HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2009/2010

    
    Link   

  1e klasse Zuid

 Klassen: 
  Hoofdklasse 
  1e klasse Noord 
  1e klasse Zuid 
  2e klasse A 
  2e klasse B 
  2e klasse C 
  3e klasse A
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  Emmeloord  12109871191181326
2  ZWH Damteam  4711997121081010
  De Toer  698581191381010
4  Lemmer  75889910128108
5  Eensgezindheid  871181071088910
6  Excelsior Harlingen  978766913872
7  Bezint Eer Gij Begint 2  59579105786-14
8  SDC Sneek  747667111584-2
9  Heerenveen/Mildam 2  5634839183-50

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 9
ma 22-02-2010     Lemmer  -   SDC Sneek  
10
-
6
 Iepie Poepjes-Koopman (990) - Kerst Hoekstra (1043) 2-02
 Geert van der Molen (953) - Dirk de Leeuw (713) 0-27
 Joop Beetsma (1072) - Bobby Baarda (694) 2-01
 Peter Achterstraat (1124) - Marcel de Vries (1088) 1-18
 Bouke van der Werff (922) - Jacob de Vries (1080) 0-2
 Hans Poepjes (1037) - Wim Oldekamp (776) 2-0
 Feike Muurling (929) - Gosse Harkema (871) 1-1
 Dooitzen van der Berg (1045) - Robin Hoekstra  2-0
di 23-02-2010     De Toer  -   Eensgezindheid  
5
-
11
 Sieds Tjepkema (934) - Albert van Keimpema (791) 0-23
 Johan Oosterhof (900) - Auke Bootsma (938) 2-05
 Henk Bethlehem  - Roel Bijl (888) 0-27
 Loek den Dekker (879) - Joost Oosterbaan (862) 0-28
 Dick Terpstra (905) - Gaele Stoker (1105) 0-26
 Gerrit Reitsma (971) - Berend Weistra (1089) 0-22
 Klaas Koopman (975) - Siep Berkepas (932) 2-01
 Cor Hof (1028) - Siep Altena (982) 1-14
   Excelsior Harlingen  -   Emmeloord  
9
-
7
di 16-02-2010 Klaas van Keimpema (686) - IJsbrand Haven (1273) 0-23
di 16-02-2010 Elle van Keimpema (492) - Arnold Scharft (1120) 0-21
di 16-02-2010 Willem Leijenaar (1274) - Cor Koene (1092) 2-04Partij
di 16-02-2010 Douwe Edelenbos (1280) - Klaas Veldstra (1081) 1-16Partij
di 16-02-2010 Kor Vrieswijk (812) - Arie Hoonstra (952) 1-18
di 16-02-2010 Saskia Veltman (1057) - GabriĆ«l Heijboer (827) 2-05
di 16-02-2010 Piet Leijenaar (1068) - Ton Halman (775) 2-02
di 16-02-2010 Marco Bekema  - Julienes Danhof  1-16
   Heerenveen/Mildam 2  -   Bezint Eer Gij Begint 2  
9
-
7
 Sjoerd Hofman (1002) - Nick de la Fonteyne (935) 1-1Partij  
 Tabe de Vries (951) - Sijtze Terpstra (808) 2-0
 Pieter de Vries (934) - Roel Toering (948) 1-1
 Geert Rozenberg (844) - Jeppe Bronger (906) 2-0
 Andries Oord (809) - Willem Lep (841) 1-1
 Bennie Liefting (708) - Ruurd Winkel (886) 0-2
 Jan van de Vegt (772) - Gauke Dirk Nijholt (762) 2-0
 Albert Koops (487) - Hylke Schaaf (819) 0-2