HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Zuid

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  CTD Arnhem  76981061091091642
2  DCG Groesbeek  57898898791630
3  DCH Heteren CT  65388107101291330
4  DCL Lent 2  34978986991318
5  CTD Arnhem 2  434577996990
6  Denk en Zet Culemborg  244457871198-4
7  DV VBI Huissen 2  64235577797-16
8  Zwart-Wit 86 Malden  23543459994-20
9  VTD Tiel  34263553692-34
10  Zwart-Wit 86 Malden 2  25036153692-46

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 9
ma 18-02-2019     DCH Heteren CT  -   CTD Arnhem 2  
8
-
4
 Wim van den Berg (1048) - Rommy Moerlie (961) 1-16Partij
 Machiel Weistra (1240) - Arnout Mossink (984) 2-05Partij
 Henk Hoksbergen (1005) - Aroen Bholasingh (822) 2-02Partij
 Henk Gerritsen (966) - Ton Berends (984) 1-14Partij
 Theo Gerritsen (855) - Wim van Dongen (875) 0-23Partij
 Jos van Deelen (991) - Nouri Brinkman (633) 2-01Partij
   VTD Tiel  -   DCG Groesbeek  
4
-
8
 Ton van Adrichem (1224) - Jan Rutten (515) 2-01
 Johan de Jong (975) - Erik de Bruin (917) 2-03
 Aart van Alfen (916) - Theo Schoofs (1127) 0-25
 Jef Mauritz (732) - Leo Eijkhout (1064) 0-22
 Piet de Boe (804) - Tom Langen (983) 0-26
 Dick Rutgers (772) - Gerrit Nillessen (876) 0-24
do 21-02-2019     Zwart-Wit 86 Malden 2  -   CTD Arnhem  
2
-
10
 Co Bank (750) - Douwe Hokwerda (1157) 0-25Partij
 Martin van der Velde (771) - Leo Aliar (1212) 0-22Partij
 Jan van de Ende (716) - Theo Willemsen (1044) 0-21Partij
 Willy Janssen (747) - Rein Bergsma (999) 1-16Partij
 Ton Holla (707) - Jan Beeke (1023) 1-13Partij
 Piet Hermsen (725) - Henk Mahboeb (970) 0-24Partij
vr 22-02-2019     DCL Lent 2  -   DV VBI Huissen 2  
9
-
3
 Willem van den Berg (1146) - Jacob Reiffers (1024) 2-04Partij
 Peter Litjens (990) - Gerard Boogaars (1000) 1-15Partij
 Lianne van Ampting-Janssen (1019) - Jos Lamers (965) 1-16Partij
 Peter Vink (822) - Jan Segeren (960) 1-13Partij
 Gerold Kosman (1143) - niet opgekomen  2-01R
 Marcel Wijers (786) - niet opgekomen  2-02R
   Denk en Zet Culemborg  -   Zwart-Wit 86 Malden  
8
-
4
 Simon Harmsma (1089) - John Peters (944) 2-02
 Pelle Bronkhorst (911) - Jan Huijnk (825) 1-13
 Jan Riesthuis (1082) - Anton Janssen (1027) 1-16Partij
 Kumar Mangal (936) - Ton Holla (707) 1-15
 Hend de Jager (565) - Wil Janssen (795) 1-14
 Gregory de Vries (380) - Piet Zegers (862) 2-01