HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2018/2019

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 NC Ere-Hfd 
 NC Hfd-1e 
 NC 1e-2e 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBp
1  Hijken DTC  ..13121315151517..1613918129
2  Van Stigt Thans  ..1210..10131114131414916111
3  DV VBI Huissen  781112....1113141016913102
4  Denk en Zet Culemborg  81091110..1412..1115912100
5  Witte van Moort  7..891510..101211109992
6  Damlust Gouda  510..105119..1011129983
7  Dammend Tilburg  57....1091181012119883
8  CTD Arnhem  5996..119121010..9681
9  WSDV  367810..12810..119675
10  Van Stigt Thans 2  ..76..8101010101099580
11  DES Lunteren  4610999810..10..9375
12  MTB Hoogeveen  76451089..911..9369

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    Foto's
 Ronde 9
za 19-01-2019     Witte van Moort  -   MTB Hoogeveen  
10
-
10
 Yuen Wong (1363) - Zainal Palmans (1366) 0-210Partij
 Marino Barkel (1426) - Rick Hakvoort (1319) 1-11Partij
 Peter Hoopman (1360) - Natalia Sadowska (1342) 1-19Partij
 Herman Hilberink (1262) - Nick Waterink (1244) 0-24Partij
 Jan van Dijk (1426) - Klaas Hendrik Leijenaar (1375) 1-16Partij
 Gerbrand Hessing (1288) - Martijn Vissers (1369) 1-13Partij
 Gil Salomé (1424) - Maarten Wichgers (1217) 0-25Partij
 Odin Mol (1436) - Alberto Waterink (831) 2-08Partij
 Vadim Virny (1525) - Geert Kleine (867) 2-02Partij
 Bert Aalberts (1368) - Wout van Geest (801) 2-07Partij
   Hijken DTC  -   CTD Arnhem  
15
-
5
 Wouter Sipma (1461) - Rik Twilhaar (1312) 2-09Partij
 Roel Boomstra (1562) - Bart Terwel (1364) 1-15Partij
 Hans Jansen (1457) - Niek Smeitink (1264) 2-08Partij
 Martin Dolfing (1530) - Frerik Andriessen (1417) 1-110Partij
 Auke Scholma (1467) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1290) 1-13Partij
 Harm Wiersma (1522) - Peter Kort (1256) 2-04Partij
 Hendrik van der Zee (1406) - Hin Wong (1364) 1-11Partij
 Wouter Wolff (1471) - Erik van de Weerdhof (1268) 2-02Partij
 Henk Kalk (1264) - Leo Aliar (1212) 2-06Partij
 Aleksej Domchev (1439) - Thijs Gerritsen (1280) 1-17Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   Van Stigt Thans  
10
-
10
 Pieter Steijlen (1422) - Casper Remeijer (1378) 1-110Partij
 Uladzislau Valjuk (1368) - Rob Clerc (1513) 1-15Partij
 Tjeerd Harmsma (1389) - Thomy Lucien Mbongo (1452) 1-11Partij
 Bassirou Ba (1460) - Anatoli Gantvarg (1518) 1-19Partij
 Jean Marc Ndjofang (1467) - Jitse Slump (1429) 1-14Partij
 Pim Meurs (1521) - Ron Heusdens (1499) 1-16Partij
 Kees Thijssen (1476) - Jeroen Kos (1330) 1-18Partij
 Evgeni Vatutin (1463) - Hein Meijer (1440) 1-17Partij
 Paul Oudshoorn (1396) - Frits Luteijn (1387) 1-12Partij
 Simon Harmsma (1089) - Anton van Berkel (1402) 1-13Partij
   DV VBI Huissen  -   Van Stigt Thans 2  
14
-
6
 Gérard Jansen (1486) - Christian Niami (1447) 1-11Partij
 Jos Stokkel (1425) - Guido van den Berg (1274) 2-09Partij
 Joost Hendriksen (1337) - Berke Yiğittürk (1149) 1-13Partij
 Alexander Baliakin (1560) - Waldo Aliar (1312) 2-010Partij
 Fred de Koning (1365) - Peter van der Stap (1336) 1-15Partij
 Johan Krajenbrink (1489) - Cheick Maurice Ndione (1311) 2-04Partij
 Wouter Ludwig (1419) - Emre Hageman (1205) 0-22Partij
 Jasper Lemmen (1451) - Dirk van Schaik Jr. (1374) 2-08Partij
 Geert van Aalten (1408) - Geert Prinsen (1309) 1-17Partij
 Guntis Valneris (1542) - Edwin de Jager (1261) 2-06Partij
   WSDV  -   Dammend Tilburg  
12
-
8
 Johan Sterrenburg (1392) - Rik Verboon (1306) 1-18Partij
 Machiel Weistra (1240) - Jim Depaepe (1181) 1-15Partij
 Wieger Wesselink (1436) - Thijs van den Broek (1326) 1-13Partij
 Rik Keurentjes (1403) - Anastase Leclerc (1168) 2-07Partij
 Heike Verheul (1269) - Koos van Amerongen (1299) 1-12Partij
 Jan Groenendijk (1527) - Kevin Machtelinck (1392) 1-19Partij
 Matthias de Kruijf (1324) - Anthony Alavoine (1132) 2-04Partij
 Jesse van Beek (1310) - Jasper Daems (1318) 1-16Partij
 Marcel Monteba (1323) - Toine Brouwers (1426) 1-110Partij
 Ester van Muijen (1188) - Martijn de Leeuw (1364) 1-11Partij
   DES Lunteren  -   Damlust Gouda  
9
-
11
 Ronald van de Beek (1204) - Ben Provoost (1439) 1-16Partij
 Erwin van Hierden (1373) - André Venema (1272) 2-09Partij
 Aldert van Eck (1246) - Sven Winkel (1410) 0-2Partij
 Arno Bos (1111) - Erik Hoogendoorn (1268) 0-24Partij
 Harmjan Lammers (1288) - Teun van de Krol (1343) 1-13Partij
 Mark Sanders (1219) - Richard Mooser (1362) 1-12Partij
 Henk Klarenbeek (1395) - Friso Fennema (1365) 2-04Partij
 Laura Timmerman (1189) - Harry Clasquin (1227) 1-17Partij
 Arwin Lammers (1184) - Martijn van IJzendoorn (1534) 0-21Partij
 Arjen Timmer (1307) - Erno Prosman (1541) 1-18Partij