HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  ..........15..17..16154846
2  Van Stigt Thans  ........111314..13....4822
3  DV VBI Huissen  ......11....1613..10..4720
4  Witte van Moort  ..........10....1211154716
5  Denk en Zet Culemborg  ....9........12..1110454
6  CTD Arnhem  ..9......9....10..1143-2
7  Dammend Tilburg  57..10..11..........43-14
8  MTB Hoogeveen  ..64........911....42-20
9  WSDV  3..7..8....11......42-22
10  Van Stigt Thans 2  ..7..8..10..9......41-12
11  DES Lunteren  4..1099............41-16
12  Damlust Gouda  5....5109..........41-22

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 4
za 27-10-2018     Van Stigt Thans 2  -   MTB Hoogeveen  
9
-
11
 Dirk van Schaik Jr. (1374) - Joël Palmans (1240) 1-110Partij
 Peter van der Stap (1336) - Jan van de Veen (1152) 2-07Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1452) - Keita Desmet (1221) 1-19Partij
 Cheick Maurice Ndione (1311) - Natalia Sadowska (1342) 1-18Partij
 Geert Prinsen (1309) - Maarten Wichgers (1217) 1-16Partij
 Christian Niami (1447) - Martijn Vissers (1369) 1-13Partij
 Kees Romijn (1236) - Maikel Palmans (1332) 1-15Partij
 Edwin de Jager (1261) - Klaas Hendrik Leijenaar (1375) 1-11Partij
 Henk de Witt (1305) - Zainal Palmans (1366) 0-22Partij
 Guido van den Berg (1274) - Rick Hakvoort (1319) 0-24Partij
   Van Stigt Thans  -   Dammend Tilburg  
13
-
7
 Frits Luteijn (1387) - Rik Verboon (1306) 1-110Partij
 Anton van Berkel (1402) - Koos van Amerongen (1299) 1-17Partij
 Rob Clerc (1513) - Jasper Daems (1318) 2-04Partij
 Ron Heusdens (1499) - Toine Brouwers (1426) 1-15Partij
 Jeroen Kos (1330) - Karlijn Overes (1177) 2-06Partij
 Hein Meijer (1440) - Thijs van den Broek (1326) 1-13Partij
 Casper Remeijer (1378) - Anthony Alavoine (1132) 2-09Partij
 Anatoli Gantvarg (1518) - Anastase Leclerc (1168) 2-08Partij
 Raimonds Vipulis (1441) - Martijn de Leeuw (1364) 1-11Partij
 Waldo Aliar (1312) - Kevin Machtelinck (1392) 0-22Partij
   CTD Arnhem  -   Damlust Gouda  
11
-
9
 Peter Kort (1256) - Martijn van IJzendoorn (1534) 1-13Partij
 Erik van de Weerdhof (1268) - Teun van de Krol (1343) 0-21Partij
 Hin Wong (1364) - Sven Winkel (1410) 2-09Partij
 Rik Twilhaar (1312) - Harry Clasquin (1227) 1-14Partij
 Thijs Gerritsen (1280) - Ben Provoost (1439) 1-17Partij
 Frerik Andriessen (1417) - Friso Fennema (1365) 1-18Partij
 Niek Smeitink (1264) - Erno Prosman (1541) 1-15Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) - André Venema (1272) 1-16Partij
 Joost Hooijberg (1321) - Richard Mooser (1362) 1-12Partij
 Bart Terwel (1364) - Erik Hoogendoorn (1268) 2-010Partij
   Witte van Moort  -   DES Lunteren  
11
-
9
 Yuen Wong (1363) - Mark Sanders (1219) 1-14Partij
 Herman Hilberink (1262) - Erwin van Hierden (1373) 2-05Partij
 Marino Barkel (1426) - Ronald van de Beek (1204) 1-11Partij
 Vadim Virny (1525) - Stijn Overeem (1253) 2-02Partij
 Bert Aalberts (1368) - Arno Bos (1111) 1-18Partij
 Jan van Dijk (1426) - Arjen Timmer (1307) 1-17Partij
 Gerbrand Hessing (1288) - Arwin Lammers (1184) 1-110Partij
 Mitchel Mensinga (1241) - Aldert van Eck (1246) 1-13Partij
 Peter Hoopman (1360) - Henk Klarenbeek (1395) 0-29Partij
 Odin Mol (1436) - Harmjan Lammers (1288) 1-16Partij
   Hijken DTC  -   WSDV  
17
-
3
 Wouter Sipma (1461) - Jan Groenendijk (1527) 2-09Partij
 Harm Wiersma (1522) - Johan Sterrenburg (1392) 2-07Partij
 Aleksej Domchev (1439) - Matthias de Kruijf (1324) 1-16Partij
 Hans Jansen (1457) - Hanneke Broer  2-01Partij
 Roel Boomstra (1562) - Marcel Monteba (1323) 1-110Partij
 Auke Scholma (1467) - Wieger Wesselink (1436) 1-17Partij
 Martin Dolfing (1530) - niet opgekomen  2-02R
 Hendrik van der Zee (1406) - niet opgekomen  2-03R
 Gerhard Dunning (792) - niet opgekomen  2-04R
 Erik Beugels (850) - niet opgekomen  2-05R
   Denk en Zet Culemborg  -   DV VBI Huissen  
9
-
11
 Jean Marc Ndjofang (1467) - Fred de Koning (1365) 1-15Partij
 Kees Thijssen (1476) - Geert van Aalten (1408) 2-04Partij
 Dik de Voogd (1378) - Jos Stokkel (1425) 1-18Partij
 Ebbo de Jong (951) - Gérard Jansen (1486) 0-23Partij
 Bassirou Ba (1460) - Jasper Lemmen (1451) 1-12Partij
 Henk Ruesink (1195) - Wouter Ludwig (1419) 0-26Partij
 Pieter Steijlen (1422) - Joost Hendriksen (1337) 1-110Partij
 Uladzislau Valjuk (1368) - Guntis Valneris (1542) 1-19Partij
 Pim Meurs (1521) - Alexander Baliakin (1560) 1-17Partij
 Paul Oudshoorn (1396) - Johan Krajenbrink (1489) 1-11Partij