HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Blitz Vrouwen Riga 2022 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Open 
 Women 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Viktoriya Motrichko GMIF 2244   Vro   11 8 3 0 19 133
2   Elena Cesnokova MIF 2167   Vro   11 6 5 0 17 131
3   Natalia Sadowska GMIF 2252   Vro   11 6 4 1 16 136
4   Arleta Flisikowska MFF 2171   Vro   11 5 4 2 14 137
5   Yuliia Makarenkova MIF 2143   Vro   11 5 4 2 14 133
6   Olga Baltazhy GMIF 2171   Vro   11 4 5 2 13 134
7   Antra Valnere MFF 2028   Vro   11 4 5 2 13 130
8   Valda Vasariete  1968   Vro   11 3 6 2 12 134
9   Marta Bankowska MIF 2154   Vro   11 4 4 3 12 123
10   Zoja Uvachan MFF 1978   Vro   11 5 2 4 12 108
11   Emilija Batkovskaja  2015   Vro   11 4 3 4 11 118
12   Olena Korotka  2057   Vro   11 4 3 4 11 117
13   Jelizaveta Zaharova  1931   Vro   11 4 3 4 11 115
14   Piret Viirma MFF 1989   Vro   11 4 3 4 11 113
15   Simona Trifonovaite  1971   Vro   11 3 5 3 11 99
16   Viktorija Nesanira  1907   Vro   11 3 5 3 11 97
17   Magdalena Nereda  1992   Vro   11 3 4 4 10 125
18   Myja Plestyte  1923   Vro   11 3 4 4 10 112
19   Darja Drabova  1910   Vro   11 4 2 5 10 94
20   Diana Stecka  1920   Vro   11 4 1 6 9 116
21   Evelina Orlovska    Vro   11 3 3 5 9 113
22   Anete Ruta Rotgalve    Vro   11 4 1 6 9 97
23   Natalija Paskova    Vro   11 2 3 6 7 97
24   Zane Lea Zunda    Vro   11 3 1 7 7 93
25   Fideline Milana  1700   Vro   11 2 0 9 4 103
26   Jore Sketerskaite  1899   Vro   11 0 3 8 3 104
 Ronde 11 
 zo 10-07-2022  Jore Sketerskaite (1899) - Evelina Orlovska  0-2
 Fideline Milana (1700) - Piret Viirma (1989) 0-2
 Simona Trifonovaite (1971) - Zane Lea Zunda  2-0
 Natalija Paskova  - Viktorija Nesanira (1907) 0-2
 Emilija Batkovskaja (2015) - Anete Ruta Rotgalve  2-0
 Zoja Uvachan (1978) - Darja Drabova (1910) 2-0
 Diana Stecka (1920) - Jelizaveta Zaharova (1931) 0-2
 Marta Bankowska (2154) - Myja Plestyte (1923) 2-0
 Antra Valnere (2028) - Arleta Flisikowska (2171) 1-1
 Yuliia Makarenkova (2143) - Valda Vasariete (1968) 1-1
 Magdalena Nereda (1992) - Natalia Sadowska (2252) 0-2
 Olga Baltazhy (2171) - Elena Cesnokova (2167) 0-2
 Olena Korotka (2057) - Viktoriya Motrichko (2244) 0-2