HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Open Sneldamkampioenschap van Wamel LH GDB 2009 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Landelijke Hoofdklasse 
 Provinciale Hoofdklasse 
 1e klasse 
 2e klasse
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen   Toernooizaal     
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Anton van Berkel MI 1433   Ere   8 6 2 0 14 74 127
2   Tjeerd Harmsma  1421   Ere   8 4 4 0 12 74 107
3   Han Seinhorst  1232   Ere   8 4 3 1 11 75 94
4   Arie Janssen van Doorn  1175   Ere   8 2 5 1 9 76 78
5   Matthias de Kruijf  1218   Ere   8 4 1 3 9 76 70
6   Derk Kleinrensink  1159   Ere   8 3 3 2 9 68 68
7   Pieter Steijlen MF 1392   Ere   8 4 1 3 9 67 55
8   Paul Hellings  1182   Ere   8 3 3 2 9 58 59
9   Fred Passchier  1240   Ere   8 2 4 2 8 63 60
10   Henk Kleinrensink  1179   Ere   8 2 4 2 8 63 53
11   Cor Langeveld  1133   Ere   8 2 4 2 8 61 54
12   Jacques Brouns  1076   Ere   8 3 2 3 8 54 35
13   Pieter Wijn  1237   Ere   8 2 4 2 8 51 51
14   Rob Schrooten  1196   Ere   8 2 3 3 7 77 61
15   Jan Jacobs  1149   Ere   8 2 3 3 7 63 41
16   Jan Riesthuis  1094   Ere   8 2 3 3 7 54 36
17   Evert Jochemsen sr.  1125   Ere   8 1 4 3 6 58 35
18   Robert-Jan van den Akker  1116   Ere   8 1 3 4 5 56 27
19   Frans Teijn  1016   Ere   8 1 1 6 3 56 19
20   Ron Entken  1212   Ere   8 0 3 5 3 56 18
Anton van BerkelTjeerd HarmsmaHan Seinhorst
Arie JanssenMatthias de KruijfDerk Kleinrensink
Pieter SteijlenFred Passchier
Henk KleinrensinkCor LangeveldJacques Brouns
Pieter WijnRob SchrootenJan Jacobs
Jan RiesthuisRobert-Jan van den Akker
Frans TeijnRon Entken
 Ronde 8 
 ma 28-12-2009  Jan Riesthuis (1094) - Frans Teijn (1016) 2-0
 Jacques Brouns (1076) - Robert-Jan van den Akker (1116) 2-0
 Evert Jochemsen sr. (1125) - Pieter Wijn (1237) 0-2
 Cor Langeveld (1133) - Ron Entken (1212) 2-0
 Henk Kleinrensink (1179) - Fred Passchier (1240) 1-1
 Paul Hellings (1182) - Rob Schrooten (1196) 2-0
 Jan Jacobs (1149) - Matthias de Kruijf (1218) 0-2
 Arie Janssen van Doorn (1175) - Pieter Steijlen (1392) 1-1
 Tjeerd Harmsma (1421) - Han Seinhorst (1232) 1-1
 Derk Kleinrensink (1159) - Anton van Berkel (1433) 0-2