HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2016/2017

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum  ..7..7..8..368
2  Damcombinatie Fryslân  ....75..10..348
3  DCH Heerenveen  5......9..7346
4  Emmeloord  ..5..77....342
5  OG Drachten  57..5......32-2
6  Bolsward Workum Combinatie  ....35....732-6
7  De Oldehove  42........832-8
8  Oerterp  ....5....5430-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 3
di 15-11-2016     DCH Heerenveen  -   Bolsward Workum Combinatie  
9
-
3
 Waylon Poot (1212) - Sjoerd Huitema (1282) 1-16
 Peter Veltman (1195) - Fedde Piet Huitema (1040) 2-03
 Sipke Doller (1206) - Lolke Huitema (1027) 2-02Partij
 Tjipke Smedinga (1174) - Danny Ruiter (1018) 1-15Partij
 Oscar Veltman (1149) - Durk de Vries (1053) 1-14
 Anne Dekker (1064) - Auke Koopmans (894) 2-01
wo 16-11-2016     Oerterp  -   De Oldehove  
4
-
8
 Jan van Dijk (1375) - Jan Algra (1324) 0-26Partij
 Dennie van Dijk (1082) - Piet Tuik (1203) 1-11Partij
 Hendrik Veenstra (1186) - Nick de la Fonteyne (1096) 2-05Partij
 Simon Zeilstra (949) - Bernard Post (1121) 0-23Partij
 Miente Pera (892) - Theo Wolthers (787) 0-22Partij
 Fokke Heidsma (941) - Geoffrey de la Fonteyne (952) 1-14
do 17-11-2016     Damcombinatie Fryslân  -   Emmeloord  
7
-
5
 Douwe Edelenbos (1226) - Cor Koene (1117) 2-03Partij
 Taeke Kooistra (1328) - Alex Boxum (1169) 1-14Partij
 Gerlof Kolk (1367) - Arnold Scharft (1127) 1-12
 Arnold Wiegersma (977) - Klaas Veldstra (1061) 2-06Partij
 Douwe Douma (902) - Bé Hensen (850) 1-15Partij
 Albert van Keimpema (854) - Jacob Poortinga (1070) 0-21
do 24-11-2016     Huizum  -   OG Drachten  
7
-
5
 Jan Adema (1251) - Gabriël Heerema (1391) 0-23Partij
 Anton Schotanus (1272) - Jan Hoogterp (1238) 1-11
 Anne Piet Kooistra (1242) - Wopke de Vries (1139) 2-05
 Erwin Heslinga (1289) - Iskander Al Sarayfi (1104) 2-06Partij
 Reinout Sloot (1130) - Henk Jonker (1063) 1-14
 Piet Bouma (1219) - Richard Koot (1174) 1-12Partij