HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum  ..87....994818
2  DCH Heerenveen  ....88..6104716
3  Damcombinatie Fryslân  4..6..6..8440
4  OG Drachten  546..10....432
5  Bolsward Workum Combinatie  ..4....76543-4
6  Oerterp  ....6257..43-8
7  Emmeloord  36....65..42-8
8  DC Dokkum  324..7....42-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 4
di 09-01-2018     DCH Heerenveen  -   OG Drachten  
8
-
4
 Johan Teake Dekker (1336) - Wopke de Vries (1167) 1-13Partij
 Tjipke Smedinga (1208) - Gabriël Heerema (1391) 0-25Partij
 Oscar Veltman (1133) - Jan Hoogterp (1236) 2-02
 Rinus Veenstra (1151) - Richard Koot (1167) 1-16
 Anne Dekker (1046) - Rudolf Smedinga (1187) 2-04
 Henk Hosper (1125) - Harmen Jonker (996) 2-01
do 11-01-2018     Huizum  -   DC Dokkum  
9
-
3
 Anne Piet Kooistra (1235) - Jetze Hoogterp (1051) 1-15
 Piet Bouma (1188) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 1-13Partij
 Reinout Sloot (1121) - Bouwe Ringnalda (960) 2-02
 Rein van der Pal (1422) - Piet Pieters (1024) 2-01
 Erwin Heslinga (1251) - Binne Brouwer (1101) 1-16Partij
 Anton Schotanus (1296) - Linze Houwink (1150) 2-04
   Damcombinatie Fryslân  -   Oerterp  
6
-
6
 Hans Zondervan (1187) - Sipke Doller (1198) 1-14Partij
 Taeke Kooistra (1296) - Jan van Dijk (1372) 0-22Partij
 Jappie de Vries (1193) - Hendrik Veenstra (1206) 1-15Partij
 Jan Algra (1325) - Gerben de Wit (1225) 2-01Partij
 Arnold Wiegersma (989) - Ultsje Hosper (830) 1-16Partij
 Albert van Keimpema (869) - Fokke Heidsma (930) 1-13Partij
ma 15-01-2018     Emmeloord  -   Bolsward Workum Combinatie  
6
-
6
 IJsbrand Haven (1222) - Jan Mente Drent (1343) 1-15
 Arnold Scharft (1148) - Sjoerd Huitema (1304) 0-22
 Alex Boxum (1159) - Danny Ruiter (1014) 2-04Partij
 Marthy van Houtert (1155) - Lolke Huitema (1021) 1-16
 Jacob Post (1159) - Douwe Kunst (1021) 1-13
 Jan Snijder (965) - Fedde Piet Huitema (1035) 1-11Partij