HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  ..1312..15151517..161381672
2  Van Stigt Thans  ..1210..1013111413141491642
3  DV VBI Huissen  781112....111314101691324
4  Denk en Zet Culemborg  81091110..1412..111591220
5  Witte van Moort  ....891510..101211108910
6  Damlust Gouda  510..105119..10111299-14
7  Dammend Tilburg  57....10911810..1186-18
8  CTD Arnhem  5996..119121010..96-18
9  WSDV  367810..12810..1196-30
10  Van Stigt Thans 2  ..76..81010101010995-20
11  DES Lunteren  4610999..10..10..83-26
12  MTB Hoogeveen  76451089..911..93-42

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 8
za 05-01-2019     MTB Hoogeveen  -   Damlust Gouda  
8
-
12
 Natalia Sadowska (1342) - Richard Mooser (1362) 1-12Partij
 Wouter Sosef (1000) - André Venema (1272) 2-07Partij
 Rick Hakvoort (1319) - Erno Prosman (1541) 1-14Partij
 Zainal Palmans (1366) - Harry Clasquin (1227) 2-010Partij
 Nick Waterink (1244) - Sven Winkel (1410) 1-15Partij
 Gert Bosker (1256) - Teun van de Krol (1343) 0-28Partij
 Martijn Vissers (1369) - Martijn van IJzendoorn (1534) 0-21Partij
 Maikel Palmans (1332) - Ben Provoost (1439) 1-19Partij
 Maarten Wichgers (1217) - Erik Hoogendoorn (1268) 0-26Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1375) - Friso Fennema (1365) 0-23Partij
   Van Stigt Thans 2  -   WSDV  
10
-
10
 Edwin de Jager (1261) - Jan Groenendijk (1527) 0-22Partij
 Cheick Maurice Ndione (1311) - Matthias de Kruijf (1324) 2-09Partij
 Christian Niami (1447) - Jesse van Beek (1310) 2-05Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1374) - Heike Verheul (1269) 1-110Partij
 Guido van den Berg (1274) - Ester van Muijen (1188) 2-01Partij
 Berke Yiğittürk (1149) - Machiel Weistra (1240) 1-14Partij
 Peter van der Stap (1336) - Rik Keurentjes (1403) 0-23Partij
 Emre Hageman (1205) - Marcel Monteba (1323) 0-28Partij
 Geert Prinsen (1309) - Fred Ivens (1317) 2-07Partij
 Waldo Aliar (1312) - Wieger Wesselink (1436) 0-26Partij
   Van Stigt Thans  -   DV VBI Huissen  
12
-
8
 Hein Meijer (1440) - Joost Hendriksen (1337) 2-05Partij
 Anton van Berkel (1402) - Jos Stokkel (1425) 1-14Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1452) - Alexander Baliakin (1560) 1-13Partij
 Rob Clerc (1513) - Wouter Ludwig (1419) 1-12Partij
 Ron Heusdens (1499) - Jasper Lemmen (1451) 1-16Partij
 Frits Luteijn (1387) - Gérard Jansen (1486) 0-21Partij
 Anatoli Gantvarg (1518) - Johan Krajenbrink (1489) 2-010Partij
 Jeroen Kos (1330) - Guntis Valneris (1542) 1-18Partij
 Jitse Slump (1429) - Fred de Koning (1365) 2-07Partij
 Casper Remeijer (1378) - Geert van Aalten (1408) 1-19Partij
   CTD Arnhem  -   Denk en Zet Culemborg  
6
-
14
 Joost Hooijberg (1321) - Pieter Steijlen (1422) 0-26Partij
 Rik Twilhaar (1312) - Tjeerd Harmsma (1389) 1-11Partij
 Hin Wong (1364) - Kees Thijssen (1476) 0-24Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) - Paul Oudshoorn (1396) 0-27Partij
 Peter Kort (1256) - Bassirou Ba (1460) 1-15Partij
 Leo Aliar (1212) - Jean Marc Ndjofang (1467) 0-210Partij
 Frerik Andriessen (1417) - Ebbo de Jong (951) 2-03Partij
 Thijs Gerritsen (1280) - Evgeni Vatutin (1463) 1-18Partij
 Erik van de Weerdhof (1268) - Simon Harmsma (1089) 0-22Partij
 Niek Smeitink (1264) - John van den Borst (1351) 1-19Partij
za 26-01-2019     Dammend Tilburg  -   DES Lunteren  
-
 Koos van Amerongen (1299) - Laura Timmerman (1189) 1-13
 Thijs van den Broek (1326) - Stijn Overeem (1253) 1-14
 Jasper Daems (1318) - Jan Lammers (1173) 1-11
 Martijn de Leeuw (1364) - Coen Bommel (1186) 2-02
5-3
   Witte van Moort  -   Hijken DTC  
-