HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2020/2021

    
    Link   

  Ereklasse

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  WSDV  ..............11..126
  Van Stigt Thans  ................11126
3  CTD Arnhem  ..........10......124
  Denk en Zet Culemborg  ............10....124
5  DV VBI Huissen  ........9........122
6  Hijken DTC  ........7........10-2
7  DES Lunteren  ....6............10-4
  Damcombinatie Fryslân  ......6..........10-4
9  Witte van Moort  5................10-6
  Van Stigt Thans 2  ..5..............10-6

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 1
za 19-09-2020     Damlust Gouda  -   Constant Charlois Rotterdam  
-
   DV VBI Huissen  -   Hijken DTC  
9
-
7
 Johan Krajenbrink (1476) - Wouter Wolff (1465) 1-12Partij  
 Toine Brouwers (1429) - Roel Boomstra (1560) 1-17Partij  
 Jasper Lemmen (1478) - Hans Jansen (1427) 1-15Partij  
 Wouter Ludwig (1409) - Jan Ekke de Vries (1341) 1-13Partij
 Odin Mol (1470) - Wouter Sipma (1483) 1-18Partij
 Gérard Jansen (1482) - Harm Wiersma (1534) 1-11Partij
 Guntis Valneris (1561) - Auke Scholma (1456) 1-14Partij
 Alexander Baliakin (1531) - Martin Dolfing (1521) 2-06Partij  
   WSDV  -   Witte van Moort  
11
-
5
 Fred Ivens (1320) - Yuen Wong (1356) 1-14Partij
 Ester van Muijen (1203) - Bert Aalberts (1359) 1-17Partij
 Machiel Weistra (1287) - Thijs van den Broek (1334) 2-05Partij
 Jan Groenendijk (1541) - Herman Hilberink (1286) 2-06Partij
 Heike Verheul (1286) - Marino Barkel (1440) 1-18Partij
 Koos van Amerongen (1323) - Peter Hoopman (1354) 1-13Partij
 Matthias de Kruijf (1347) - Jan van Dijk (1403) 1-11Partij
 Marcel Monteba (1338) - Martijn de Leeuw (1370) 2-02Partij
   DES Lunteren  -   CTD Arnhem  
6
-
10
 Stijn Overeem (1308) - Bart Terwel (1376) 0-28Partij
 Henk Klarenbeek (1416) - Thijs Gerritsen (1311) 1-16Partij
 Paul Wijninga (1220) - Niek Smeitink (1277) 1-13Partij
 Arjen Timmer (1310) - Frerik Andriessen (1432) 0-25Partij
 Coen Bommel (1223) - Hin Wong (1363) 1-17Partij
 Peter Hoogteijling (1328) - Henk Grotenhuis ten Harkel (1362) 1-12Partij
 Erwin van Hierden (1348) - Peter Kort (1285) 1-14Partij  
 Harmjan Lammers (1301) - Maarten Linssen (1291) 1-11Partij
   Denk en Zet Culemborg  -   Damcombinatie Fryslân  
10
-
6
 Boudewijn Derkx (1433) - Bastiaan Hollander (1310) 1-13Partij
 Kees Thijssen (1474) - Jan Algra (1266) 1-17Partij  
 Tjeerd Harmsma (1382) - Taeke Kooistra (1306) 1-12Partij
 Pim Meurs (1511) - Gerlof Kolk (1392) 1-11Partij
 Haitze Meurs (1019) - Sjoerd Huitema (1282) 1-14Partij  
 Pieter Steijlen (1431) - Oege Dijkstra (1284) 2-08Partij
 Dik de Voogd (1387) - Douwe Edelenbos (1286) 1-15Partij  
 Simon Harmsma (1201) - Willem Leijenaar (1279) 2-06Partij  
   Van Stigt Thans  -   Van Stigt Thans 2  
11
-
5
 Anatoli Gantvarg (1520) - Emre Hageman (1225) 1-13Partij
 Rob Clerc (1501) - Dirk van Schaik Jr. (1380) 1-12Partij
 Jitse Slump (1489) - Jeroen Kos (1348) 1-14Partij
 Ron Heusdens (1461) - Geert Prinsen (1287) 2-08Partij
 Anton van Berkel (1429) - Peter van der Stap (1314) 2-05Partij
 Hein Meijer (1401) - Waldo Aliar (1276) 1-16Partij  
 Casper Remeijer (1404) - Walter Thoen (1247) 2-07Partij  
 Frits Luteijn (1358) - Kees Romijn (1254) 1-11Partij