HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA Elite Huaian Rapid Vrouwen 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Rapid Men 
 Blitz Men 
 Superblitz Men 
 Rapid Women 
 Blitz Women 
 Superblitz Women 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Matrena Nogovitsyna GMIF 2210   Vro   8 3 5 0 11 57 68
2   Olga Fedorovich GMIF 2228   Vro   8 4 3 1 11 56 67
3   Darya Tkachenko GMIF 2184   Vro   8 4 3 1 11 54 65
4   Olga Kamychleeva GMIF 2243   Vro   8 4 3 1 11 49 60
5   Natalia Sadowska GMIF 2192   Vro   8 3 4 1 10 60 71
6   Zoja Golubeva GMIF 2253   Vro   8 3 4 1 10 56 67
7   Hanqing Zhao MIF 2105   Vro   8 2 5 1 9 54 65
8   Viktoriya Motrichko GMIF 2212   Vro   8 3 3 2 9 43 54
9   Olga Baltazhy GMIF 2149   Vro   8 3 2 3 8 51 62
10   Darja Fedorovich MIF 2158   Vro   8 2 4 2 8 45 56
11   Aygul Idrisova MIF 2175   Vro   8 3 2 3 8 44 55
12   Vitalia Doumesh MIF 2115   Vro   8 2 4 2 8 44 55
13   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2264   Vro   8 2 3 3 7 52 63
14   Elena Cesnokova MFF 2078   Vro   8 1 5 2 7 46 57
15   You Zhang GMIF 1980   Vro   8 1 5 2 7 38 49
16   Ya Sai MIF 1984   Vro   8 1 4 3 6 50 61
17   Ester van Muijen  2077   Vro   8 2 2 4 6 41 52
18   Munkhtuya Nasanbayar  2080   Vro   8 1 3 4 5 39 49
19   Katarzyna Stanczuk  2004   Vro   8 1 2 5 4 46 57
20   Elena Kychkina  1989   Vro   8 1 2 5 4 42 52
Matrena NogovitsynaOlga FedorovichDarya Tkachenko
Olga KamychleevaNatalia SadowskaZoja Golubeva
Hanqing ZhaoViktoriya MotrichkoOlga Baltazhy
Darja FedorovichAygul IdrisovaVitalia Doumesh
Tamara TansykkuzhinaElena CesnokovaYou Zhang
Ya SaiEster van MuijenMunkhtuya Nasanbayar
Katarzyna StanczukElena Kychkina
 Ronde 8 
 za 27-02-2016  Elena Kychkina (1989) - You Zhang (1980) 1-1Partij
 Katarzyna Stanczuk (2004) - Aygul Idrisova (2175) 0-2Partij
 Vitalia Doumesh (2115) - Ya Sai (1984) 2-0Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2264) - Darja Fedorovich (2158) 1-1Partij
 Olga Baltazhy (2149) - Viktoriya Motrichko (2212) 0-2Partij
 Natalia Sadowska (2192) - Hanqing Zhao (2105) 1-1Partij
 Zoja Golubeva (2253) - Olga Fedorovich (2228) 0-2Partij
 Olga Kamychleeva (2243) - Matrena Nogovitsyna (2210) 1-1Partij
 Ester van Muijen (2077) - Munkhtuya Nasanbayar (2080) 2-0
 Elena Cesnokova (2078) - Darya Tkachenko (2184) 0-2