HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  ..13..12..15..151716..61256
2  Van Stigt Thans  ........11131310..141461130
3  DV VBI Huissen  7..1211........1310166918
4  Witte van Moort  ....8....1012151011..6812
5  Denk en Zet Culemborg  8..9........101211156710
6  CTD Arnhem  ..9......910111210..662
7  Dammend Tilburg  57..10..1110......1166-12
8  Van Stigt Thans 2  ..7..8..101010....963-12
9  Damlust Gouda  510..5109..10......63-22
10  WSDV  3..71088........1163-26
11  DES Lunteren  46109910..........62-24
12  MTB Hoogeveen  ..64..5..911..9..62-32

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
za 24-11-2018     Dammend Tilburg  -   MTB Hoogeveen  
11
-
9
 Martijn de Leeuw (1364) - Maikel Palmans (1332) 1-14Partij
 Jasper Daems (1318) - Klaas Hendrik Leijenaar (1375) 1-12Partij
 Eddy Budé (1313) - Nick Waterink (1244) 1-15Partij
 Hein De Cokere (1329) - Macodou NDiaye (1469) 0-21Partij
 Thijs van den Broek (1326) - Maarten Wichgers (1217) 2-03Partij
 Toine Brouwers (1426) - Joël Palmans (1240) 1-110Partij
 Koos van Amerongen (1299) - Zainal Palmans (1366) 1-19Partij
 Rik Verboon (1306) - Martijn Vissers (1369) 1-18Partij
 Toby Hage (1323) - Rick Hakvoort (1319) 1-16Partij
 Kevin Machtelinck (1392) - Keita Desmet (1221) 2-07Partij
   Van Stigt Thans 2  -   Damlust Gouda  
10
-
10
 Dirk van Schaik Jr. (1374) - Björn Winkel (1213) 1-15Partij
 Thomy Lucien Mbongo (1452) - André Venema (1272) 2-01Partij
 Geert Prinsen (1309) - Erno Prosman (1541) 0-24Partij
 Peter van der Stap (1336) - Harry Clasquin (1227) 1-16Partij
 Guido van den Berg (1274) - Sven Winkel (1410) 1-17Partij
 Berke Yiğittürk (1149) - Teun van de Krol (1343) 1-19Partij
 Waldo Aliar (1312) - Martijn van IJzendoorn (1534) 0-22Partij
 Emre Hageman (1205) - Ben Provoost (1439) 0-210Partij
 Cheick Maurice Ndione (1311) - Peter van Eck (1222) 2-03Partij
 Christian Niami (1447) - Friso Fennema (1365) 2-08Partij
   Van Stigt Thans  -   DES Lunteren  
14
-
6
 Casper Remeijer (1378) - Erwin van Hierden (1373) 1-110Partij
 Hein Meijer (1440) - Ronald van de Beek (1204) 2-05Partij
 Anton van Berkel (1402) - Harmjan Lammers (1288) 1-11Partij
 Jeroen Kos (1330) - Stijn Overeem (1253) 1-18Partij
 Ron Heusdens (1499) - Mark Sanders (1219) 2-03Partij
 Rob Clerc (1513) - Arno Bos (1111) 1-16Partij
 Frits Luteijn (1387) - Arjen Timmer (1307) 1-12Partij
 Anatoli Gantvarg (1518) - Henk Klarenbeek (1395) 2-04Partij
 Jitse Slump (1429) - Laura Timmerman (1189) 2-09Partij
 Henk de Witt (1305) - Aldert van Eck (1246) 1-17Partij
   CTD Arnhem  -   WSDV  
12
-
8
 Bart Terwel (1364) - Machiel Weistra (1240) 2-03Partij
 Joost Hooijberg (1321) - Marcel Monteba (1323) 1-12Partij
 Peter Kort (1256) - Rik Keurentjes (1403) 1-18Partij
 Hin Wong (1364) - Johan Sterrenburg (1392) 1-110Partij
 Frerik Andriessen (1417) - Wieger Wesselink (1436) 1-17Partij
 Niek Smeitink (1264) - Heike Verheul (1269) 1-11Partij
 Thijs Gerritsen (1280) - Ester van Muijen (1188) 2-04Partij
 Rik Twilhaar (1312) - Matthias de Kruijf (1324) 1-15Partij
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) - Jan Groenendijk (1527) 1-19Partij
 Erik van de Weerdhof (1268) - Jesse van Beek (1310) 1-16Partij
   Witte van Moort  -   DV VBI Huissen  
8
-
12
 Gil Salomé (1424) - Jos Stokkel (1425) 1-14Partij
 Odin Mol (1436) - Geert van Aalten (1408) 1-15Partij
 Marino Barkel (1426) - Guntis Valneris (1542) 0-22Partij
 Gerbrand Hessing (1288) - Gérard Jansen (1486) 0-28Partij
 Peter Hoopman (1360) - Jasper Lemmen (1451) 1-16Partij
 Yuen Wong (1363) - Johan Krajenbrink (1489) 1-110Partij
 Bert Aalberts (1368) - Wouter Ludwig (1419) 1-13Partij
 Jan van Dijk (1426) - Joost Hendriksen (1337) 1-17Partij
 Vadim Virny (1525) - Alexander Baliakin (1560) 1-11Partij
 Herman Hilberink (1262) - Fred de Koning (1365) 1-19Partij
   Hijken DTC  -   Denk en Zet Culemborg  
12
-
8
 Ivan Trofimov (1474) - Bassirou Ba (1460) 1-14Partij
 Aleksej Domchev (1439) - Pim Meurs (1521) 1-15Partij
 Harm Wiersma (1522) - Pieter Steijlen (1422) 2-03Partij
 Hendrik van der Zee (1406) - Simon Harmsma (1089) 2-09Partij
 Wouter Sipma (1461) - Paul Oudshoorn (1396) 1-110Partij
 Wouter Wolff (1471) - Uladzislau Valjuk (1368) 1-16Partij
 Roel Boomstra (1562) - John van den Borst (1351) 2-02Partij
 Martin Dolfing (1530) - Kees Thijssen (1476) 1-11Partij
 Auke Scholma (1467) - Jean Marc Ndjofang (1467) 1-17Partij
 Hans Jansen (1457) - Tjeerd Harmsma (1389) 0-28Partij