HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2021/2022

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum 1  ............10128
2  Damcombinatie Fryslân  ..........9..126
3  Oerterp - Drachten  ........7....122
4  SDC Sneek  ......6......110
  Bolsward Workum Combinatie  ......6......110
6  Heerenveen/Mildam  ....5........10-2
7  Dokkum - Rinsumageest  ..3..........10-6
8  Huizum 2  2............10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
di 05-10-2021     SDC Sneek  -   Bolsward Workum Combinatie  
6
-
6
 Douwe Edelenbos (1288) - Douwe Kunst (1010) 2-01
 Kerst Hoekstra (1078) - Jan Mente Drent (1300) 0-22
 Marcel de Vries (1127) - Durk de Vries (1060) 1-16
 Jacob de Vries (1190) - Lolke Huitema (1038) 2-05Partij
 Theo Diemeer (934) - Piet de Boer (928) 1-14
 Martin de Vries (772) - Fedde Piet Huitema (1043) 0-23
wo 06-10-2021     Oerterp - Drachten  -   Heerenveen/Mildam  
7
-
5
 Jan van Dijk (1399) - Aize Plantinga (1080) 1-16Partij
 Gabriël Heerema (1407) - Tjipke Smedinga (1216) 1-12Partij  
 Sipke Doller (1175) - Wim van der Molen (1060) 0-21Partij  
 Jan Hoogterp (1200) - Oscar Veltman (1157) 2-04Partij
 Gerben de Wit (1242) - Anne Dekker (1024) 2-05Partij
 Hendrik Veenstra (1190) - Martin Boersbroek (990) 1-13Partij
do 07-10-2021     Damcombinatie Fryslân  -   Dokkum - Rinsumageest  
9
-
3
 Hans Zondervan (1237) - Bert Oegema (1044) 1-14
 Taeke Kooistra (1307) - Linze Houwink (1138) 1-13
 Albert van Keimpema (869) - Bouwe Ringnalda (973) 1-15
 Gerlof Kolk (1394) - Arend Dijkstra (984) 2-06
 Jan Algra (1269) - Binne Brouwer (1118) 2-01
 Oege Dijkstra (1281) - Piet Pieters (1036) 2-02
   Huizum 1  -   Huizum 2  
10
-
2
 Jan Adema (1248) - Jan Bosselaar (1058) 2-01
 Piet Bouma (1186) - Jan T. Terpstra (975) 2-03Partij
 Anne Piet Kooistra (1250) - Bram Scholma (929) 1-16Partij
 Rein van der Pal (1447) - Henk Veldhorst (903) 2-05
 Bart Adema (762) - Fedde van der Laan (748) 1-14
 Anton Schotanus (1258) - Louis Douma (595) 2-02