HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Vrouwen Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 General 
 Women 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Aygul Idrisova MIF 2201   Vro   9 5 3 1 13 75 87
2   Ksenia Nakhova MFF 2040   Vro   9 3 6 0 12 77 90
3   Matrena Nogovitsyna GMIF 2215   Vro   9 3 6 0 12 76 89
4   Olga Baltazhy GMIF 2170   Vro   9 3 6 0 12 74 87
5   Darja Fedorovich MIF 2190   Vro   9 2 7 0 11 74 87
6   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2246   Vro   9 2 7 0 11 74 86
7   Yuliia Makarenkova MIF 2121   Vro   9 4 3 2 11 71 84
8   Natalia Shestakova MIF 2169   Vro   9 2 6 1 10 73 86
  Olga Fedorovich GMIF 2208   Vro   9 2 6 1 10 73 86
10   Natalia Sadowska GMIF 2264   Vro   9 2 6 1 10 69 81
11   Darya Tkachenko GMIF 2184   Vro   9 2 6 1 10 66 78
12   Viktoriya Motrichko GMIF 2187   Vro   9 3 4 2 10 63 75
13   Alia Aminova MFF 2039   Vro   9 4 2 3 10 62 72
14   Vitalia Doumesh MIF 2119   Vro   9 2 5 2 9 70 82
15   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2122   Vro   9 1 7 1 9 65 77
16   Elena Cesnokova MFF 2159   Vro   9 2 5 2 9 64 77
17   Heike Verheul MIF 2085   Vro   9 1 7 1 9 63 73
18   Ester van Muijen  2092   Vro   9 2 5 2 9 62 74
19   Christina Osipova MFF 1983   Vro   9 2 5 2 9 62 72
20   Marika Azojan MFF 2000   Vro   9 3 3 3 9 61 73
21   Arleta Flisikowska MFF 2087   Vro   9 2 5 2 9 61 72
22   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MFF 2078   Vro   9 2 4 3 8 65 78
23   Viktoriya Belaya MFF 2060   Vro   9 2 4 3 8 62 73
24   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2100   Vro   9 2 4 3 8 56 67
25   Anastasia Arhangelskaja  1936   Vro   9 3 2 4 8 53 64
26   Vefa Aslanova    Vro   9 3 2 4 8 52 64
27   Petra Duskova  1939   Vro   9 2 3 4 7 51 61
28   Daryna Mosiienko  1900   Vro   9 1 3 5 5 54 64
29   Marina Kosinska  1973   Vro   9 1 2 6 4 54 64
30   Dummy    Vro   9 0 0 9 0 54 63
 Ronde 9 
 ma 24-10-2016  Yuliia Makarenkova (2121) - Matrena Nogovitsyna (2215) 1-1Partij
 Olga Fedorovich (2208) - Aygul Idrisova (2201) 0-2Partij
 Ksenia Nakhova (2040) - Tamara Tansykkuzhina (2246) 1-1Partij
 Darja Fedorovich (2190) - Natalia Shestakova (2169) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2119) - Olga Baltazhy (2170) 0-2Partij
 Darya Tkachenko (2184) - Natalia Sadowska (2264) 1-1Partij
 Viktoriya Motrichko (2187) - Viktoriya Belaya (2060) 2-0Partij
 Elena Cesnokova (2159) - Christina Osipova (1983) 1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina (2122) - Ester van Muijen (2092) 1-1Partij
 Arleta Flisikowska (2087) - Heike Verheul (2085) 1-1Partij
 Alia Aminova (2039) - Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2100) 2-0Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2078) - Anastasia Arhangelskaja (1936) 1-1Partij
 Daryna Mosiienko (1900) - Petra Duskova (1939) 1-1Partij
 Marina Kosinska (1973) - Vefa Aslanova  0-2Partij