HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Vrouwensneldamkampioenschap van Rusland 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Blitz men 
 Rapid men 
 Women 
 Blitz women 
 Rapid women 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Matrena Nogovitsyna GMIF 2210   Vro   9 5 3 1 13 78 91
2   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2118   Vro   9 6 1 2 13 70 83
3   Nika Leopoldova MIF 2173   Vro   9 4 4 1 12 81 94
4   Natalia Shestakova MIF 2160   Vro   9 5 2 2 12 78 91
5   Ayyyna Karpova-Sobakina MIF 2123   Vro   9 4 4 1 12 70 83
6   Nurguyana Azarova MIF 2057   Vro   9 5 2 2 12 68 81
7   Darya Tkachenko GMIF 2184   Vro   9 5 2 2 12 68 80
8   Aygul Idrisova MIF 2201   Vro   9 5 1 3 11 76 89
9   Tatiana Teterina MIF 2109   Vro   9 4 3 2 11 70 83
10   Marina Borkowa MIF 2099   Vro   9 5 1 3 11 66 78
11   Alia Aminova MFF 1997   Vro   9 3 4 2 10 75 88
12   Albina Bolshakova    Vro   9 4 2 3 10 70 83
13   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2040   Vro   9 3 3 3 9 72 85
14   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2267   Vro   9 3 3 3 9 70 83
15   Ksenia Nakhova  2001   Vro   9 3 3 3 9 69 81
16   Anna Chuprova  2071   Vro   9 4 1 4 9 64 76
17   Elena Kychkina  1989   Vro   9 3 3 3 9 64 76
18   Maria Kvasova    Vro   9 3 3 3 9 59 72
19   Elena Chitaykina GMIF 2123   Vro   9 3 3 3 9 58 69
20   Anastasiya Arkhangelskaya  1919   Vro   9 4 0 5 8 70 83
21   Regina Ajupova MFF 2037   Vro   9 3 2 4 8 58 69
22   Valeriia Latushkina    Vro   9 4 0 5 8 53 65
23   Vera Kachayeva    Vro   9 4 0 5 8 51 64
24   Irina Smirnowa    Vro   9 2 3 4 7 54 65
25   Arina Ivanina    Vro   9 3 0 6 6 57 69
26   Olga Nigeiko    Vro   9 2 2 5 6 52 61
27   Marina Chutaeva    Vro   9 2 2 5 6 51 62
28   Nika Maximova   1904   Vro   9 2 2 5 6 49 61
29   Elena Mihaylovskaya    Vro   9 0 4 5 4 48 60
30   Marina Lezhneva    Vro   9 0 1 8 1 52 65
 Ronde 9 
 za 04-06-2016  Matrena Nogovitsyna (2210) - Elena Milshina-Djemotskina (2118) 1-1
 Nika Leopoldova (2173) - Aygul Idrisova (2201) 1-1
 Natalia Shestakova (2160) - Tatiana Teterina (2109) 1-1
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2123) - Tamara Tansykkuzhina (2267) 2-0
 Nurguyana Azarova (2057) - Darya Tkachenko (2184) 1-1
 Marina Borkowa (2099) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) 2-0
 Alia Aminova (1997) - Elena Chitaykina (2123) 1-1
 Albina Bolshakova  - Irina Smirnowa  2-0
 Ksenia Nakhova (2001) - Elena Kychkina (1989) 1-1
 Anna Chuprova (2071) - Maria Kvasova  1-1
 Anastasiya Arkhangelskaya (1919) - Marina Lezhneva  2-0
 Regina Ajupova (2037) - Marina Chutaeva  2-0
 Valeriia Latushkina  - Arina Ivanina  2-0
 Vera Kachayeva  - Olga Nigeiko  2-0
 Nika Maximova  (1904) - Elena Mihaylovskaya  1-1