HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2017/2018

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  Huizum  ..78..79951020
2  DCH Heerenveen  ..8..686105816
3  OG Drachten  54610....9558
4  Damcombinatie Fryslân  4..66..68550
5  Oerterp  ..62657..54-8
6  Bolsward Workum Combinatie  54....76553-6
7  Emmeloord  36..656..53-8
8  DC Dokkum  3234..7..52-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 5
ma 19-02-2018     OG Drachten  -   DC Dokkum  
9
-
3
 Wopke de Vries (1167) - Dirk Albert Zijlstra (1107) 2-04
 Richard Koot (1167) - Linze Houwink (1150) 1-15
 Gabriël Heerema (1391) - Willem Nuveld (1080) 2-01Partij
 Jan Hoogterp (1236) - Jetze Hoogterp (1051) 1-16
 Harmen Jonker (996) - Dirk Sinnema  2-02
 Gerrit Klaseboer (1000) - Piet Pieters (1024) 1-13
   Emmeloord  -   Damcombinatie Fryslân  
6
-
6
 Klaas Veldstra (1058) - Gerlof Kolk (1385) 0-21Partij
 Arnold Scharft (1148) - Taeke Kooistra (1296) 1-15
 Alex Boxum (1159) - Douwe Edelenbos (1228) 1-16Partij
 Jacob Post (1159) - Hans Zondervan (1187) 0-24Partij
 Jacob Poortinga (1067) - Arnold Wiegersma (989) 2-03Partij
 IJsbrand Haven (1222) - Albert van Keimpema (869) 2-02
wo 21-02-2018     Oerterp  -   DCH Heerenveen  
6
-
6
 Sipke Doller (1198) - Johan Teake Dekker (1336) 1-12Partij
 Jan van Dijk (1372) - Tjipke Smedinga (1208) 2-01Partij
 Gerben de Wit (1225) - Oscar Veltman (1133) 1-13
 Hendrik Veenstra (1206) - Anne Dekker (1046) 1-15Partij
 Arend Schuurman (789) - Geert Rozenberg (879) 1-14Partij
 Foppe Jansma (651) - Marten Zijlstra (970) 0-26
vr 23-02-2018     Bolsward Workum Combinatie  -   Huizum  
5
-
7
 Jan Mente Drent (1343) - Rein van der Pal (1422) 1-15
 Sjoerd Huitema (1304) - Anton Schotanus (1296) 1-12
 Durk de Vries (1050) - Anne Piet Kooistra (1235) 1-13
 Lolke Huitema (1021) - Erwin Heslinga (1251) 1-14Partij
 Danny Ruiter (1014) - Piet Bouma (1188) 0-26Partij
 Douwe Kunst (1021) - Jan Adema (1240) 1-11