HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2010/2011

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Mo & Z Volendam  119101112131113111314111936
2  Van Stigt Thans  911151010161414121213111852
3  DV VBI Huissen  119101011101414141314111740
4  Hijken DTC  105101013131610171316111646
5  Witte van Moort  910101010111612141213111634
6  Apeldoorn  810971010813151114111110
7  Orfam Telecom Twente  741079101481212111110-12
8  DES Lunteren  9664412613101413119-26
9  Denk en Zet Culemborg  7661087127101111118-30
10  SNA  98636581010115114-58
11  Dammers Uit Oost  787789869912112-40
12  Micone  676476979158112-52

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 19-02-2011     Mo & Z Volendam  -   Denk en Zet Culemborg  
13
-
7
 Paul Oudshoorn (1407) - Robert-Jan van den Akker (1108) 2-010
 Jean Marc Ndjofang (1471) - Henk Ruesink (1202) 2-08
 Evgeni Vatutin (1498) - Pieter Steijlen (1402) 1-16
 Thomy Lucien Mbongo (1407) - Derk-Jan Riesthuis (1070) 2-01
 Alexander Georgiev  - Alexander Bulatov (1453) 1-13Partij
 Viacheslav Shchegolev (1435) - Ton van Adrichem (1263) 2-02
 Johan Wiering (1392) - Sjuul Verheij (1042) 1-19Partij
 Paul Sier (1353) - Jan Peter Patist (1369) 1-14Partij
 Ramon Sakidin (1215) - John van den Borst (1365) 0-25
 Sijmen Hansen (1135) - Jan Riesthuis (1118) 1-17
   DV VBI Huissen  -   Hijken DTC  
10
-
10
 Geert Berends (1322) - Maikel Palmans (1337) 1-14Partij
 Pim Meurs (1512) - Wouter Sipma (1255) 2-05Partij
 Alexander Baliakin (1579) - Martin Dolfing (1522) 1-17Partij
 Gérard Jansen (1499) - Roel Boomstra (1465) 1-110Partij
 Peter Hoogteijling (1380) - Henk Kalk (1255) 1-16Partij
 Geert van Aalten (1439) - Hans Jansen (1465) 1-11Partij
 Guntis Valneris (1558) - Jacob Okken (1375) 1-18Partij
 Joost Hendriksen (1294) - Aleksej Domchev (1456) 0-29Partij
 Fred de Koning (1329) - Michiel Kroesbergen (1391) 0-23Partij
 Johan Krajenbrink (1476) - Jan Ekke de Vries (1372) 2-02Partij
   Micone  -   Van Stigt Thans  
7
-
13
 Bryan Wollaert (1210) - Rob Clerc (1505) 0-23Partij
 Peter Kort (1245) - Ron Heusdens (1476) 1-16Partij
 Eddy Budé (1343) - Anatoli Gantvarg (1535) 0-22Partij
 Ad de Hoon (1228) - Sven Winkel (1442) 1-110Partij
 Yves Vandeberg (1279) - Jeroen van den Akker (1484) 0-29Partij
 Peter Schellekens (1232) - Laurens Fijn van Draat (1344) 0-2Partij
 Marc De Meulenaere (1274) - Frits Luteijn (1370) 1-17Partij
 Toby Hage (1355) - Waldo Aliar (1297) 2-04Partij
 Toine Brouwers (1359) - Peter van der Stap (1325) 0-28Partij
 Joeri Hezemans (1224) - Dirk van Schaik Jr. (1361) 2-01Partij
   Dammers Uit Oost  -   Apeldoorn  
9
-
11
 Gerrit Wassink (1309) - Alexander Presman (1512) 0-27Partij
 Wouter Ludwig (1395) - Dimitri Druzinin (1289) 0-29Partij
 Nina Hoekman-Jankovskaja (1327) - Gep Leeflang (1281) 2-04Partij
 Wieger Wesselink (1484) - Kees Thijssen (1546) 1-13Partij
 Björn Winkel (1193) - Hendrik van der Zee (1434) 0-26Partij
 Niek Smeitink (1224) - Joost Hooijberg (1393) 1-11Partij
 Henk Hoekman (1256) - Cock van Leeuwen (1369) 1-15Partij
 Frerik Andriessen (1342) - Michiel Kloosterziel (1396) 1-110Partij
 Jochem Zweerink (1380) - Hein Meijer (1418) 1-12Partij
 Bert Woolschot (1186) - René Schaafsma (1175) 2-08Partij
   DES Lunteren  -   Witte van Moort  
4
-
16
 Aldert van Eck (1220) - Niek Kuijvenhoven (1378) 0-28
 Ronald van de Beek (1230) - Marino Barkel (1370) 0-21
 Marcel Monteba (1335) - Auke Scholma (1475) 0-24
 Erwin van Hierden (1363) - Casper Remeijer (1291) 0-25Partij
 Hermen Kroesbergen (1217) - Boudewijn Derkx (1439) 0-210
 Henk Klarenbeek (1408) - Edwin Twiest (1384) 1-12
 Harmjan Lammers (1289) - Ben Provoost (1468) 0-29
 Wijnand Voskuil Jr. (1071) - Martijn Rentmeester (1376) 0-23Partij
 Matthias de Kruijf (1228) - Irene Stegeman (1002) 2-06
 Arjen Timmer (1290) - Dik de Voogd (1390) 1-17
   SNA  -   Orfam Telecom Twente  
8
-
12
 Theo Tesselaar (1200) - Vadim Virny (1532) 0-26
 Ivo de Jong (1329) - Jos Stokkel (1391) 1-11
 Dave Bleeker (1118) - Rik Keurentjes (1393) 0-25
 Guido Verhagen (1221) - Bas Messemaker (1387) 0-27
 Mike Koopmanschap (1320) - Lambert-Jan Koops (1251) 1-13
 Benno van Straten (1299) - Yuen Wong (1257) 2-010
 Jan Groeneweg (1086) - Wytze Sytsma (1314) 1-18
 Steven Wijker (1369) - Igor Chartoriyski (1302) 2-04
 Ritchie Wijnker (1107) - Leo Faber (1294) 0-22
 Richard Mooser (1389) - Egbert van Hattem (1201) 1-18