HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Zuid

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  DCH Heteren CT  ................10128
2  Zwart-Wit 86 Malden  ..............9..126
3  DCG Groesbeek  ............8....124
  CTD Arnhem  ..........8......124
5  Denk en Zet Culemborg  ........7........122
6  DV VBI Huissen 2  ........5........10-2
7  CTD Arnhem 2  ......4..........10-4
  DCL Lent 2  ....4............10-4
9  Zwart-Wit 86 Malden 2  ..3..............10-6
10  VTD Tiel  2................10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
ma 17-09-2018     DCH Heteren CT  -   VTD Tiel  
10
-
2
 Machiel Weistra (1240) - Dick van Elst (910) 2-01
 Jos van Deelen (991) - Johan de Jong (975) 2-05
 Henk Hoksbergen (1005) - Aart van Alfen (916) 2-03
 Henk Gerritsen (966) - Piet de Boe (804) 2-06
 Eddy Weijman (740) - Jef Mauritz (732) 1-12
 Wim Brugmans (856) - Dick Rutgers (772) 1-14
do 20-09-2018     DV VBI Huissen 2  -   Denk en Zet Culemborg  
5
-
7
 Gerard Boogaars (1000) - Quincy Ngawikromo  2-06
 Jacob Reiffers (1024) - Pelle Bronkhorst (911) 1-14
 Jos Lamers (965) - Krijn van Drie (1031) 2-05
 Jan Segeren (960) - Kumar Mangal (936) 0-22
 Jo ten Westeneind (998) - Peter Kers (810) 0-21
 Harry Hendriksen (809) - Henk Stoop (1092) 0-23
   Zwart-Wit 86 Malden  -   Zwart-Wit 86 Malden 2  
9
-
3
 Wil Janssen (795) - Co Bank (750) 2-06
 Jan Huijnk (825) - Willy Janssen (747) 1-15
 Henk Rutjes (901) - Jan van de Ende (716) 1-13
 Piet Zegers (862) - Martin van der Velde (771) 1-14
 Henk Bracht (847) - Ben Scholten (777) 2-01
 Anton Janssen (1027) - Ton Holla (707) 2-02Partij
vr 21-09-2018     CTD Arnhem  -   CTD Arnhem 2  
8
-
4
 Rein Bergsma (999) - Rommy Moerlie (961) 1-12Partij
 Theo Willemsen (1044) - Arnout Mossink (984) 2-06Partij
 Rik Twilhaar (1312) - Aroen Bholasingh (822) 2-01Partij
 Douwe Hokwerda (1157) - Ton Berends (984) 2-04Partij
 Henk Mahboeb (970) - Nouri Brinkman (633) 0-25Partij
 Jan Beeke (1023) - Amriet Balradj (768) 1-13Partij
   DCG Groesbeek  -   DCL Lent 2  
8
-
4
 Theo Schoofs (1127) - Sander Spaans (1192) 1-15Partij
 Leo Eijkhout (1064) - Gerold Kosman (1143) 1-16Partij
 Gerrit Draaisma (1100) - Tom Siebelt (783) 2-01Partij
 Tom Langen (983) - Geert Geurts (1140) 1-12Partij
 AndrĂ© Cillessen (902) - Peter Visscher (999) 1-14Partij
 Leo Kersten (750) - Cor van Vuuren (838) 2-03Partij