HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2014/2015

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  De Oldehove  677679971218
2  Damcombinatie Fryslân  657987771114
3  Huizum  5759710771016
4  DCH Heerenveen  55784106776
5  Bolsward Workum Combinatie  633478777-8
6  Oerterp  5458598764
7  De Oldehove 2  352243972-28
8  Huizum 2  355654371-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 7
wo 04-03-2015     Oerterp  -   De Oldehove 2  
9
-
3
 Sipke Doller (1218) - Piet Tuik (1220) 1-15Partij
 Hendrik Veenstra (1204) - Bernard Post (1140) 1-16Partij
 Gerben de Wit (1214) - Bob Nuys (1051) 1-14Partij
 Jan van Dijk (1363) - Geoffrey de la Fonteyne (998) 2-03Partij
 Dennie van Dijk (1093) - Theo Wolthers (839) 2-02
 Ultsje Hosper (860) - Henk Posthumus (782) 2-01
do 05-03-2015     Damcombinatie Fryslân  -   DCH Heerenveen  
7
-
5
 Gerlof Kolk (1382) - Tjipke Smedinga (1161) 2-05Partij
 Taeke Kooistra (1320) - Oscar Veltman (1118) 1-12
 Hans Zondervan (1243) - Henk Hosper (1116) 1-14
 Bert Oegema (1005) - Rinus Veenstra (1158) 0-21Partij
 Tjalling Oegema (1051) - Anne Dekker (1051) 1-13
 Arnold Wiegersma (926) - Pieter de Vries (959) 2-06Partij
   Huizum 2  -   De Oldehove  
3
-
9
 Anton Schotanus (1322) - Klaas Hendrik Leijenaar (1347) 0-26Partij
 Jan Bosselaar (1080) - Oege Dijkstra (1269) 1-14
 Sietse Nagel (1169) - Jappie de Vries (1175) 1-15Partij
 Bart Visser (1120) - Jan Algra (1324) 0-22
 Thijs Talsma (1008) - Nick de la Fonteyne (1092) 0-21Partij
 Jan T. Terpstra (966) - Douwe Kootstra (1178) 1-13Partij
vr 13-03-2015     Bolsward Workum Combinatie  -   Huizum  
3
-
9
 Jan Mente Drent (1323) - Rein van der Pal (1416) 1-14Partij
 Sjoerd Huitema (1271) - Anton Schotanus (1322) 1-16Partij
 Durk de Vries (1068) - Jan Adema (1237) 0-22
 Fedde Piet Huitema (1025) - Piet Bouma (1193) 0-23Partij
 Douwe Kunst (1019) - Jacob de Vries (1169) 1-15
 Danny Ruiter (1008) - Jan T. Terpstra (966) 0-21Partij