HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Aziatisch Vrouwenkampioenschap Tashkent 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Juniors 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Veterans 
 Veterans women 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   You Zhang  1850   Vro   7 5 1 1 11 37 47
2   Ya Sai MFF 1970   Vro   7 4 2 1 10 43 54
3   Shakhzoda Tursunmurotova     Vro   7 4 2 1 10 36 46
4   Otgon-Erdene Batbaatar    Vro   7 3 3 1 9 42 53
5   Enkhzaya Tserenbyamba  1988   Vro   7 4 1 2 9 40 50
6   Enkhtuya Gombosuren  1945   Vro   7 3 2 2 8 43 54
7   Hanqing Zhao MIF 2058   Vro   7 3 2 2 8 38 49
8   Jia Yan MIF 1911   Vro   7 2 3 2 7 38 48
9   Yulia Ryngach    Vro   7 1 5 1 7 37 46
10   Odgerel Molomjamts  1974   Vro   7 3 1 3 7 34 45
11   Saranzaya Enkhbayar    Vro   7 3 1 3 7 32 41
12   Jing Li  1941   Vro   7 0 6 1 6 32 42
13   Enkhsaikhan Bayarsaikhan    Vro   7 1 4 2 6 30 38
14   Sholpan Sakenkyzy    Vro   7 2 2 3 6 26 36
15   Aiza Zhurkabay    Vro   7 1 3 3 5 32 43
16   Arailim Duisenova    Vro   7 2 1 4 5 30 40
17   Makhinur Umarova    Vro   7 1 3 3 5 28 37
  Zhou Jiang    Vro   7 0 5 2 5 28 35
19   Saltanat Alpysbay    Vro   7 1 3 3 5 27 38
20   Serwigul Permanova    Vro   7 1 2 4 4 31 41
You ZhangYa SaiShakhzoda Tursunmurotova
Otgon-Erdene BatbaatarEnkhzaya TserenbyambaEnkhtuya Gombosuren
Hanqing ZhaoJia Yan
Odgerel MolomjamtsSaranzaya EnkhbayarJing Li
Aiza Zhurkabay
Zhou Jiang
Saltanat Alpysbay
 Ronde 7 
 wo 06-05-2015  Otgon-Erdene Batbaatar  - You Zhang (1850) 0-2
 Shakhzoda Tursunmurotova   - Enkhtuya Gombosuren (1945) 2-0
 Odgerel Molomjamts (1974) - Ya Sai (1970) 0-2
 Enkhzaya Tserenbyamba (1988) - Saranzaya Enkhbayar  2-0
 Jia Yan (1911) - Yulia Ryngach  1-1
 Hanqing Zhao (2058) - Enkhsaikhan Bayarsaikhan  2-0
 Sholpan Sakenkyzy  - Zhou Jiang  2-0
 Jing Li (1941) - Saltanat Alpysbay  1-1
 Makhinur Umarova  - Aiza Zhurkabay  1-1
 Serwigul Permanova  - Arailim Duisenova  0-2