HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2015/2016

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  OG Drachten  61079891071334
2  Damcombinatie Fryslân  69115711671026
3  Huizum  23875108782
4  Oerterp  51471078780
5  Bolsward Workum Combinatie  3755969774
6  DCH Heerenveen  4572371076-8
7  De Oldehove  312565973-22
8  Bezint Eer Gij Begint  264432371-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 7
di 01-03-2016     DCH Heerenveen  -   OG Drachten  
4
-
8
 Oscar Veltman (1141) - Gabriël Heerema (1389) 0-26
 Waylon Poot (1211) - Iskander Al Sarayfi (1097) 1-14Partij
 Anne Dekker (1063) - Richard Koot (1179) 0-25
 Martin Boersbroek (1012) - Wopke de Vries (1093) 0-23
 Tjipke Smedinga (1160) - Gerrit Klaseboer (1006) 2-02Partij
 Henk Hosper (1141) - Eake Roosma (946) 1-11
wo 02-03-2016     Oerterp  -   Bolsward Workum Combinatie  
7
-
5
 Dennie van Dijk (1094) - Sjoerd Huitema (1270) 0-21
 Jan van Dijk (1366) - Durk de Vries (1064) 2-05Partij
 Gerben de Wit (1210) - Fedde Piet Huitema (1041) 2-06
 Simon Zeilstra (940) - Douwe Kunst (1028) 2-04
 Ultsje Hosper (864) - Danny Ruiter (988) 0-23
 Fokke Heidsma (953) - Klaas Herder (927) 1-12
do 03-03-2016     Huizum  -   De Oldehove  
10
-
2
 Rein van der Pal (1419) - Jan Algra (1327) 2-0Partij
 Anton Schotanus (1234) - Bernard Post (1146) 2-05Partij
 Piet Bouma (1209) - Nick de la Fonteyne (1084) 1-12Partij
 Anne Piet Kooistra (1248) - Douwe Kootstra (1167) 2-04
 Bart Visser (1136) - Geoffrey de la Fonteyne (967) 2-01Partij
 Jan Bosselaar (1078) - Bob Nuys (1062) 1-13Partij
do 10-03-2016     Damcombinatie Fryslân  -   Bezint Eer Gij Begint  
6
-
6
 Gerlof Kolk (1378) - Oege Dijkstra (1296) 1-1
 Taeke Kooistra (1319) - Reinout Sloot (1128) 1-1
 Douwe Edelenbos (1213) - Sietse Bronger (986) 2-0Partij
 Hans Zondervan (1228) - Jeppe Bronger (920) 0-2
 Tjalling Oegema (1074) - Pieter Dijkstra (949) 1-1
 Arnold Wiegersma (1021) - Eeltje Terpstra (914) 1-1Partij