HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale NK Sneldammen Vrouwen KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Groep A 
 Groep B 
 Groep C 
 Vrouwen 
 Aspiranten 
 Pupillen 
 Welpen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6
 Alle uitslagen   Toernooizaal     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Heike Verheul MIF 1253   Vro   6 3 3 0 9 46 68
2   Olga Kamychleeva GMIF 1364   Vro   6 3 3 0 9 41 58
3   Rianka van Ombergen-Rentmeester MFF 1158   Vro   6 3 2 1 8 44 54
4   Ester van Muijen  1122   Vro   6 3 2 1 8 42 51
5   Jacqueline Schouten MFF 1059   Vro   6 3 2 1 8 40 47
6   Vitalia Doumesh MIF 1235   Vro   6 2 3 1 7 45 49
7   Laura Timmerman  1070   Vro   6 2 3 1 7 40 40
8   Mariska Groenendijk-Bos  1001   Vro   6 2 3 1 7 35 34
9   Barbara Graas MIF 1011   Vro   6 2 3 1 7 34 32
10   Denise van Dam  1026   Vro   6 3 1 2 7 32 36
11   Annemieke Stunnenberg-van de Kraats  950   Vro   6 2 2 2 6 36 30
12   Alie Beekman-van Duinen  1104   Vro   6 1 4 1 6 33 29
13   Iepie Poepjes-Koopman MFF 967   Vro   6 2 2 2 6 31 19
14   Arfidah Beset  807   Vro   6 3 0 3 6 29 14
15   Ineke Flikweert  807   Vro   6 2 1 3 5 32 13
16   Rika van Leeuwen  625   Vro   6 2 0 4 4 31 8
17   Lisa Schep    Vro   6 2 0 4 4 28 14
18   Tamar Visser    Vro   6 1 1 4 3 37 12
19   Jasmijn Scholtens    Vro   6 1 1 4 3 32 14
20   Dummy    Vro   6 0 0 6 0 32 0
Heike VerheulOlga KamychleevaRianka van Ombergen-Rentmeester
Ester van MuijenJacqueline SchoutenVitalia Doumesh
Laura TimmermanMariska Groenendijk-BosBarbara Graas
Denise van DamAnnemieke Stunnenberg-vanAlie Beekman-van
Iepie Poepjes-KoopmanArfidah BesetIneke Flikweert
Lisa SchepTamar Visser
Jasmijn Scholtens
 Ronde 6 
 za 13-06-2015  Tamar Visser  - Ineke Flikweert (807) 0-2
 Arfidah Beset (807) - Jasmijn Scholtens  2-0
 Alie Beekman-van Duinen (1104) - Iepie Poepjes-Koopman (967) 1-1
 Mariska Groenendijk-Bos (1001) - Rika van Leeuwen (625) 2-0
 Denise van Dam (1026) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (950) 2-0
 Laura Timmerman (1070) - Barbara Graas (1011) 1-1
 Jacqueline Schouten (1059) - Ester van Muijen (1122) 1-1
 Olga Kamychleeva (1364) - Vitalia Doumesh (1235) 2-0
 Rianka van Ombergen-Rentmeester (1158) - Heike Verheul (1253) 1-1