HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2019/2020

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789101112WePuBs
1  Hijken DTC  ....................161212
2  DV VBI Huissen  ..................15..1210
3  Denk en Zet Culemborg  ................14....128
4  Van Stigt Thans  ............12........124
  Damlust Gouda  ..............12......124
6  CTD Arnhem  ..........10..........110
  Dammend Tilburg  ..........10..........110
8  Dammers Uit Oost  ......8..............10-4
  WSDV  ........8............10-4
10  Witte van Moort  ....6................10-8
11  MTB Hoogeveen  ..5..................10-10
12  Constant Charlois Rotterdam  4....................10-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 1
za 05-10-2019     DV VBI Huissen  -   MTB Hoogeveen  
15
-
5
 Gérard Jansen (1479) - Maarten Wichgers (1221) 2-010Partij
 Joost Hendriksen (1325) - Nick Waterink (1276) 1-16Partij
 Fred de Koning (1364) - Maikel Palmans (1332) 1-17Partij
 Jos Stokkel (1422) - Alberto Waterink (825) 2-01Partij
 Geert van Aalten (1376) - Wouter Sosef (1141) 1-15Partij
 Johan Krajenbrink (1474) - Natalia Sadowska (1378) 1-18Partij
 Alexander Baliakin (1550) - Zainal Palmans (1386) 2-09Partij
 Wouter Ludwig (1413) - Mathijs Sprakel (947) 2-03Partij
 Jasper Lemmen (1458) - Klaas Hendrik Leijenaar (1356) 1-12Partij
 Guntis Valneris (1549) - Rick Hakvoort (1336) 2-04Partij
   Damlust Gouda  -   WSDV  
12
-
8
 Richard Mooser (1358) - Marcel Monteba (1335) 2-06Partij  
 Erik Hoogendoorn (1266) - Alexander Shvartsman (1540) 1-12Partij  
 André Venema (1255) - Michiel Kloosterziel (1367) 2-04Partij
 Daaf Kasse (1342) - Heike Verheul (1266) 1-13Partij
 Ben Provoost (1420) - Rik Keurentjes (1394) 1-11Partij  
 Sven Winkel (1405) - Jan Groenendijk (1520) 1-15Partij
 Erno Prosman (1535) - Machiel Weistra (1270) 2-07Partij
 Teun van de Krol (1338) - Ester van Muijen (1185) 1-18Partij
 Harry Clasquin (1200) - Johan Sterrenburg (1395) 1-110Partij
 Friso Fennema (1355) - Matthias de Kruijf (1339) 0-29Partij  
   Hijken DTC  -   Constant Charlois Rotterdam  
16
-
4
 Roel Boomstra (1560) - Berke Yiğittürk (1210) 2-09Partij  
 Auke Scholma (1466) - Martijn van IJzendoorn (1532) 2-010Partij  
 Harm Wiersma (1540) - Macodou NDiaye (1492) 1-12Partij  
 Aleksej Domchev (1463) - Radjes Balkaran (1247) 2-01Partij  
 Jan Mente Drent (1316) - Patrick Stork (1264) 1-18Partij
 Hendrik van der Zee (1407) - Job Arts (1263) 1-16Partij  
 Wouter Sipma (1504) - Mehmet Yöney (1223) 2-05Partij  
 Martin Dolfing (1528) - Bart de Vos (1239) 1-14Partij  
 Hans Jansen (1451) - Jurgen Tholel (1192) 2-07Partij  
 Wouter Wolff (1471) - Shammie Kasnadi (1299) 2-03Partij
   Witte van Moort  -   Denk en Zet Culemborg  
6
-
14
 Herman Hilberink (1281) - Dik de Voogd (1381) 0-26Partij
 Jan van Dijk (1414) - Jean Marc Ndjofang (1468) 0-29Partij  
 Edwin Twiest (1330) - Paul Oudshoorn (1404) 1-13Partij  
 Yuen Wong (1351) - Bas Messemaker (1393) 1-11Partij
 Gil Salomé (1407) - Kees Thijssen (1477) 0-210Partij  
 Gerbrand Hessing (1296) - Pieter Steijlen (1425) 0-27Partij  
 Odin Mol (1442) - Pim Meurs (1516) 1-14Partij
 Marino Barkel (1421) - Uladzislau Valjuk (1384) 1-12Partij  
 Andrej Kalmakov (1518) - Simon Harmsma (1196) 1-15Partij
 Peter Hoopman (1356) - Boudewijn Derkx (1433) 1-18Partij
   CTD Arnhem  -   Dammend Tilburg  
10
-
10
 Peter Kort (1286) - Toine Brouwers (1437) 1-16Partij  
 Henk Grotenhuis ten Harkel (1322) - Jasper Daems (1316) 2-05Partij  
 Erik van de Weerdhof (1282) - Rik Verboon (1324) 0-23Partij  
 Thijs Gerritsen (1287) - Martijn de Leeuw (1354) 1-19Partij  
 Bart Terwel (1371) - Jim Depaepe (1156) 2-010Partij
 Leo Aliar (1207) - Hein De Cokere (1315) 1-11Partij
 Frerik Andriessen (1418) - Kevin Machtelinck (1430) 1-18Partij  
 Hin Wong (1366) - Anastase Leclerc (1200) 2-04Partij  
 Niek Smeitink (1254) - Koos van Amerongen (1332) 0-27Partij  
 Wilrick Wonnink (1115) - Thijs van den Broek (1334) 0-22Partij  
   Van Stigt Thans  -   Dammers Uit Oost  
12
-
8
 Vadim Virny (1526) - Leopold Sekongo (1321) 1-12Partij
 Anatoli Gantvarg (1524) - Coen Donders (1183) 2-09Partij
 Ron Heusdens (1466) - Jochem Zweerink (1372) 1-110Partij  
 Hein Meijer (1429) - Bert Woolschot (1174) 2-08Partij  
 Anton van Berkel (1422) - Maarten Linssen (1315) 1-11Partij
 Jitse Slump (1437) - Tom Rinner (1159) 2-06Partij
 Rob Clerc (1508) - Gep Leeflang (1282) 1-13Partij
 Frits Luteijn (1367) - Henk Hoekman (1276) 0-25Partij  
 Casper Remeijer (1408) - Gerrit Wassink (1299) 1-17Partij  
 Jeroen Kos (1358) - Dinant Spieker (1321) 1-14Partij