HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 2021/2022

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Ereklasse 
 Hoofdklasse A 
 Hoofdklasse B 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 1e klasse C 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 2e klasse E 
 Andere
 jaren
PlTeams1234567891011WePuBp
1  EDC Enschede  9....119..911....51049
2  Oerterp - Drachten  7..11....11..1012..5851
3  Damkring Emmeloord  ......881010....115847
4  BDV Borne  ..5....9..9812..5743
5  Roden/Leek  5..8..106......95538
6  Dokkum - Rinsumageest  7..8769......116548
7  DIOS Achterhoek 2  ..56..10789....6545
8  HDC Hoogeveen 2  7..67....8..1366347
9  Lelystad  56..8....7..7116344
10  Huizum 2  ..4..4......39..4220
11  Hijken DTC 3  ....5..75..105..5232

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling
 Ronde 6
za 27-11-2021     Huizum 2  -   EDC Enschede  
-
   Oerterp - Drachten  -   DIOS Achterhoek 2  
11
-
5
 Gabriël Heerema (1407) - Jay Amatmoestar (1019) 2-05Partij  
 Hendrik Veenstra (1190) - Theo Stoverinck (1096) 1-14Partij  
 Rudolf Smedinga (1170) - Jan Huisjes (909) 2-01Partij
 Henk Jonker (1096) - Gert Wisselink (1012) 2-03Partij
 Gerben de Wit (1242) - Chris Grevers (1088) 1-18Partij
 Ultsje Hosper (827) - Stefan von Kann (912) 1-17Partij
 Peter Boonstra (1196) - Gerard Korten (1073) 2-06Partij
 Sietze Boonstra (743) - Bert van Oosterom (1088) 0-22Partij
   Lelystad  -   Hijken DTC 3  
11
-
5
 Bert Zijlstra (1008) - Herm Jan Brascamp (1051) 0-27Partij
 Valentino Tjokro (1052) - Wim Koopman (1029) 1-18Partij  
 Sam Pryor (1036) - Harrie Vosmeijer (1098) 2-01Partij
 Huub Nollet (1163) - Jannet Andries  2-05Partij
 Jan van de Veen (1118) - Henk Pruim (920) 2-06Partij  
 Ricardo Tong Sang (1071) - Hans van der Nap (896) 0-24Partij  
 Boike Mathoera (998) - Ronald Karmoen (953) 2-02Partij  
 Wiebren de Vries (1040) - Rosanne Steenblik  2-03Partij
   HDC Hoogeveen 2  -   Damkring Emmeloord  
6
-
10
 Lisa Scholtens (1080) - Matheo Boxum (1188) 0-21Partij  
 Bé Eggens (1183) - Cor Koene (1105) 1-14Partij
 Jaap Hugen (939) - Bé Hensen (880) 0-23Partij
 Gert Bosker (1202) - Joop Kip (1021) 1-17Partij  
 Sytze Spijker (922) - Arnold Scharft (1146) 0-28Partij
 Maarten Wichgers (1230) - IJsbrand Haven (1195) 2-05Partij
 Renco Oostindjer (988) - Daniël Boxum (875) 0-26Partij
 Aike Smid (1031) - Arie Hoonstra (904) 2-02Partij
   Dokkum - Rinsumageest  -   Roden/Leek  
6
-
10
 Dirk Albert Zijlstra (1129) - Jaap Huizinga (1049) 1-16Partij
 Bouwe Ringnalda (973) - Evert Faber (1001) 0-21Partij
 Linze Houwink (1138) - Henk Dijkstra (1189) 0-22Partij
 Dirk Sinnema (1069) - Han Braakhuis (962) 1-18Partij
 Henk Bosgraaf (1028) - Roel de Vries (1140) 1-15Partij
 Bert Oegema (1044) - Bert Honderd (1019) 2-07Partij
 Piet Pieters (1036) - Jan Harm Alkema (1184) 0-23Partij
 Arnold Wiegersma (1006) - Fokke Smid (934) 1-14Partij