HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Vrouwenkampioenschap van Mongolie 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Odgerel Molomjamts  1979   Vro   9 6 3 0 15 91 99
2   Kherlenmurun Ganbaa  1957   Vro   9 5 3 1 13 89 96
3   Munkhjin Baatarkhuu    Vro   9 5 3 1 13 89 96
4   Ariunzaya Yeruuljav  1963   Vro   9 5 3 1 13 84 91
5   Nandintsetseg Batdelger MFF 2028   Vro   9 5 2 2 12 96 105
6   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1970   Vro   9 3 6 0 12 92 99
7   Enkhtuya Gombosuren  1940   Vro   9 5 2 2 12 79 86
8   Tserendolgor Ukhnaa  1857   Vro   9 3 5 1 11 90 97
9   Otgon-Erdene Batbaatar  1960   Vro   9 4 3 2 11 87 94
10   Tsedev Bat-Erdene    Vro   9 3 5 1 11 82 84
11   Enkhzaya Tserenbyamba  1965   Vro   9 4 3 2 11 78 85
12   Amgalan Ganbaatar  1964   Vro   9 3 4 2 10 88 96
13   Misheel Bayar  1900   Vro   9 4 2 3 10 87 87
14   Anujin Baatarkhuu    Vro   9 4 2 3 10 83 90
  Dashbayar Ariunbayar MFF 1872   Vro   9 4 2 3 10 83 90
16   Nandin-Erdene Batdelger  1900   Vro   9 4 2 4 10 82 89
17   Khuslen Enkhbold    Vro   9 4 2 3 10 79 79
18   Gerelchuluun Javzan    Vro   9 4 2 3 10 77 84
19   Ariunbileg Bavuu    Vro   9 4 2 3 10 71 78
20   Maral-Erdene Chuluunbaatar    Vro   9 5 0 4 10 69 69
21   Dummy    Vro   8 4 2 2 10 65 65
22   Alimaa Gulguu    Vro   9 4 1 4 9 84 93
23   Duurenbileg Ganbat  1947   Vro   9 4 1 4 9 78 85
24   Altantuul Gansukh    Vro   9 4 1 4 9 77 77
25   Munkhsaikhan Davaasukh    Vro   9 4 1 4 9 72 79
26   Oyunkhand Ganbaatar    Vro   9 3 3 3 9 59 59
27   Bayarjargal Batsaikhan    Vro   9 3 2 4 8 81 83
28   Margad Enkhbayar  1947   Vro   9 3 2 4 8 76 78
29   Bayarjargal Uuganbaatar    Vro   9 3 2 4 8 68 70
30   Khongorzul Damba    Vro   9 3 2 4 8 67 74
  Saruul Baljinnyan    Vro   9 4 0 5 8 67 67
32   Enkh-Amar B    Vro   9 3 1 5 7 83 90
33   Byambajargal Nyangar    Vro   9 2 3 4 7 79 86
34   Buyandelger Gantumur    Vro   9 3 1 5 7 75 82
35   Nergui Byaruuzana    Vro   9 2 3 4 7 69 69
36   Enkhzaya Bat-Erdene    Vro   9 3 1 5 7 66 66
37   Mandakhsolongo Ganbold    Vro   9 3 1 5 7 64 64
38   Uuganjargal Ganbold    Vro   9 3 1 5 7 60 60
39   Surenkhorol Sergelen    Vro   9 3 0 6 6 50 50
40   Sarangoo Munkhbat    Vro   4 3 0 1 6 12 12
41   Byambasuren J    Vro   9 1 0 8 2 62 62
42   Oyungerel B    Vro   9 0 0 9 0 64 70
43   Bayartsetseg L    Vro   9 0 0 9 0 61 63
 Ronde 9 
 vr 20-05-2016  Bayartsetseg L  - Enkhzaya Bat-Erdene  0-2
 Nergui Byaruuzana  - Mandakhsolongo Ganbold  1-1
 Byambajargal Nyangar  - Uuganjargal Ganbold  1-1
 Surenkhorol Sergelen  - Bayarjargal Uuganbaatar  0-2
 Bayarjargal Batsaikhan  - Byambasuren J  2-0
 Oyunkhand Ganbaatar  - Oyungerel B  2-0
 Munkhsaikhan Davaasukh  - Enkh-Amar B  2-0
 Maral-Erdene Chuluunbaatar  - Khongorzul Damba  2-0
 Buyandelger Gantumur  - Ariunbileg Bavuu  0-2
 Gerelchuluun Javzan  - Alimaa Gulguu  2-0
 Duurenbileg Ganbat (1947) - Nandin-Erdene Batdelger (1900) 0-2
 Khuslen Enkhbold  - Margad Enkhbayar (1947) 2-0
 Enkhzaya Tserenbyamba (1965) - Misheel Bayar (1900) 2-0
 Altantuul Gansukh  - Tsedev Bat-Erdene  0-2
 Otgon-Erdene Batbaatar (1960) - Tserendolgor Ukhnaa (1857) 1-1
 Amgalan Ganbaatar (1964) - Enkhtuya Gombosuren (1940) 0-2
 Nandintsetseg Batdelger (2028) - Nyamjargal Munkhbaatar (1970) 1-1
 Dashbayar Ariunbayar (1872) - Ariunzaya Yeruuljav (1963) 0-2
 Kherlenmurun Ganbaa (1957) - Anujin Baatarkhuu  2-0
 Odgerel Molomjamts (1979) - Munkhjin Baatarkhuu  1-1