HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   IMSA World Masters blitz women 2019 (Blitz)

    
    Link   

  Blitz women

 Klassen: 
 Rapid men 
 Blitz men 
 Rapid women 
 Blitz women 
PlNaamRating 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 We  Wi  Re  Ve  Pt  SB 
1 Tamara Tansykkuzhina  GMIF 2203  X 2 2.. 2 1...... 1.. 2 1 2...... 2963015135
2 Aygul Idrisova  GMIF 2159  0 X.... 2.... 2 1 2 2.. 1 2.. 2....962114119
3 Elena Cesnokova  MFF 2152  0.. X 2.. 1 1 2 2.. 1...... 2.. 2..953113113
  Olga Fedorovich  GMIF 2252 .... 0 X.. 2 1........ 2.. 1 1 2 2 295311378
5 Matrena Nogovitsyna  GMIF 2252  0 0.... X.... 2 2 2.... 2 0.. 2.. 296031280
6 Ya Sai  MIF 2049  1.. 1 0.. X 1...... 2 0.... 2 1 2..93421083
  Natalia Sadowska  GMIF 2244 .... 1 1.. 1 X.... 1.. 1 1 1 1.... 291801075
8 Viktoriya Motrichko  GMIF 2206 .. 0 0.. 0.... X 2 1.. 2 1 1...... 29333958
  Olga Baltazhy  GMIF 2189 .. 1 0.. 0.... 0 X 1.... 1 2.. 2.. 29333955
  Heike Verheul  MIF 2186  1 0.... 0.. 1 1 1 X 1.. 2...... 2..9252976
  Vitalia Doumesh  MIF 2143 .. 0 1.... 0...... 1 X 2 1 1 1.... 29252960
12 Hanqing Zhao  GMIF 2145  0.... 0.. 2 1 0.... 0 X.... 2 1 2..9324857
  Yuliia Makarenkova  MIF 2147  1 1.... 0.. 1 1 1 0 1.. X.... 2....9162876
14 Darja Fedorovich  MIF 2189  0 0.. 1 2.. 1 1 0.. 1.... X.... 1..9153769
  You Zhang  GMIF 2122 .... 0 1.. 0 1...... 1 0.... X 1 1 29153741
16 Jing Li   1947 .. 0.. 0 0 1.... 0.... 1 0.. 1 X 2..9135533
17 Biagne Elsa Negbre  .... 0 0.. 0...... 0.. 0.. 1 1 0 X 29126414
18 Lublyana Turiy  MIF 1929  0.... 0 0.. 0 0 0.. 0...... 0.. 0 X900900

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15
    16   17
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
TamaraAygulElena
OlgaMatrenaYa
NataliaViktoriyaOlga
HeikeVitaliaHanqing
YuliiaDarjaYou
JingBiagneLublyana
 Ronde 9 
 vr 17-05-2019  Biagne Elsa Negbre  - Jing Li (1947) 0-2Partij
 Natalia Sadowska (2244) - Olga Fedorovich (2252) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2143) - You Zhang (2122) 1-1Partij
 Tamara Tansykkuzhina (2203) - Ya Sai (2049) 1-1
 Viktoriya Motrichko (2206) - Hanqing Zhao (2145) 2-0
 Olga Baltazhy (2189) - Elena Cesnokova (2152) 0-2
 Matrena Nogovitsyna (2252) - Lublyana Turiy (1929) 2-0
 Aygul Idrisova (2159) - Darja Fedorovich (2189) 2-0
 Yuliia Makarenkova (2147) - Heike Verheul (2186) 0-2