HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  DV VBI Huissen  ..........15......15..2420
2  Denk en Zet Culemborg  ........14....15......2418
3  Hijken DTC  ................11..162414
4  Van Stigt Thans  ......12....12........248
5  Dammers Uit Oost  ......8..........11..22-2
6  Witte van Moort  ..6................1222-4
7  Damlust Gouda  5..............12....22-6
8  Dammend Tilburg  ......8......10......21-4
9  CTD Arnhem  ..5..........10......21-10
10  WSDV  ....9......8........20-6
11  MTB Hoogeveen  5......9............20-12
12  Constant Charlois Rotterdam  ....4....8..........20-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 2
za 19-10-2019     MTB Hoogeveen  -   Dammers Uit Oost  
9
-
11
 Natalia Sadowska (1378) - Bert Woolschot (1174) 1-17Partij
 Martijn Vissers (1360) - Dinant Spieker (1321) 1-14Partij
 Rick Hakvoort (1336) - Gep Leeflang (1282) 1-110Partij
 Zainal Palmans (1386) - Coen Donders (1183) 2-01Partij
 Klaas Hendrik Leijenaar (1356) - Tom Rinner (1159) 1-18Partij
 Maarten Wichgers (1221) - Gerrit Wassink (1299) 1-19Partij
 Bé Eggens (1207) - Jochem Zweerink (1372) 0-23Partij
 Wouter Sosef (1141) - Leopold Sekongo (1321) 0-22Partij
 Nick Waterink (1276) - Maarten Linssen (1315) 1-15Partij
 Maikel Palmans (1332) - Henk Hoekman (1276) 1-16Partij
   Dammend Tilburg  -   Van Stigt Thans  
8
-
12
 Koos van Amerongen (1332) - Casper Remeijer (1408) 2-09Partij  
 Thijs van den Broek (1334) - Hein Meijer (1429) 1-18Partij  
 Jim Depaepe (1156) - Rob Clerc (1508) 0-22Partij  
 Anastase Leclerc (1200) - Anatoli Gantvarg (1524) 0-21Partij  
 Ad de Hoon (1195) - Vadim Virny (1526) 0-25Partij  
 Jasper Daems (1316) - Jeroen Kos (1358) 1-17Partij  
 Kevin Machtelinck (1430) - Ron Heusdens (1466) 0-26Partij  
 Martijn de Leeuw (1354) - Jitse Slump (1437) 1-110Partij  
 Toine Brouwers (1437) - Anton van Berkel (1422) 2-03Partij  
 Rik Verboon (1324) - Frits Luteijn (1367) 1-14Partij  
   Denk en Zet Culemborg  -   CTD Arnhem  
15
-
5
 Jean Marc Ndjofang (1468) - Hin Wong (1366) 2-08Partij
 Henk Ruesink (1193) - Frerik Andriessen (1418) 0-25Partij
 Tjeerd Harmsma (1380) - Wim van Dongen (889) 2-09Partij
 Kees Thijssen (1477) - Leo Aliar (1207) 2-06Partij
 Pieter Steijlen (1425) - Peter Kort (1286) 2-04Partij
 Paul Oudshoorn (1404) - Amriet Balradj (783) 2-03Partij
 Bas Messemaker (1393) - Bart Terwel (1371) 1-17Partij
 Uladzislau Valjuk (1384) - Erik van de Weerdhof (1282) 2-010Partij
 Simon Harmsma (1196) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1322) 0-21Partij
 Dik de Voogd (1381) - niet opgekomen  2-02R
   Constant Charlois Rotterdam  -   Witte van Moort  
8
-
12
 Ainur Shaibakov (1497) - Jan van Dijk (1414) 1-1Partij  
 Berke Yiğittürk (1210) - Bert Aalberts (1361) 1-1Partij
 Shammie Kasnadi (1299) - Yuen Wong (1351) 0-210Partij
 Macodou NDiaye (1492) - Andrej Kalmakov (1518) 1-1Partij
 Radjes Balkaran (1247) - Peter Hoopman (1356) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (1532) - Marino Barkel (1421) 1-1Partij  
 Bart de Vos (1239) - Gerbrand Hessing (1296) 1-1Partij
 Roy Verveer (610) - Odin Mol (1442) 0-28Partij
 Job Arts (1263) - Theo Leoné (1161) 2-0Partij
 Mehmet Yöney (1223) - Gil Salomé (1407) 0-2Partij
   WSDV  -   Hijken DTC  
9
-
11
 Matthias de Kruijf (1339) - Martin Dolfing (1528) 1-13Partij  
 Rik Keurentjes (1394) - Ivan Trofimov (1465) 1-17Partij
 Jan Groenendijk (1520) - Wouter Wolff (1471) 2-04Partij  
 Machiel Weistra (1270) - Hans Jansen (1451) 2-010Partij  
 Michiel Kloosterziel (1367) - Hendrik van der Zee (1407) 1-15Partij
 Ester van Muijen (1185) - Auke Scholma (1466) 1-16Partij
 Johan Sterrenburg (1395) - Aleksej Domchev (1463) 0-27Partij  
 Alexander Shvartsman (1540) - Harm Wiersma (1540) 1-11Partij  
 Marcel Monteba (1335) - Roel Boomstra (1560) 0-22Partij  
 Heike Verheul (1266) - Wouter Sipma (1504) 0-29Partij  
   DV VBI Huissen  -   Damlust Gouda  
15
-
5
 Jos Stokkel (1422) - Richard Mooser (1358) 2-01Partij
 Joost Hendriksen (1325) - Peter van Eck (1222) 2-04Partij
 Jasper Lemmen (1458) - Daaf Kasse (1342) 2-06Partij
 Johan Krajenbrink (1474) - Ben Provoost (1420) 1-13Partij  
 Alexander Baliakin (1550) - Friso Fennema (1355) 1-110Partij  
 Wouter Ludwig (1413) - Sven Winkel (1405) 1-15Partij
 Guntis Valneris (1549) - Erno Prosman (1535) 2-08Partij  
 Geert van Aalten (1376) - Teun van de Krol (1338) 1-12Partij
 Gérard Jansen (1479) - Harry Clasquin (1200) 2-09Partij
 Fred de Koning (1364) - André Venema (1255) 1-17Partij