HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA World Masters blitz women 2019 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz women

 Klassen: 
 Rapid men 
 Blitz men 
 Rapid women 
 Blitz women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Aygul Idrisova  GMIF 2159  X................................ 2110020
  Heike Verheul  MIF 2186 .. X...................... 2........110020
  Tamara Tansykkuzhina  GMIF 2203 .... X........................ 2....110020
  Viktoriya Motrichko  GMIF 2206 ...... X........................ 2..110020
  You Zhang  GMIF 2122 ........ X.................. 2......110020
6 Darja Fedorovich  MIF 2189 .......... X........ 1..............101011
  Elena Cesnokova  MFF 2152 ............ X........ 1............101011
  Hanqing Zhao  GMIF 2145 .............. X 1..................101011
  Jing Li   1947 .............. 1 X..................101011
  Natalia Sadowska  GMIF 2244 .................. X.... 1..........101011
  Olga Fedorovich  GMIF 2252 .......... 1........ X..............101011
  Ya Sai  MIF 2049 ............ 1........ X............101011
  Yuliia Makarenkova  MIF 2147 .................. 1.... X..........101011
14 Biagne Elsa Negbre  .. 0...................... X........100100
  Lublyana Turiy  MIF 1929 ........ 0.................. X......100100
  Matrena Nogovitsyna  GMIF 2252 .... 0........................ X....100100
  Olga Baltazhy  GMIF 2189 ...... 0........................ X..100100
  Vitalia Doumesh  MIF 2143  0................................ X100100

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
AygulHeikeTamara
ViktoriyaYouDarja
ElenaHanqingJing
NataliaOlgaYa
YuliiaBiagneLublyana
MatrenaOlgaVitalia
 Ronde 1 
 vr 17-05-2019  Hanqing Zhao (2145) - Jing Li (1947) 1-1Partij
 Ya Sai (2049) - Elena Cesnokova (2152) 1-1Partij
 You Zhang (2122) - Lublyana Turiy (1929) 2-0Partij
 Olga Fedorovich (2252) - Darja Fedorovich (2189) 1-1
 Biagne Elsa Negbre  - Heike Verheul (2186) 0-2
 Natalia Sadowska (2244) - Yuliia Makarenkova (2147) 1-1
 Vitalia Doumesh (2143) - Aygul Idrisova (2159) 0-2
 Tamara Tansykkuzhina (2203) - Matrena Nogovitsyna (2252) 2-0
 Viktoriya Motrichko (2206) - Olga Baltazhy (2189) 2-0