HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2012/2013

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Kampioenscompetitie 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  ............131513151651044
2  Van Stigt Thans  ..........12..1212131551028
3  Mo & Z Volendam  ....1012..1213....16..5926
  Apeldoorn  ....10....13....1212165926
5  DV VBI Huissen  ....8..13..131413....5822
6  Denk en Zet Culemborg  ........7..101013..155610
7  Witte van Moort  ..887..........1614546
8  CEMA/De Vaste Zet  7..7..710..12......53-14
9  Damcombinatie Fryslân  58....610..8......51-26
10  De Oldehove  78..877..........50-26
11  Twentes Eerste  5748....4........50-44
12  SNA  45..4..56........50-52

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    Foto's
 Ronde 5
za 10-11-2012     Twentes Eerste  -   Mo & Z Volendam  
4
-
16
 Jeroen Goudt (1338) - Alexander Georgiev (1580) 0-29Partij
 Egbert van Hattem (1186) - Wieger Wesselink (1456) 0-24Partij
 Wytze Sytsma (1311) - Jean Marc Ndjofang (1475) 1-16
 Leo Faber (1291) - Wouter Ludwig (1419) 1-11Partij
 Jos Stokkel (1377) - Bhiem Ramdien (1364) 0-27
 Lambert-Jan Koops (1237) - Paul Oudshoorn (1404) 0-22
 Frans Tanahatoe (826) - Paul Sier (1335) 0-23Partij
 André Nijmeijer (1081) - Ramon Sakidin (1209) 1-18Partij
 Jan Koopman (954) - Cor Westerveld (1196) 1-110Partij
 Jeroen Paalman (976) - Sijmen Hansen (1055) 0-25Partij
   Witte van Moort  -   SNA  
14
-
6
 Gil Salomé (1440) - Theo Tesselaar (1212) 2-01
 Andrej Kalmakov (1504) - Richard Mooser (1359) 1-14
 Marino Barkel (1410) - Steven Wijker (1376) 2-06
 Casper Remeijer (1296) - Sander Spaans (1188) 1-12Partij
 Tomasz Miksa (1295) - Guido Verhagen (1236) 1-18
 Gerbrand Hessing (1224) - Mike Koopmanschap (1375) 1-15
 Bert Aalberts (1219) - Ritchie Wijnker (1137) 2-03Partij
 Odin Mol (1423) - Dave Bleeker (1171) 2-09
 Vadim Virny (1535) - Erik van Kampen (1184) 1-110
 Edwin Twiest (1381) - Jan Groeneweg (1120) 1-17
   Apeldoorn  -   De Oldehove  
12
-
8
 Hendrik van der Zee (1426) - Erwin Heslinga (1269) 1-110Partij
 Frerik Andriessen (1402) - René Wijpkema (1204) 2-08Partij
 Hein Meijer (1445) - Oege Dijkstra (1296) 1-16Partij
 Bas Messemaker (1378) - Tjalling Goedemoed (1413) 1-13Partij
 Joost Hooijberg (1313) - Klaas Hendrik Leijenaar (1326) 0-29Partij  
 Gep Leeflang (1272) - Jan Algra (1335) 2-05Partij
 Alexander Presman (1507) - Douwe Kootstra (1174) 2-04Partij
 Kees Thijssen (1508) - Jappie de Vries (1164) 2-01Partij
 Michiel Kloosterziel (1413) - Hendrik Veenstra (1223) 1-17Partij  
 Cock van Leeuwen (1381) - Jan van Dijk (1326) 0-22Partij
   Van Stigt Thans  -   Damcombinatie Fryslân  
12
-
8
 Anatoli Gantvarg (1514) - Taeke Kooistra (1301) 1-15Partij
 Rob Clerc (1521) - Auke Scholma (1456) 1-12Partij
 Ron Heusdens (1479) - Gerlof Kolk (1402) 1-19Partij
 Frits Luteijn (1398) - Harm Wiersma (1492) 1-110Partij
 Vaclav Krista (1240) - Siep Buurke (1263) 1-17Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1363) - Sjoerd Huitema (1299) 2-06Partij  
 Edwin de Jager (1237) - Hans Zondervan (1239) 1-14Partij
 Peter van der Stap (1332) - Douwe Edelenbos (1269) 2-01Partij
 Martijn Rentmeester (1384) - Willem Leijenaar (1253) 0-23Partij
 Patrick Stork (1271) - Durk de Vries (1093) 2-08Partij
   Hijken DTC  -   CEMA/De Vaste Zet  
13
-
7
 Wiebe van der Wijk (1376) - Ronald Schalley (1322) 1-1Partij
 Jacob Okken (1388) - Pierre Lacroix (1222) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (1453) - Dieter van Gortel (1042) 2-0Partij  
 Wouter Sipma (1377) - Martijn van Gortel (1266) 1-1Partij
 Hans Jansen (1464) - Brion Koullen (1267) 1-1Partij
 Roel Boomstra (1549) - Adiatu Adesoji Ibrahim (1332) 2-0Partij
 Jan Ekke de Vries (1360) - Leopold Sekongo (1290) 1-1Partij
 Michiel Kroesbergen (1428) - Henk Bosch (1033) 2-0Partij
 Nick Hoving (1275) - Thijs van den Broek (1302) 1-1Partij
 Martin Dolfing (1515) - Macodou NDiaye (1488) 1-1
   Denk en Zet Culemborg  -   DV VBI Huissen  
7
-
13
 Pieter Steijlen (1386) - Fred de Koning (1333) 0-2Partij
 John van den Borst (1383) - Guntis Valneris (1553) 0-2Partij
 Jeroen van den Akker (1488) - Gérard Jansen (1489) 1-1Partij
 Dik de Voogd (1398) - Joost Hendriksen (1313) 0-2Partij
 Evgeni Vatutin (1496) - Rik Keurentjes (1412) 0-2Partij
 Pim Meurs (1540) - Peter Hoogteijling (1366) 2-0Partij
 Tjeerd Harmsma (1401) - Johan Krajenbrink (1493) 1-1Partij
 Sven Winkel (1474) - Geert van Aalten (1418) 2-0
 Alexander Bulatov (1462) - Alexander Baliakin (1536) 0-2Partij
 Boudewijn Derkx (1431) - Jan Groenendijk (1311) 1-1Partij