HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  ....................151210
2  Witte van Moort  ..................12..124
3  Van Stigt Thans  ................11....122
  WSDV  ..............11......122
5  Denk en Zet Culemborg  ..........10..........110
  DES Lunteren  ............10........110
  Damlust Gouda  ........10............110
  DV VBI Huissen  ..........10..........110
9  MTB Hoogeveen  ......9..............10-2
  CTD Arnhem  ....9................10-2
11  Van Stigt Thans 2  ..8..................10-4
12  Dammend Tilburg  5....................10-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
za 15-09-2018     MTB Hoogeveen  -   WSDV  
9
-
11
 Maikel Palmans (1332) - Jesse van Beek (1310) 1-16Partij
 Maarten Wichgers (1217) - Johan Sterrenburg (1392) 0-29Partij
 Nick Waterink (1244) - Jan Groenendijk (1527) 1-14Partij
 Zainal Palmans (1366) - Jannes Kromhout (1238) 1-18Partij
 Macodou NDiaye (1469) - Marcel Monteba (1323) 2-03Partij
 Keita Desmet (1221) - Rik Keurentjes (1403) 0-25Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1375) - Machiel Weistra (1240) 1-110Partij
 Rick Hakvoort (1319) - Wieger Wesselink (1436) 1-11Partij
 Jan van de Veen (1152) - Ester van Muijen (1188) 1-17Partij
 Hans Thio (1290) - Matthias de Kruijf (1324) 1-12Partij
   DES Lunteren  -   DV VBI Huissen  
10
-
10
 Aldert van Eck (1246) - Johan Krajenbrink (1489) 2-01Partij
 Arjen Timmer (1307) - Fred de Koning (1365) 1-18Partij
 Arno Bos (1111) - Jos Stokkel (1425) 1-17Partij
 Arwin Lammers (1184) - Guntis Valneris (1542) 0-23Partij
 Harmjan Lammers (1288) - Gérard Jansen (1486) 2-04Partij
 Henk Klarenbeek (1395) - Geert van Aalten (1408) 1-12Partij
 Laura Timmerman (1189) - Joost Hendriksen (1337) 1-19Partij
 Mark Sanders (1219) - Jasper Lemmen (1451) 0-210Partij
 Ronald van de Beek (1204) - Wouter Ludwig (1419) 1-15Partij
 Stijn Overeem (1253) - Alexander Baliakin (1560) 1-16Partij
   Damlust Gouda  -   Denk en Zet Culemborg  
10
-
10
 Ben Provoost (1439) - Bassirou Ba (1460) 1-17Partij
 Harry Clasquin (1227) - Kees Thijssen (1476) 0-210Partij
 Erno Prosman (1541) - John van den Borst (1351) 2-08Partij
 André Venema (1272) - Uladzislau Valjuk (1368) 0-29Partij
 Friso Fennema (1365) - Tjeerd Harmsma (1389) 1-11Partij
 Martijn van IJzendoorn (1534) - Simon Harmsma (1089) 2-03Partij
 Teun van de Krol (1343) - Jean Marc Ndjofang (1467) 0-26Partij
 Richard Mooser (1362) - Pim Meurs (1521) 0-24Partij
 Erik Hoogendoorn (1268) - Quincy Ngawikromo  2-05Partij
 Sven Winkel (1410) - Paul Oudshoorn (1396) 2-02Partij
   Dammend Tilburg  -   Hijken DTC  
5
-
15
 Toine Brouwers (1426) - Roel Boomstra (1562) 1-110Partij
 Jasper Daems (1318) - Wouter Wolff (1471) 1-19Partij
 Anthony Alavoine (1132) - Auke Scholma (1467) 0-25Partij
 Koos van Amerongen (1299) - Hans Jansen (1457) 0-22Partij
 Martijn de Leeuw (1364) - Hendrik van der Zee (1406) 1-11Partij
 Rik Verboon (1306) - Wouter Sipma (1461) 0-27Partij
 Kevin Machtelinck (1392) - Martin Dolfing (1530) 1-13Partij
 Karlijn Overes (1177) - Henk Kalk (1264) 1-16Partij
 Thijs van den Broek (1326) - Harm Wiersma (1522) 0-24Partij
 Anastase Leclerc (1168) - Aleksej Domchev (1439) 0-28Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Witte van Moort  
8
-
12
 Peter van der Stap (1336) - Jan van Dijk (1426) 1-12Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1452) - Bert Aalberts (1368) 1-13Partij
 Edwin de Jager (1261) - Yuen Wong (1363) 1-15Partij
 Dirk van Schaik Jr. (1374) - Vadim Virny (1525) 1-16Partij
 Christian Niami (1447) - Herman Hilberink (1262) 2-07Partij
 Guido van den Berg (1274) - Odin Mol (1436) 0-21Partij
 Emre Hageman (1205) - Hans Vermin (1414) 0-24Partij
 Geert Prinsen (1309) - Peter Hoopman (1360) 0-28Partij
 Cheick Maurice Ndione (1311) - Gerbrand Hessing (1288) 1-110Partij
 Berke Yiğittürk (1149) - Gil Salomé (1424) 1-19Partij
   Van Stigt Thans  -   CTD Arnhem  
11
-
9
 Anatoli Gantvarg (1518) - Frerik Andriessen (1417) 1-15Partij
 Rob Clerc (1513) - Thijs Gerritsen (1280) 1-14Partij
 Ron Heusdens (1499) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) 2-09Partij
 Raimonds Vipulis (1441) - Peter Kort (1256) 1-13Partij
 Hein Meijer (1440) - Bart Terwel (1364) 1-110Partij
 Jitse Slump (1429) - Rik Twilhaar (1312) 1-18Partij
 Anton van Berkel (1402) - Erik van de Weerdhof (1268) 1-11Partij
 Frits Luteijn (1387) - Hin Wong (1364) 1-19Partij
 Casper Remeijer (1378) - Michael Palmer (1275) 1-17Partij
 Jeroen Kos (1330) - Joost Hooijberg (1321) 1-12Partij