HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Hijken DTC  1013121315151715..13161019139
2  Van Stigt Thans  101210..101314111314141017121
3  DV VBI Huissen  781112..1313111416101015115
4  Denk en Zet Culemborg  81091110..12141215111014112
5  Witte van Moort  7..89151010141210111011106
6  Damlust Gouda  510..105118910121110991
7  Dammend Tilburg  577..10981110111210890
8  WSDV  367810121281011..10887
9  CTD Arnhem  599661191210..1010687
10  Van Stigt Thans 2  ..76881010101091010588
11  MTB Hoogeveen  764510899..111110580
12  DES Lunteren  46109998..1010910384

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 10
za 02-02-2019     MTB Hoogeveen  -   DES Lunteren  
11
-
9
 Martijn Vissers (1369) - Stijn Overeem (1253) 1-19Partij
 Keita Desmet (1221) - Ronald van de Beek (1204) 1-15Partij
 Nick Waterink (1244) - Erwin van Hierden (1373) 1-110Partij
 Rick Hakvoort (1319) - Aldert van Eck (1246) 1-18Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1375) - Arno Bos (1111) 1-17Partij
 Maikel Palmans (1332) - Harmjan Lammers (1288) 1-12Partij
 Bé Eggens (1245) - Mark Sanders (1219) 1-13Partij
 Maarten Wichgers (1217) - Henk Klarenbeek (1395) 1-14Partij
 Natalia Sadowska (1342) - Laura Timmerman (1189) 1-16Partij
 Zainal Palmans (1366) - Arwin Lammers (1184) 2-01Partij
   Damlust Gouda  -   WSDV  
8
-
12
 Sven Winkel (1410) - Wieger Wesselink (1436) 1-16Partij
 Henk van Klaveren (1246) - Matthias de Kruijf (1324) 2-04Partij
 Ben Provoost (1439) - Heike Verheul (1269) 1-17Partij
 Erno Prosman (1541) - Machiel Weistra (1240) 2-01Partij
 Richard Mooser (1362) - Marcel Monteba (1323) 1-18Partij
 Friso Fennema (1365) - Jan Groenendijk (1527) 0-22Partij
 Martijn van IJzendoorn (1534) - Johan Sterrenburg (1392) 0-210Partij
 Erik Hoogendoorn (1268) - Ester van Muijen (1188) 0-29Partij
 Björn Winkel (1213) - Rik Keurentjes (1403) 1-13Partij
 Harry Clasquin (1227) - Jesse van Beek (1310) 0-25Partij
   Dammend Tilburg  -   DV VBI Huissen  
7
-
13
 Toine Brouwers (1426) - Jos Stokkel (1425) 1-11Partij
 Jasper Daems (1318) - Guntis Valneris (1542) 0-210Partij
 Martijn de Leeuw (1364) - Wouter Ludwig (1419) 1-13Partij
 Kevin Machtelinck (1392) - Joost Hendriksen (1337) 1-14Partij
 Anastase Leclerc (1168) - Gérard Jansen (1486) 1-17Partij
 Hein De Cokere (1329) - Jasper Lemmen (1451) 0-28Partij
 Jim Depaepe (1181) - Johan Krajenbrink (1489) 0-25Partij
 Rik Verboon (1306) - Fred de Koning (1365) 1-12Partij
 Thijs van den Broek (1326) - Geert van Aalten (1408) 1-19Partij
 Koos van Amerongen (1299) - Alexander Baliakin (1560) 1-16Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Denk en Zet Culemborg  
8
-
12
 Geert Prinsen (1309) - Uladzislau Valjuk (1368) 1-110Partij
 Berke Yiğittürk (1149) - Jean Marc Ndjofang (1467) 1-16Partij
 Kees Romijn (1236) - Pieter Steijlen (1422) 0-28Partij
 Peter van der Stap (1336) - John van den Borst (1351) 1-11Partij
 Edwin de Jager (1261) - Kees Thijssen (1476) 1-17Partij
 Waldo Aliar (1312) - Simon Harmsma (1089) 1-13Partij
 Christian Niami (1447) - Evgeni Vatutin (1463) 1-12Partij
 Emre Hageman (1205) - Bassirou Ba (1460) 0-25Partij
 Cheick Maurice Ndione (1311) - Paul Oudshoorn (1396) 1-19Partij
 Guido van den Berg (1274) - Tjeerd Harmsma (1389) 1-14Partij
   Van Stigt Thans  -   Hijken DTC  
10
-
10
 Thomy Lucien Mbongo (1452) - Harm Wiersma (1522) 1-13Partij
 Jitse Slump (1429) - Wouter Sipma (1461) 1-18Partij
 Rob Clerc (1513) - Aleksej Domchev (1439) 1-16Partij
 Casper Remeijer (1378) - Auke Scholma (1467) 0-25Partij
 Jeroen Kos (1330) - Hendrik van der Zee (1406) 1-12Partij
 Hein Meijer (1440) - Ivan Trofimov (1474) 1-19Partij
 Anatoli Gantvarg (1518) - Martin Dolfing (1530) 1-17Partij
 Ron Heusdens (1499) - Hans Jansen (1457) 2-010Partij
 Anton van Berkel (1402) - Wouter Wolff (1471) 1-14Partij
 Frits Luteijn (1387) - Roel Boomstra (1562) 1-11Partij
   CTD Arnhem  -   Witte van Moort  
6
-
14
 Peter Kort (1256) - Marino Barkel (1426) 0-22Partij
 Frerik Andriessen (1417) - Vadim Virny (1525) 1-13Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) - Jan van Dijk (1426) 1-18Partij
 Hin Wong (1364) - Bert Aalberts (1368) 0-26Partij
 Thijs Gerritsen (1280) - Herman Hilberink (1262) 2-010Partij
 Niek Smeitink (1264) - Gil Salomé (1424) 0-27Partij
 Bart Terwel (1364) - Odin Mol (1436) 0-29Partij
 Rik Twilhaar (1312) - Peter Hoopman (1360) 0-21Partij
 Erik van de Weerdhof (1268) - Gerbrand Hessing (1288) 1-15Partij
 Joost Hooijberg (1321) - Yuen Wong (1363) 1-14Partij