HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Vrouwenkampioenschap van Rusland 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Blitz men 
 Rapid men 
 Women 
 Blitz women 
 Rapid women 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alia Aminova MFF 1997   Vro   9 4 5 0 13 74 86
2   Aygul Idrisova MIF 2201   Vro   9 3 6 0 12 75 88
3   Matrena Nogovitsyna GMIF 2210   Vro   9 3 6 0 12 75 88
4   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2267   Vro   9 2 7 0 11 78 91
5   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2118   Vro   9 3 5 1 11 75 88
6   Natalia Shestakova MIF 2160   Vro   9 3 5 1 11 75 88
7   Nika Leopoldova MIF 2173   Vro   9 3 5 1 11 75 87
8   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2040   Vro   9 3 5 1 11 71 84
9   Regina Ajupova MFF 2037   Vro   9 3 5 1 11 67 78
10   Ayyyna Karpova-Sobakina MIF 2123   Vro   9 2 6 1 10 74 87
11   Ksenia Nakhova  2001   Vro   9 2 6 1 10 69 80
12   Anastasia Arhangelskaja  1919   Vro   9 3 4 2 10 65 76
13   Galina Berezhnova  2000   Vro   9 3 4 2 10 62 73
14   Marina Borkowa MIF 2099   Vro   9 2 5 2 9 64 76
15   Elena Kychkina  1989   Vro   9 1 7 1 9 63 75
16   Valeriia Latushkina    Vro   9 2 5 2 9 61 72
17   Irina Smirnowa    Vro   9 3 3 3 9 56 68
18   Albina Bolshakova    Vro   9 1 6 2 8 64 75
19   Nurguyana Azarova MIF 2057   Vro   9 3 2 4 8 63 76
20   Elena Mihaylovskaya    Vro   9 2 4 3 8 62 73
21   Nika Maximova   1904   Vro   9 2 4 3 8 58 69
22   Maria Kvasova    Vro   9 2 4 3 8 58 69
23   Vera Kachayeva    Vro   9 3 2 4 8 56 67
24   Olga Nigeiko    Vro   9 3 2 4 8 49 62
25   Arina Ivanina    Vro   9 2 3 4 7 62 73
26   Ekaterina Spiridonova    Vro   9 1 4 4 6 53 63
27   Marina Chutaeva    Vro   9 1 2 6 4 58 70
28   Dummy    Vro   9 0 0 9 0 55 65
 Ronde 9 
 wo 08-06-2016  Tamara Tansykkuzhina (2267) - Alia Aminova (1997) 1-1
 Elena Milshina-Djemotskina (2118) - Aygul Idrisova (2201) 1-1
 Natalia Shestakova (2160) - Matrena Nogovitsyna (2210) 1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) - Nika Leopoldova (2173) 1-1
 Ksenia Nakhova (2001) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2123) 1-1
 Nika Maximova  (1904) - Regina Ajupova (2037) 0-2
 Elena Kychkina (1989) - Elena Mihaylovskaya  1-1
 Marina Borkowa (2099) - Valeriia Latushkina  1-1
 Anastasia Arhangelskaja (1919) - Nurguyana Azarova (2057) 2-0
 Galina Berezhnova (2000) - Albina Bolshakova  2-0
 Marina Chutaeva  - Irina Smirnowa  0-2
 Vera Kachayeva  - Maria Kvasova  1-1
 Arina Ivanina  - Ekaterina Spiridonova  1-1