HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  Van Stigt Thans  ................151210
2  Denk en Zet Culemborg  ..............14..128
3  DV VBI Huissen  ............12....124
4  Damlust Gouda  ........11........122
  DES Lunteren  ..........11......122
6  Witte van Moort  ......9..........10-2
  CTD Arnhem  ........9........10-2
8  Van Stigt Thans 2  ....8............10-4
9  Damcombinatie Fryslân  ..6..............10-8
10  WSDV  5................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 18-09-2021     Damlust Gouda  -   Witte van Moort  
11
-
9
 Erik Hoogendoorn (1268) - Bert Aalberts (1356) 0-210Partij  
 Ben Provoost (1420) - Yuen Wong (1362) 1-16Partij
 Henk van Klaveren (1238) - Peter Hoopman (1350) 1-17
 Friso Fennema (1353) - Edwin Twiest (1320) 1-11Partij  
 Martijn van IJzendoorn (1540) - Niek Kloppenburg (1240) 2-05
 Sven Winkel (1396) - Jan van Dijk (1399) 2-04Partij
 Björn Winkel (1216) - Gerbrand Hessing (1285) 1-13Partij
 Erno Prosman (1538) - Mitchel Mensinga (1272) 1-18Partij
 Teun van de Krol (1335) - Thijs van den Broek (1329) 1-19Partij
 André Venema (1256) - Martijn de Leeuw (1364) 1-12
   DV VBI Huissen  -   Van Stigt Thans 2  
12
-
8
 Geert van Aalten (1386) - Damien Come Aligna Messinga (1442) 0-21Partij
 Odin Mol (1464) - Thomy Lucien Mbongo (1413) 0-210Partij  
 Toine Brouwers (1431) - Christian Niami (1402) 1-14Partij  
 Johan Krajenbrink (1474) - Jeroen Kos (1350) 2-09Partij  
 Gérard Jansen (1486) - Peter van der Stap (1311) 2-03Partij
 Wouter Ludwig (1407) - Geert Prinsen (1284) 1-12Partij
 Jasper Lemmen (1481) - Waldo Aliar (1278) 2-08Partij
 Alexander Baliakin (1552) - Ton Burgerhout (1265) 2-07Partij
 Jos Stokkel (1378) - Guido van den Berg (1252) 1-16Partij
 Fred de Koning (1349) - Walter Thoen (1244) 1-15Partij
   WSDV  -   Van Stigt Thans  
5
-
15
 Marcel Monteba (1343) - Jitse Slump (1503) 0-29Partij
 Ester van Muijen (1208) - Hein Meijer (1410) 0-210Partij  
 Matthias de Kruijf (1347) - Anatoli Gantvarg (1517) 0-23Partij  
 Koos van Amerongen (1327) - Vadim Virny (1520) 1-14Partij
 Harry Otten (1159) - Rob Clerc (1498) 0-22Partij  
 Machiel Weistra (1304) - Ron Heusdens (1465) 1-18Partij  
 Wouter van Beek (1214) - Anton van Berkel (1430) 0-25Partij  
 Jan Groenendijk (1559) - Casper Remeijer (1380) 2-06Partij  
 Heike Verheul (1285) - Frits Luteijn (1364) 0-21Partij
 Robert-Jan van Steenbergen (1112) - Emre Hageman (1235) 1-17Partij  
   Denk en Zet Culemborg  -   Damcombinatie Fryslân  
14
-
6
 Boudewijn Derkx (1437) - niet opgekomen  2-01R
 Dik de Voogd (1386) - Arjan van Leeuwen  1-19Partij
 Henk Ruesink (1182) - Taeke Kooistra (1307) 1-14Partij
 Jean Marc Ndjofang (1482) - niet opgekomen  2-02R
 John van den Borst (1340) - Nick de la Fonteyne (1130) 2-03Partij
 Kees Thijssen (1476) - Hans Zondervan (1237) 1-110Partij  
 Paul Oudshoorn (1394) - Willem Leijenaar (1271) 1-16Partij
 Pim Meurs (1509) - Douwe Edelenbos (1288) 2-05Partij  
 Simon Harmsma (1224) - Jan Algra (1269) 1-18Partij
 Tjeerd Harmsma (1381) - Wytze Sytsma (1341) 1-17Partij  
   DES Lunteren  -   CTD Arnhem  
11
-
9
 Stijn Overeem (1309) - Bart Terwel (1386) 1-18Partij
 Bert van Harten (1092) - Thijs Gerritsen (1307) 1-19Partij  
 Peter Hoogteijling (1328) - Erik van de Weerdhof (1304) 1-16Partij
 Arjen Timmer (1307) - Hin Wong (1364) 1-17Partij
 Mark Sanders (1225) - Frerik Andriessen (1438) 1-14Partij
 Henk Klarenbeek (1414) - Niek Smeitink (1274) 1-13Partij
 Laura Timmerman (1211) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1322) 2-02Partij  
 Erwin van Hierden (1347) - Peter Kort (1285) 1-15Partij
 Harmjan Lammers (1301) - Joost Hooijberg (1321) 1-110Partij
 Paul Wijninga (1221) - Maarten Linssen (1292) 1-11Partij