HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2011/2012

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Witte van Moort  111312121091217161218111964
2  Apeldoorn  91391312121316131615111862
3  DV VBI Huissen  7711914111515141714111648
4  Hijken DTC  8119810131516111616111546
5  Denk en Zet Culemborg  8711121010119131514111420
6  Van Stigt Thans  1086101010121011131411138
7  Mo & Z Volendam  1189710108189111111104
8  Orfam Telecom Twente  8755981210131313119-14
9  Damcombinatie Fryslân  34541110210101113119-54
10  CEMA/De Vaste Zet  476979117101112117-34
11  Damlust Gouda  843457979911112-68
12  DES Lunteren  25646697789110-82

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 11
za 25-02-2012     DES Lunteren  -   Mo & Z Volendam  
9
-
11
 Erwin van Hierden (1363) - Johan Wiering (1397) 1-110Partij
 Arjen Timmer (1268) - Alexander Georgiev (1561) 0-22Partij
 Marcel Monteba (1337) - Wieger Wesselink (1480) 2-09
 Harmjan Lammers (1292) - Auke Scholma (1472) 1-16
 René Alderliesten (1232) - Paul Sier (1369) 1-15Partij
 Aldert van Eck (1222) - Johan Bastiaannet (1358) 1-11
 Jaap van Hierden Jr. (1186) - Ramon Sakidin (1195) 1-18
 Ronald van de Beek (1231) - Ivan Trofimov (1383) 1-13Partij
 Arno Bos (1064) - Jean Marc Ndjofang (1483) 0-24
 Wijnand Voskuil Jr. (1071) - Sijmen Hansen (1101) 1-17
   Damcombinatie Fryslân  -   Damlust Gouda  
11
-
9
 Gerlof Kolk (1418) - Martijn van IJzendoorn (1334) 0-2
 Harm Wiersma (1489) - Peter van Eck (1253) 2-0
 Roberts Misans (1517) - André Venema (1247) 2-0
 Siep Buurke (1270) - Martijn van der Klis (1270) 2-0
 Bastiaan Hollander (1294) - Teun van de Krol (1345) 1-1
 Hans Zondervan (1240) - Piet Schep (994) 1-1
 Durk de Vries (1098) - Jan Commandeur (1123) 1-1
 Taeke Kooistra (1323) - Erik Hoogendoorn (1274) 0-2
 Willem Leijenaar (1254) - Erno Prosman (1558) 0-2
 Sjoerd Huitema (1277) - Alex Bitter (1156) 2-0
   CEMA/De Vaste Zet  -   Orfam Telecom Twente  
7
-
13
 Brion Koullen (1294) - Jeroen Paalman (887) 1-17Partij
 Thijs van den Broek (1310) - Vadim Virny (1534) 1-14Partij
 Macodou NDiaye (1492) - Wytze Sytsma (1305) 1-110Partij
 Genadij Shapiro (1159) - Jeroen Goudt (1350) 1-13Partij
 Olga Kamychleeva (1370) - Yuen Wong (1259) 1-19Partij
 Erwin Heunen (1269) - Jos Stokkel (1393) 0-25Partij
 Martijn van Gortel (1238) - Lambert-Jan Koops (1248) 0-28Partij
 Adiatu Adesoji Ibrahim (1322) - Michel Stempher (1239) 1-11Partij
 Paul Nitsch (1422) - Egbert van Hattem (1216) 1-16Partij
 Leopold Sekongo (1285) - Leo Faber (1279) 0-22Partij
   DV VBI Huissen  -   Witte van Moort  
7
-
13
 Fred de Koning (1316) - Thomy Lucien Mbongo (1498) 0-22Partij
 Joost Hendriksen (1314) - Marino Barkel (1391) 0-21Partij
 Johan Krajenbrink (1491) - Andrei Tolchykau (1527) 1-19Partij
 Guntis Valneris (1558) - Mark Podolskij (1567) 1-14Partij
 Pim Meurs (1518) - Alexander Shvartsman (1559) 1-17Partij
 Geert van Aalten (1417) - Frerik Andriessen (1404) 1-13Partij
 Gérard Jansen (1489) - Ben Provoost (1465) 1-16Partij
 Peter Hoogteijling (1377) - Gil Salomé (1437) 0-25Partij
 Rik Keurentjes (1410) - Andrej Kalmakov (1495) 1-18Partij
 Alexander Baliakin (1557) - Boudewijn Derkx (1442) 1-110Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   Apeldoorn  
7
-
13
 Jeroen van den Akker (1478) - Michiel Kloosterziel (1397) 1-110
 John van den Borst (1384) - Hein Meijer (1434) 1-12
 Alexander Bulatov (1459) - Hendrik van der Zee (1436) 1-13
 Tjeerd Harmsma (1395) - Evgeni Vatutin (1496) 0-29
 Jan Peter Patist (1367) - Cock van Leeuwen (1370) 1-16
 Derk-Jan Riesthuis (1136) - Kees Thijssen (1432) 0-21Partij
 Pieter Steijlen (1384) - Alexander Presman (1509) 1-14
 Sjuul Verheij (1079) - Alexey Chizhov (1528) 0-28Partij
 Dik de Voogd (1391) - Raimonds Vipulis (1381) 0-25
 Sven Winkel (1436) - Bas Messemaker (1371) 2-07
   Hijken DTC  -   Van Stigt Thans  
10
-
10
 Roel Boomstra (1523) - Edwin de Jager (1227) 2-08Partij
 Jan Ekke de Vries (1361) - Rob Clerc (1514) 0-210Partij
 Jacob Okken (1379) - Ron Heusdens (1511) 1-12Partij
 Martin Dolfing (1507) - Anatoli Gantvarg (1520) 1-14Partij
 Michiel Kroesbergen (1421) - Geert Prinsen (1318) 0-27Partij
 Nick Hoving (1296) - Waldo Aliar (1275) 1-19Partij
 Aleksej Domchev (1467) - Patrick Stork (1275) 1-15Partij
 Henk Kalk (1264) - Frits Luteijn (1374) 0-21Partij
 Hans Jansen (1454) - Peter van der Stap (1337) 2-03Partij
 Wouter Sipma (1352) - Leo Mous (1052) 2-06Partij