HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  ......13..1517..1615..51052
2  Van Stigt Thans  ........1113..13..10145922
3  Witte van Moort  ..........1010121115..5816
4  Denk en Zet Culemborg  ......9....12..1110155714
  DV VBI Huissen  7....11....13..10..165714
6  CTD Arnhem  ..9......9..101011..54-2
7  Dammend Tilburg  5710....11..10......54-14
8  WSDV  3..1087..........1153-22
9  Van Stigt Thans 2  ..78....1010......952-12
10  DES Lunteren  4..991010..........52-16
11  Damlust Gouda  510510..9..........52-22
12  MTB Hoogeveen  ..6..54....911....52-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 5
za 10-11-2018     MTB Hoogeveen  -   Denk en Zet Culemborg  
5
-
15
 Alberto Waterink (831) - Uladzislau Valjuk (1368) 0-22Partij
 Natalia Sadowska (1342) - Tjeerd Harmsma (1389) 1-14Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1375) - Pieter Steijlen (1422) 0-29Partij
 Zainal Palmans (1366) - Paul Oudshoorn (1396) 0-26Partij
 Rick Hakvoort (1319) - Pim Meurs (1521) 1-18Partij
 Maarten Wichgers (1217) - Simon Harmsma (1089) 0-21Partij
 Martijn Vissers (1369) - Jean Marc Ndjofang (1467) 0-25Partij
 Maikel Palmans (1332) - Ebbo de Jong (951) 1-110Partij
 Nick Waterink (1244) - John van den Borst (1351) 1-13Partij
 Jan van de Veen (1152) - Bassirou Ba (1460) 1-17Partij
   DV VBI Huissen  -   Hijken DTC  
7
-
13
 Dirk Joosten (1267) - Martin Dolfing (1530) 0-24Partij
 Emiel Leijser (1266) - Hendrik van der Zee (1406) 0-21Partij
 Gérard Jansen (1486) - Harm Wiersma (1522) 1-15Partij
 Fred de Koning (1365) - Wouter Wolff (1471) 1-110Partij
 Geert van Aalten (1408) - Aleksej Domchev (1439) 1-12Partij
 Wouter Ludwig (1419) - Roel Boomstra (1562) 1-17Partij
 Jos Stokkel (1425) - Hans Jansen (1457) 1-13Partij
 Joost Hendriksen (1337) - Jan Mente Drent (1319) 1-18Partij
 Jasper Lemmen (1451) - Wouter Sipma (1461) 0-26Partij
 Johan Krajenbrink (1489) - Jan Ekke de Vries (1370) 1-19Partij
   WSDV  -   Witte van Moort  
10
-
10
 Wieger Wesselink (1436) - Odin Mol (1436) 1-13Partij
 Ester van Muijen (1188) - Jan van Dijk (1426) 1-110Partij
 Marcel Monteba (1323) - Vadim Virny (1525) 1-16Partij
 Machiel Weistra (1240) - Herman Hilberink (1262) 1-17Partij
 Jan Groenendijk (1527) - Bert Aalberts (1368) 1-15Partij
 Jesse van Beek (1310) - Gil Salomé (1424) 1-19
 Rik Keurentjes (1403) - Marino Barkel (1426) 1-11
 Johan Sterrenburg (1392) - Yuen Wong (1363) 1-18Partij
 Matthias de Kruijf (1324) - Gerbrand Hessing (1288) 2-02Partij
 Heike Verheul (1269) - Peter Hoopman (1360) 0-24Partij
   DES Lunteren  -   CTD Arnhem  
10
-
10
 Harmjan Lammers (1288) - Thijs Gerritsen (1280) 2-01Partij
 Coen Bommel (1186) - Frerik Andriessen (1417) 1-110Partij
 Henk Klarenbeek (1395) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) 0-25Partij
 Erwin van Hierden (1373) - Bart Terwel (1364) 1-19Partij
 Johan Top (1120) - Hin Wong (1364) 0-24Partij
 Mark Sanders (1219) - Erik van de Weerdhof (1268) 1-16Partij
 Aldert van Eck (1246) - Rik Twilhaar (1312) 1-17Partij
 Stijn Overeem (1253) - Joost Hooijberg (1321) 1-12Partij
 Arjen Timmer (1307) - Niek Smeitink (1264) 2-08Partij
 Arno Bos (1111) - Peter Kort (1256) 1-13Partij
   Damlust Gouda  -   Van Stigt Thans  
10
-
10
 André Venema (1272) - Anton van Berkel (1402) 1-12Partij
 Martijn van IJzendoorn (1534) - Ron Heusdens (1499) 1-16Partij
 Teun van de Krol (1343) - Raimonds Vipulis (1441) 1-18Partij
 Harry Clasquin (1227) - Anatoli Gantvarg (1518) 1-17Partij
 Sven Winkel (1410) - Rob Clerc (1513) 1-11Partij
 Ben Provoost (1439) - Jitse Slump (1429) 1-110Partij
 Friso Fennema (1365) - Jeroen Kos (1330) 1-14Partij
 Erik Hoogendoorn (1268) - Hein Meijer (1440) 1-15Partij
 Björn Winkel (1213) - Casper Remeijer (1378) 1-19Partij
 Richard Mooser (1362) - Frits Luteijn (1387) 1-13Partij
   Dammend Tilburg  -   Van Stigt Thans 2  
10
-
10
 Jasper Daems (1318) - Geert Prinsen (1309) 1-16Partij
 Thijs van den Broek (1326) - Cheick Maurice Ndione (1311) 1-17Partij
 Kevin Machtelinck (1392) - Thomy Lucien Mbongo (1452) 2-01Partij
 Toine Brouwers (1426) - Christian Niami (1447) 1-12Partij
 Anastase Leclerc (1168) - Dirk van Schaik Jr. (1374) 0-25Partij
 Martijn de Leeuw (1364) - Edwin de Jager (1261) 2-08Partij
 Eddy Budé (1313) - Berke Yiğittürk (1149) 1-110Partij
 Anthony Alavoine (1132) - Peter van der Stap (1336) 1-19Partij
 Jimmy Depaepe (1181) - Emre Hageman (1205) 0-23Partij
 Rik Verboon (1306) - Guido van den Berg (1274) 1-14Partij