HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2015/2016

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Apeldoorn  ....................13126
2  SNA  ................12....124
  Hijken DTC  ..................12..124
  Witte van Moort  ..............12......124
5  DV VBI Huissen  ............11........122
6  CTD Arnhem  ..........10..........110
  Damlust Gouda  ..........10..........110
8  Van Stigt Thans  ........9............10-2
9  O2O  ......8..............10-4
  TDV  ..8..................10-4
  Denk en Zet Culemborg  ....8................10-4
12  WSDV  7....................10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 1
za 19-09-2015     TDV  -   SNA  
8
-
12
 Jim Depaepe (1202) - Guido Verhagen (1246) 0-29Partij  
 Sebastien Duplouy (1249) - Raymond Koopmanschap (1151) 1-18Partij
 Mehmet Yöney (1237) - Ivo de Jong (1368) 1-11Partij
 Thijs van den Broek (1306) - Dave Bleeker (1190) 2-04Partij
 Jasper Daems (1310) - Alexander Shvartsman (1564) 0-210Partij  
 Danny Wattel (1209) - Mike Koopmanschap (1383) 0-25Partij
 Hein De Cokere (1300) - Ritchie Wijnker (1165) 2-02Partij  
 Wil van den Braak (1340) - Steven Wijker (1374) 0-23Partij
 Toine Vermeer (1189) - Roy Coster (1075) 1-17Partij
 Kevin Machtelinck (1388) - Mitchel Mensinga (1205) 1-16Partij
   Damlust Gouda  -   CTD Arnhem  
10
-
10
 Ruud Kloosterman (1238) - Hin Wong (1340) 1-19Partij
 Martijn van IJzendoorn (1444) - Gaetano Nahar (1301) 2-01Partij
 Harry Clasquin (1183) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1280) 0-22Partij
 Erno Prosman (1555) - Ronald Roethof (1177) 1-14Partij  
 Friso Fennema (1337) - Erik van de Weerdhof (1291) 1-110Partij
 Peter van Eck (1233) - Leo Aliar (1236) 1-16Partij
 Teun van de Krol (1355) - Peter Kort (1294) 1-17Partij
 Ben Provoost (1431) - Rik Twilhaar (1327) 1-13Partij  
 Erik Hoogendoorn (1271) - Michael Palmer (1269) 1-18Partij
 Henk van Klaveren (1262) - Bart Terwel (1320) 1-15Partij
   O2O  -   Witte van Moort  
8
-
12
 Jean Marc Ndjofang (1492) - Bert Aalberts (1331) 2-06Partij  
 Gerrit Tigchelaar (1107) - Jan van Dijk (1366) 1-11Partij
 Peter van Heun (1286) - Vadim Virny (1501) 0-28Partij  
 Johan Capelle (1280) - Yuen Wong (1352) 0-210Partij  
 Rob Geurtsen (1334) - Herman Hilberink (1268) 1-15Partij  
 Peter Hoogteijling (1363) - Gil Salomé (1439) 1-14Partij
 Frank Pasman (1102) - Gerbrand Hessing (1267) 1-12Partij
 Johan Smits (1210) - Odin Mol (1457) 0-29Partij  
 Johan Bastiaannet (1356) - Elena Altchoul (1241) 1-17Partij
 Kees Thijssen (1458) - Hans Vermin (1407) 1-13Partij
   WSDV  -   Apeldoorn  
7
-
13
 Rik Keurentjes (1422) - Jasper Lemmen (1477) 1-11Partij  
 Ester van Muijen (1137) - Hein Meijer (1456) 0-27Partij
 Jesse van Beek (1284) - Andrej Kalmakov (1506) 0-26Partij
 Matthias de Kruijf (1320) - Alexander Presman (1459) 0-28Partij
 Wieger Wesselink (1455) - Hendrik van der Zee (1409) 1-12Partij
 Johan Sterrenburg (1371) - Bas Messemaker (1410) 1-110Partij
 Marcel Monteba (1315) - Cock van Leeuwen (1375) 1-13Partij
 Jan Groenendijk (1492) - Cees Groen (1016) 2-04Partij
 Fred Ivens (1346) - Frerik Andriessen (1404) 0-25Partij
 Heike Verheul (1240) - Gep Leeflang (1275) 1-19Partij
   DV VBI Huissen  -   Van Stigt Thans  
11
-
9
 Geert van Aalten (1436) - Geert Prinsen (1323) 1-12Partij
 Maarten Linssen (1364) - Anton van Berkel (1441) 1-17Partij
 Pepijn van den Brink (1272) - Ron Heusdens (1478) 0-26Partij  
 Johan Krajenbrink (1505) - Jitse Slump (1348) 1-15Partij  
 Yuriy Lagoda (1406) - Anatoli Gantvarg (1519) 1-13Partij
 Gérard Jansen (1495) - Frits Luteijn (1382) 1-11Partij
 Joost Hendriksen (1359) - Rob Clerc (1517) 1-19Partij
 Jos Stokkel (1410) - Peter van der Stap (1308) 2-010Partij
 Alexander Baliakin (1541) - Casper Remeijer (1323) 1-18Partij  
 Fred de Koning (1334) - Jeroen Kos (1334) 2-04Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   Hijken DTC  
8
-
12
 Alexander Bulatov (1455) - Aleksej Domchev (1436) 1-11Partij
 Dik de Voogd (1376) - Wouter Wolff (1310) 1-16Partij
 Pim Meurs (1521) - Harm Wiersma (1495) 1-12Partij
 Boudewijn Derkx (1458) - Hans Jansen (1462) 0-210Partij
 Evgeni Vatutin (1485) - Wouter Sipma (1458) 1-19Partij
 Wouter Ludwig (1409) - Ivan Trofimov (1467) 1-17Partij
 Uladzislau Valjuk (1281) - Jacob Okken (1384) 1-14Partij
 Henk Ruesink (1195) - Roel Boomstra (1552) 0-25Partij
 Tjeerd Harmsma (1417) - Auke Scholma (1470) 1-18Partij
 John van den Borst (1366) - Jan Ekke de Vries (1363) 1-13Partij