HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Vrouwen Moskou 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 General 
 Women 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Matrena Nogovitsyna GMIF 2229   Vro   9 3 6 0 12 88 96
2   Natalia Shestakova MIF 2156   Vro   9 3 6 0 12 87 95
3   Elena Milshina-Djemotskina GMIF 2110   Vro   9 3 6 0 12 86 93
4   Tamara Tansykkuzhina GMIF 2230   Vro   9 3 6 0 12 86 94
5   Darja Fedorovich MIF 2188   Vro   9 3 5 1 11 90 98
6   Viktoriya Motrichko GMIF 2219   Vro   9 2 7 0 11 86 95
7   Heike Verheul MIF 2197   Vro   9 3 5 1 11 85 93
8   Natalia Sadowska GMIF 2245   Vro   9 3 5 1 11 84 91
9   Palina Petrusiova MFF 2086   Vro   9 3 5 1 11 84 91
10   Vitalia Doumesh MIF 2096   Vro   9 3 5 1 11 82 87
11   Christina Osipova MIF 2087   Vro   9 2 7 0 11 81 86
12   Nika Leopoldova MIF 2167   Vro   9 2 7 0 11 81 90
13   Olga Fedorovich GMIF 2256   Vro   9 2 7 0 11 79 86
14   Darya Tkachenko GMIF 2173   Vro   9 4 3 2 11 73 78
15   Elena Kychkina MFF 2027   Vro   9 2 6 1 10 82 87
16   Aygul Idrisova GMIF 2169   Vro   9 1 8 0 10 82 90
17   Vera Gorbacheva  2032   Vro   9 2 6 1 10 81 87
18   Anastasia Arhangelskaja  2006   Vro   9 2 6 1 10 80 88
  Elena Cesnokova MFF 2158   Vro   9 2 6 1 10 80 87
20   Angelina Popova MIF 2120   Vro   9 2 6 1 10 77 84
21   Yuliia Makarenkova MIF 2157   Vro   9 3 4 2 10 73 78
22   Marta Bankowska CMFF 2090   Vro   9 3 4 2 10 72 78
23   Elena Pavlova-Lubchinskaya MFF 2073   Vro   9 4 2 3 10 71 76
24   Olga Balukova CMFF 2133   Vro   9 2 5 2 9 84 92
25   Anna Shishigina  2074   Vro   9 1 7 1 9 82 90
26   Zhanna Bupeeva-Sarshoeva    Vro   9 2 5 2 9 79 84
27   Aianika Kolodeznikova-Kychkina MFF 2102   Vro   9 3 3 3 9 77 84
28   Ester van Muijen MFF 2104   Vro   9 3 3 3 9 75 82
29   Yana Yakubovich MFF 2137   Vro   9 3 3 3 9 74 79
30   Tunaara Fedorova  2085   Vro   9 2 5 2 9 74 79
31   Alena Bolshakova  2021   Vro   9 2 5 2 9 71 78
32   Sandaara Aprosimova CMFF 2077   Vro   9 2 4 3 8 81 88
33   Nurguyana Azarova MIF 2078   Vro   9 2 4 3 8 78 84
34   Galina Berezhnova  1960   Vro   9 1 6 2 8 73 80
35   Alia Aminova MFF 2076   Vro   9 3 2 4 8 71 76
36   Yulia Yurkova  2025   Vro   9 2 4 3 8 69 74
37   Marianna Fedorova  1907   Vro   9 3 2 4 8 64 64
38   Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite MIF 2073   Vro   9 2 4 3 8 62 62
39   Katarzyna Stanczuk MFF 2040   Vro   9 1 5 3 7 76 83
40   Albina Bolshakova  1939   Vro   9 1 5 3 7 74 79
41   Marina Sipovich  1951   Vro   9 1 5 3 7 67 67
42   Angelina Levchenko    Vro   9 3 1 5 7 64 64
43   Rufina Tavlykaeva CMFF 1948   Vro   9 3 1 5 7 63 63
44   Daria Veselova    Vro   9 2 2 5 6 63 63
45   Merilii Jalg  1964   Vro   9 1 3 5 5 65 65
46   Alina Kardashevskaia  1903   Vro   9 1 3 5 5 63 63
47   Aleksandra Rozhina  1860   Vro   9 1 3 5 5 59 59
48   Dummy    Vro   9 0 0 9 0 53 58
 Ronde 9 
 za 22-12-2018  Aleksandra Rozhina (1860) - Daria Veselova  1-1Partij
 Yulia Yurkova (2025) - Alina Kardashevskaia (1903) 2-0Partij
 Romualda Shidlauskene-Vitkauskaite (2073) - Merilii Jalg (1964) 2-0Partij
 Katarzyna Stanczuk (2040) - Albina Bolshakova (1939) 1-1Partij
 Alena Bolshakova (2021) - Rufina Tavlykaeva (1948) 2-0Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (2102) - Angelina Levchenko  2-0Partij
 Yana Yakubovich (2137) - Marina Sipovich (1951) 2-0Partij
 Elena Pavlova-Lubchinskaya (2073) - Nurguyana Azarova (2078) 2-0Partij
 Marta Bankowska (2090) - Galina Berezhnova (1960) 2-0Partij
 Ester van Muijen (2104) - Tunaara Fedorova (2085) 1-1Partij
 Alia Aminova (2076) - Yuliia Makarenkova (2157) 0-2Partij
 Darya Tkachenko (2173) - Sandaara Aprosimova (2077) 2-0Partij
 Vera Gorbacheva (2032) - Anastasia Arhangelskaja (2006) 1-1Partij
 Christina Osipova (2087) - Anna Shishigina (2074) 2-0Partij
 Vitalia Doumesh (2096) - Olga Balukova (2133) 2-0Partij
 Elena Kychkina (2027) - Elena Cesnokova (2158) 1-1Partij
 Nika Leopoldova (2167) - Zhanna Bupeeva-Sarshoeva  2-0Partij
 Angelina Popova (2120) - Aygul Idrisova (2169) 1-1Partij
 Natalia Sadowska (2245) - Palina Petrusiova (2086) 1-1Partij
 Elena Milshina-Djemotskina (2110) - Viktoriya Motrichko (2219) 1-1Partij
 Olga Fedorovich (2256) - Natalia Shestakova (2156) 1-1Partij
 Darja Fedorovich (2188) - Tamara Tansykkuzhina (2230) 0-2Partij
 Heike Verheul (2197) - Matrena Nogovitsyna (2229) 1-1Partij