HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Aziatisch Vrouwenkampioenschap Ulaanbaatar 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Men 
 Women 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Veterans 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1969   Vro   9 4 5 0 13 70 83
2   Odgerel Molomjamts MFF 2004   Vro   9 5 3 1 13 69 82
3   Nandintsetseg Batdelger MFF 2034   Vro   9 4 4 1 12 72 85
4   You Zhang GMIF 1980   Vro   9 4 4 1 12 70 83
5   Hanqing Zhao MIF 2105   Vro   9 3 5 1 11 68 81
6   Alatenghua MIF 2054   Vro   9 3 4 2 10 73 86
7   Kherlenmurun Ganbaa  1965   Vro   9 3 4 2 10 58 69
8   Gerelchuluun Javzan  2034   Vro   9 3 4 2 10 58 68
9   Ariunzaya Yeruuljav  1959   Vro   9 2 5 2 9 75 88
10   Otgon-Erdene Batbaatar  1964   Vro   9 2 5 2 9 67 79
11   Tserendolgor Ukhnaa  1868   Vro   9 3 3 3 9 66 79
12   Jing Li  1913   Vro   9 3 3 3 9 61 74
13   Ya Sai MIF 1983   Vro   9 2 5 2 9 60 73
14   Enkhtuya Gombosuren  1941   Vro   9 3 2 4 8 71 84
15   Enkhzaya Tserenbyamba  1975   Vro   9 3 2 4 8 63 75
16   Nandin-Erdene Batdelger  1904   Vro   9 3 2 4 8 58 71
17   Saranzaya Enkhbayar    Vro   9 3 1 5 7 58 71
18   Aiza Zhurkabay    Vro   9 3 1 5 7 57 69
19   Vasfiya Berdikulova    Vro   9 2 2 5 6 62 74
20   Byambajargal Nyangar    Vro   9 0 0 9 0 58 71
Nyamjargal MunkhbaatarOdgerel MolomjamtsNandintsetseg Batdelger
You ZhangHanqing Zhao Alatenghua
Kherlenmurun GanbaaGerelchuluun JavzanAriunzaya Yeruuljav
Otgon-Erdene BatbaatarTserendolgor UkhnaaJing Li
Ya SaiEnkhtuya GombosurenEnkhzaya Tserenbyamba
Nandin-Erdene BatdelgerSaranzaya EnkhbayarAiza Zhurkabay
Vasfiya BerdikulovaByambajargal Nyangar
 Ronde 9 
 do 28-07-2016  Aiza Zhurkabay  - Vasfiya Berdikulova  2-0
 Byambajargal Nyangar  - Tserendolgor Ukhnaa (1868) 0-2
 Enkhtuya Gombosuren (1941) - Nandin-Erdene Batdelger (1904) 0-2
 Saranzaya Enkhbayar  - Kherlenmurun Ganbaa (1965) 0-2
 Ya Sai (1983) - Otgon-Erdene Batbaatar (1964) 1-1
 Gerelchuluun Javzan (2034) - Enkhzaya Tserenbyamba (1975) 2-0
 Jing Li (1913) - Nyamjargal Munkhbaatar (1969) 0-2
 Alatenghua (2054) - You Zhang (1980) 1-1
 Odgerel Molomjamts (2004) - Ariunzaya Yeruuljav (1959) 2-0
 Nandintsetseg Batdelger (2034) - Hanqing Zhao (2105) 1-1