HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  ..1312....1515..16171371462
2  Van Stigt Thans  ........1113101314141471338
3  DV VBI Huissen  7..111211......10131671120
4  Denk en Zet Culemborg  8..911....10..1112157912
5  Witte van Moort  ....89..1015121110..7810
6  CTD Arnhem  ..99....911101012..760
7  Dammend Tilburg  57....1011910....1176-14
8  Damlust Gouda  510..10591110......75-20
9  Van Stigt Thans 2  ..7....810101010..974-12
10  DES Lunteren  46109910....10....73-24
11  WSDV  3678108........1173-34
12  MTB Hoogeveen  7645....9..11..972-38

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 7
za 08-12-2018     Hijken DTC  -   MTB Hoogeveen  
13
-
7
 Hendrik van der Zee (1406) - Jan van de Veen (1152) 1-11Partij
 Jan Ekke de Vries (1370) - Martijn Vissers (1369) 1-16Partij
 Roel Boomstra (1562) - Maikel Palmans (1332) 2-03Partij
 Harm Wiersma (1522) - Zainal Palmans (1366) 2-04Partij
 Hans Jansen (1457) - Maarten Wichgers (1217) 1-110Partij
 Auke Scholma (1467) - Hans Thio (1290) 2-05Partij
 Wouter Wolff (1471) - Klaas Hendrik Leijenaar (1375) 1-19Partij
 Martin Dolfing (1530) - Natalia Sadowska (1342) 1-18Partij
 Aleksej Domchev (1439) - Rick Hakvoort (1319) 1-12Partij
 Wouter Sipma (1461) - Nick Waterink (1244) 1-17Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   Witte van Moort  
11
-
9
 Bassirou Ba (1460) - Gil Salomé (1424) 1-12Partij
 Pim Meurs (1521) - Vadim Virny (1525) 1-11Partij
 Pieter Steijlen (1422) - Herman Hilberink (1262) 1-110Partij
 Simon Harmsma (1089) - Odin Mol (1436) 1-16Partij
 Paul Oudshoorn (1396) - Yuen Wong (1363) 1-13Partij
 John van den Borst (1351) - Gerbrand Hessing (1288) 1-18Partij
 Dik de Voogd (1378) - Peter Hoopman (1360) 2-07Partij
 Kees Thijssen (1476) - Mitchel Mensinga (1241) 1-15Partij
 Jean Marc Ndjofang (1467) - Jan van Dijk (1426) 1-19Partij
 Tjeerd Harmsma (1389) - Bert Aalberts (1368) 1-14Partij
   DV VBI Huissen  -   CTD Arnhem  
11
-
9
 Johan Krajenbrink (1489) - Erik van de Weerdhof (1268) 2-02Partij
 Jasper Lemmen (1451) - Hin Wong (1364) 1-13Partij
 Gérard Jansen (1486) - Bart Terwel (1364) 1-17Partij
 Alexander Baliakin (1560) - Peter Kort (1256) 2-04Partij
 Geert van Aalten (1408) - Leo Aliar (1212) 1-16Partij
 Jos Stokkel (1425) - Niek Smeitink (1264) 1-110Partij
 Guntis Valneris (1542) - Thijs Gerritsen (1280) 2-09Partij
 Joost Hendriksen (1337) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) 0-25Partij
 Fred de Koning (1365) - Frerik Andriessen (1417) 1-18Partij
 Wouter Ludwig (1419) - Rik Twilhaar (1312) 0-21Partij
   WSDV  -   Van Stigt Thans  
6
-
14
 Rik Keurentjes (1403) - Jitse Slump (1429) 1-16Partij
 Wieger Wesselink (1436) - Anatoli Gantvarg (1518) 1-17Partij
 Ester van Muijen (1188) - Casper Remeijer (1378) 0-25Partij
 Matthias de Kruijf (1324) - Jeroen Kos (1330) 1-14Partij
 Jesse van Beek (1310) - Raimonds Vipulis (1441) 1-19Partij
 Marcel Monteba (1323) - Rob Clerc (1513) 0-21Partij
 Jan Groenendijk (1527) - Ron Heusdens (1499) 1-13Partij
 Heike Verheul (1269) - Anton van Berkel (1402) 0-28Partij
 Machiel Weistra (1240) - Frits Luteijn (1387) 0-210Partij
 Johan Sterrenburg (1392) - Hein Meijer (1440) 1-12Partij
   DES Lunteren  -   Van Stigt Thans 2  
10
-
10
 Stijn Overeem (1253) - Guido van den Berg (1274) 1-16Partij
 Arwin Lammers (1184) - Christian Niami (1447) 1-17Partij
 Laura Timmerman (1189) - Dirk van Schaik Jr. (1374) 0-29Partij
 Harmjan Lammers (1288) - Thomy Lucien Mbongo (1452) 1-13Partij
 Arno Bos (1111) - Berke Yiğittürk (1149) 1-18Partij
 Arjen Timmer (1307) - Peter van der Stap (1336) 1-15Partij
 Erwin van Hierden (1373) - Emre Hageman (1205) 1-110Partij
 Henk Klarenbeek (1395) - Geert Prinsen (1309) 2-01Partij
 Ronald van de Beek (1204) - Edwin de Jager (1261) 1-12Partij
 Mark Sanders (1219) - Cheick Maurice Ndione (1311) 1-14Partij
   Damlust Gouda  -   Dammend Tilburg  
11
-
9
 Richard Mooser (1362) - Thijs van den Broek (1326) 1-14
 André Venema (1272) - Kevin Machtelinck (1392) 0-21
 Erno Prosman (1541) - Anthony Alavoine (1132) 2-010
 Harry Clasquin (1227) - Jasper Daems (1318) 1-18
 Sven Winkel (1410) - Rik Verboon (1306) 1-15Partij
 Teun van de Krol (1343) - Toine Brouwers (1426) 0-27
 Martijn van IJzendoorn (1534) - Toby Hage (1323) 2-06
 Ben Provoost (1439) - Koos van Amerongen (1299) 1-13Partij
 Erik Hoogendoorn (1268) - Martijn de Leeuw (1364) 1-12
 Friso Fennema (1365) - Anastase Leclerc (1168) 2-09Partij