvshinzaya Badamdorj  0-2
 Tserendolgor Ukhnaa  - Enkhsaikhan Bayatsaokhan  2-0