HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Vrouwenrapidkampioenschap van Rusland 2016 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Blitz men 
 Rapid men 
 Women 
 Blitz women 
 Rapid women 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nika Leopoldova MIF 2173   Vro   9 5 3 1 13 80 93
2   Nurguyana Azarova MIF 2057   Vro   9 6 1 2 13 77 90
3   Matrena Nogovitsyna GMIF 2210   Vro   9 5 3 1 13 77 90
4   Darya Tkachenko GMIF 2184   Vro   9 6 1 2 13 76 89
5   Aygul Idrisova MIF 2201   Vro   9 5 3 1 13 74 87
6   Ksenia Nakhova  2001   Vro   9 4 3 2 11 69 82
7   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2118   Vro   9 4 3 2 11 66 79
8   Alia Aminova MFF 1997   Vro   9 4 2 3 10 79 92
9   Anna Chuprova  2071   Vro   9 3 4 2 10 70 83
10   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  2040   Vro   9 3 4 2 10 68 81
11   Natalia Shestakova MIF 2160   Vro   9 2 6 1 10 66 79
12   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2267   Vro   9 3 4 2 10 66 79
13   Regina Ajupova MFF 2037   Vro   9 3 3 3 9 76 89
14   Marina Borkowa MIF 2099   Vro   9 3 3 3 9 68 81
15   Ayyyna Karpova-Sobakina MIF 2123   Vro   9 3 3 3 9 63 76
16   Elena Chitaykina GMIF 2123   Vro   9 3 3 3 9 62 75
17   Anastasia Arhangelskaja  1919   Vro   9 3 3 3 9 59 69
18   Elena Kychkina  1989   Vro   9 4 1 4 9 56 67
19   Tatiana Teterina MIF 2109   Vro   9 3 3 3 9 51 64
20   Irina Smirnowa    Vro   9 2 4 3 8 65 78
21   Maria Kvasova    Vro   9 2 4 3 8 59 72
22   Albina Bolshakova    Vro   9 2 4 3 8 58 69
23   Arina Ivanina    Vro   9 3 2 4 8 54 67
24   Valeriia Latushkina    Vro   9 3 1 5 7 58 71
25   Vera Kachayeva    Vro   9 1 5 3 7 53 63
26   Nika Maximova   1904   Vro   9 1 4 4 6 51 61
27   Ekaterina Spiridonova    Vro   9 2 2 5 6 50 61
28   Elena Mihaylovskaya    Vro   7 1 2 4 4 38 51
29   Olga Nigeiko    Vro   9 1 2 6 4 52 65
30   Dummy    Vro   7 0 0 7 0 36 46
 Ronde 9 
 zo 05-06-2016  Ekaterina Spiridonova  - Olga Nigeiko  2-0
 Nika Maximova  (1904) - Albina Bolshakova  0-2
 Maria Kvasova  - Arina Ivanina  1-1
 Elena Kychkina (1989) - Valeriia Latushkina  2-0
 Anastasia Arhangelskaja (1919) - Vera Kachayeva  2-0
 Elena Chitaykina (2123) - Marina Borkowa (2099) 1-1
 Tatiana Teterina (2109) - Regina Ajupova (2037) 1-1
 Irina Smirnowa  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2040) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2267) - Anna Chuprova (2071) 1-1
 Natalia Shestakova (2160) - Alia Aminova (1997) 1-1
 Ksenia Nakhova (2001) - Aygul Idrisova (2201) 1-1
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2123) - Matrena Nogovitsyna (2210) 0-2
 Nurguyana Azarova (2057) - Darya Tkachenko (2184) 0-2
 Nika Leopoldova (2173) - Elena Milshina-Djemotskina (2118) 1-1