HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  ................1515..2420
2  Van Stigt Thans  ............11......142410
3  DV VBI Huissen  ........1310..........236
4  Witte van Moort  ..............12..10..234
5  Denk en Zet Culemborg  ..........11....10....232
6  WSDV  ....7..............1122-4
7  DES Lunteren  ....10..9............21-2
  CTD Arnhem  ..9..........10......21-2
9  Van Stigt Thans 2  ......8......10......21-4
10  Damlust Gouda  5......10............21-10
  Dammend Tilburg  5....10..............21-10
12  MTB Hoogeveen  ..6......9..........20-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     Foto's
 Ronde 2
za 29-09-2018     Van Stigt Thans  -   MTB Hoogeveen  
14
-
6
 Raimonds Vipulis (1441) - Natalia Sadowska (1342) 0-29Partij
 Hein Meijer (1440) - Zainal Palmans (1366) 1-18Partij
 Frits Luteijn (1387) - Rick Hakvoort (1319) 1-11Partij
 Ron Heusdens (1499) - Keita Desmet (1221) 2-06Partij
 Jeroen Kos (1330) - Nick Waterink (1244) 2-04Partij
 Henk de Witt (1305) - Bé Eggens (1245) 2-07Partij
 Rob Clerc (1513) - Maarten Wichgers (1217) 2-03Partij
 Anatoli Gantvarg (1518) - Jan van de Veen (1152) 2-010Partij
 Waldo Aliar (1312) - Maikel Palmans (1332) 1-15Partij
 Anton van Berkel (1402) - Klaas Hendrik Leijenaar (1375) 1-12Partij
   CTD Arnhem  -   Van Stigt Thans 2  
10
-
10
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) - Edwin de Jager (1261) 2-03Partij
 Bart Terwel (1364) - Geert Prinsen (1309) 1-19Partij
 Erik van de Weerdhof (1268) - Christian Niami (1447) 1-15Partij
 Peter Kort (1256) - Dirk van Schaik Jr. (1374) 1-12Partij
 Thijs Gerritsen (1280) - Kees Romijn (1236) 1-16Partij
 Michael Palmer (1275) - Thomy Lucien Mbongo (1452) 0-21Partij
 Hin Wong (1364) - Cheick Maurice Ndione (1311) 2-07Partij
 Niek Smeitink (1264) - Guido van den Berg (1274) 1-14Partij
 Rik Twilhaar (1312) - Berke Yiğittürk (1149) 0-210Partij
 Frerik Andriessen (1417) - Peter van der Stap (1336) 1-14Partij
   Witte van Moort  -   Dammend Tilburg  
10
-
10
 Herman Hilberink (1262) - Thijs van den Broek (1326) 1-110Partij
 Vadim Virny (1525) - Toon Dielen (1106) 2-05Partij
 Odin Mol (1436) - Jasper Daems (1318) 1-19Partij
 Peter Hoopman (1360) - Toine Brouwers (1426) 0-28Partij
 Gil Salomé (1424) - Rik Verboon (1306) 1-16Partij
 Edwin Twiest (1349) - Eddy Budé (1313) 0-23Partij
 Jan van Dijk (1426) - Karlijn Overes (1177) 2-01Partij
 Bert Aalberts (1368) - Anastase Leclerc (1168) 1-14Partij
 Yuen Wong (1363) - Kevin Machtelinck (1392) 0-22Partij
 Gerbrand Hessing (1288) - Koos van Amerongen (1299) 2-07Partij
   Hijken DTC  -   Damlust Gouda  
15
-
5
 Hendrik van der Zee (1406) - Teun van de Krol (1343) 2-07Partij
 Jan Ekke de Vries (1370) - Martijn van IJzendoorn (1534) 1-15Partij
 Roel Boomstra (1562) - Peter van Eck (1222) 2-010Partij
 Harm Wiersma (1522) - Sven Winkel (1410) 2-04Partij
 Hans Jansen (1457) - Erno Prosman (1541) 0-22Partij
 Auke Scholma (1467) - Richard Mooser (1362) 1-16Partij
 Wouter Wolff (1471) - Björn Winkel (1213) 2-08Partij
 Martin Dolfing (1530) - André Venema (1272) 2-01Partij
 Aleksej Domchev (1439) - Ben Provoost (1439) 1-13Partij
 Wouter Sipma (1461) - Harry Clasquin (1227) 2-09Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   DES Lunteren  
11
-
9
 Tjeerd Harmsma (1389) - Henk Klarenbeek (1395) 0-26Partij
 Bassirou Ba (1460) - Arwin Lammers (1184) 2-07Partij
 Uladzislau Valjuk (1368) - Stijn Overeem (1253) 1-110Partij
 Simon Harmsma (1089) - Ronald van de Beek (1204) 1-19Partij
 Kees Thijssen (1476) - Arno Bos (1111) 2-05Partij
 Jean Marc Ndjofang (1467) - Erwin van Hierden (1373) 0-28Partij
 Paul Oudshoorn (1396) - Laura Timmerman (1189) 2-02Partij
 John van den Borst (1351) - Harmjan Lammers (1288) 1-11Partij
 Pieter Steijlen (1422) - Arjen Timmer (1307) 2-03Partij
 Quincy Ngawikromo  - Aldert van Eck (1246) 0-24Partij
   DV VBI Huissen  -   WSDV  
13
-
7
 Guntis Valneris (1542) - Jannes Kromhout (1238) 2-01Partij
 Jos Stokkel (1425) - Ester van Muijen (1188) 2-07Partij
 Geert van Aalten (1408) - Matthias de Kruijf (1324) 0-210Partij
 Alexander Baliakin (1560) - Wieger Wesselink (1436) 1-19Partij
 Jasper Lemmen (1451) - Heike Verheul (1269) 1-18Partij
 Joost Hendriksen (1337) - Jesse van Beek (1310) 1-16Partij
 Gérard Jansen (1486) - Jan Groenendijk (1527) 1-12Partij
 Fred de Koning (1365) - Johan Sterrenburg (1392) 2-04Partij
 Johan Krajenbrink (1489) - Wim van Mourik (1004) 2-05Partij
 Wouter Ludwig (1419) - Marcel Monteba (1323) 1-13Partij