HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Aziatisch Vrouwenkampioenschap Bangkok 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alatenghua MIF 2024   Vro   7 4 2 1 10 60 84
2   Odgerel Molomjamts  1920   Vro   7 4 2 1 10 48 59
3   Bo Lian MIF 1946   Vro   7 2 5 0 9 63 79
4   Enkhtuya Gombosuren  1957   Vro   7 4 1 2 9 49 53
5   Nandintsetseg Batdelger  2022   Vro   7 3 3 1 9 48 50
6   Hanqing Zhao MIF 2032   Vro   7 3 3 1 9 45 44
7   Sayyora Yuldasheva MIF 1928   Vro   7 3 2 2 8 54 53
8   Amgalan Ganbaatar  1906   Vro   7 3 2 2 8 42 30
9   Hiranya Rangkaew    Vro   7 3 0 4 6 43 12
10   Khajeepan Chaiwang    Vro   7 1 1 5 3 45 3
11   Nattawan Rangkaew    Vro   7 1 1 5 3 44 3
12   Ratchano Pradchaphet    Vro   7 0 0 7 0 47 0
 AlatenghuaOdgerel MolomjamtsBo Lian
Enkhtuya GombosurenNandintsetseg BatdelgerHanqing Zhao
Sayyora YuldashevaAmgalan Ganbaatar
 Ronde 1 
 di 10-06-2014  Nattawan Rangkaew  - Ratchano Pradchaphet  2-0
 Khajeepan Chaiwang  - Ratchano Pradchaphet  2-0
 Khajeepan Chaiwang  - Nattawan Rangkaew  1-1
 Hiranya Rangkaew  - Ratchano Pradchaphet  2-0
 Hiranya Rangkaew  - Nattawan Rangkaew  2-0
 Hiranya Rangkaew  - Khajeepan Chaiwang  2-0
 Amgalan Ganbaatar (1906) - Ratchano Pradchaphet  2-0
 Amgalan Ganbaatar (1906) - Nattawan Rangkaew  2-0
 Amgalan Ganbaatar (1906) - Khajeepan Chaiwang  2-0
 Sayyora Yuldasheva (1928) - Nattawan Rangkaew  2-0
 Sayyora Yuldasheva (1928) - Hiranya Rangkaew  2-0
 Sayyora Yuldasheva (1928) - Amgalan Ganbaatar (1906) 1-1
 Hanqing Zhao (2032) - Ratchano Pradchaphet  2-0
 Hanqing Zhao (2032) - Khajeepan Chaiwang  2-0
 Hanqing Zhao (2032) - Hiranya Rangkaew  2-0
 Hanqing Zhao (2032) - Sayyora Yuldasheva (1928) 1-1
 Nandintsetseg Batdelger (2022) - Ratchano Pradchaphet  2-0
 Nandintsetseg Batdelger (2022) - Nattawan Rangkaew  2-0
 Nandintsetseg Batdelger (2022) - Amgalan Ganbaatar (1906) 2-0
 Nandintsetseg Batdelger (2022) - Hanqing Zhao (2032) 1-1
 Enkhtuya Gombosuren (1957) - Ratchano Pradchaphet  2-0
 Enkhtuya Gombosuren (1957) - Khajeepan Chaiwang  2-0
 Enkhtuya Gombosuren (1957) - Sayyora Yuldasheva (1928) 0-2
 Enkhtuya Gombosuren (1957) - Nandintsetseg Batdelger (2022) 2-0
 Bo Lian (1946) - Amgalan Ganbaatar (1906) 2-0
 Bo Lian (1946) - Sayyora Yuldasheva (1928) 2-0
 Bo Lian (1946) - Hanqing Zhao (2032) 1-1
 Bo Lian (1946) - Nandintsetseg Batdelger (2022) 1-1
 Bo Lian (1946) - Enkhtuya Gombosuren (1957) 1-1
 Odgerel Molomjamts (1920) - Nattawan Rangkaew  2-0
 Odgerel Molomjamts (1920) - Khajeepan Chaiwang  2-0
 Odgerel Molomjamts (1920) - Hiranya Rangkaew  2-0
 Odgerel Molomjamts (1920) - Amgalan Ganbaatar (1906) 1-1
 Odgerel Molomjamts (1920) - Enkhtuya Gombosuren (1957) 2-0
 Odgerel Molomjamts (1920) - Bo Lian (1946) 1-1
 Alatenghua (2024) - Sayyora Yuldasheva (1928) 2-0
 Alatenghua (2024) - Hiranya Rangkaew  2-0
 Alatenghua (2024) - Nandintsetseg Batdelger (2022) 1-1
 Alatenghua (2024) - Hanqing Zhao (2032) 2-0
 Alatenghua (2024) - Enkhtuya Gombosuren (1957) 0-2
 Alatenghua (2024) - Bo Lian (1946) 1-1
 Alatenghua (2024) - Odgerel Molomjamts (1920) 2-0