HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nationale Clubcompetitie KNDB 1978

    
    Link   

  1e klasse A

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse A 
 1e klasse B 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678910WePuBs
1  NOAD Nijmegen  10121213111211131091628
2  DIO Den Haag  1014810151214141291438
3  Excelsior  861212121312141291422
4  Treebeek  81289151312131291224
5  BDV Bennekom  7108111191313119116
6  Alblasserdam  958591310111497-12
7  Papendrecht  88771171181296-22
8  Philips  96887109131395-14
9  DDV Dordrecht  7667791271093-38
10  Middelburg  1088896871092-32

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 9
za 02-12-1978     Middelburg  -   Papendrecht  
8
-
12
 Peter Schunselaar  - Arie Koppelaar  1-13
 Evert Wiskerke  - A.van der Graaf  2-06
 Bram Goedhart  - Eef Stam  0-21Partij
 M.F. de Jonge  - Wim Nederlof  1-110
 Jan Boon  - G. Markesteyn  1-14
 A. Baayens  - Piet van de Aa  1-17
 Pieter van Splunter  - Dick de Jong  2-02
 Ad Trapman  - Wim Verschoor sr  1-15
 Arie Kammeraat  - Bas de Jong  0-28Partij
 D. Sewnath  - Piet Klop  1-19
   Treebeek  -   NOAD Nijmegen  
8
-
12
 Ferdi Okrogelnik  - Jan Geurts  2-04Partij
 Theo Schippers  - H. Rijksen  1-11
 R. Schippers  - Jean van Ingen  1-17
 J.L. Weltmans  - Frans Hermelink  1-19
 Seff Jaspers  - D.J. de Groot  0-26Partij
 Radj Balak  - Gerard Martens  0-23
 P. Jongeneelen  - Kees Hazen  1-12
 C.N. Everduin  - A. Wouters  0-25Partij
 Rob Pennekamp  - Gerard Linssen  1-110
 Wiel Okrogelnik  - Adri van Wel  1-18
   Philips  -   Alblasserdam  
10
-
10
 Fred Passchier  - Cees Bakker  1-16
 Jouke Hottinga  - Frans Keizer  0-21Partij
 Ingo Greveraars  - Rien Visser  2-04Partij
 K. Noyens  - Gerrit Verhaar  2-07
 Kees Sterken  - Arie Boon Jr.  1-19
 P. van Schijndel  - Siem Boer  1-13
 Richard van den Boomen  - Rien Broekzitter  0-25
 Frits Verboven  - Teus van Es  1-110
 C. Langereis  - Cees Kentie  1-18
 J.C. van Dijk  - Gerrit de Kloe  1-12
   BDV Bennekom  -   DIO Den Haag  
10
-
10
 Bert van Harten  - Bert Kain  2-02Partij
 Hans Hiensch  - Dammis van der Staaij  0-23Partij
 Aalt van de Kuilen  - Piet Leruy  1-110
 Herman van Silfhout  - Jo Fijen  0-27Partij
 M. Willemsen  - Frans van Eenennaam  1-14
 Haitze Meurs  - Hugo Simons jr.  1-15
 Jo Weijman  - Jan Kok  1-18
 Teus van Beek  - Anton van der Star  1-19
 B. Franken  - Berend Grouwstra  1-16
 Gerrit Stunnenberg  - Hans den Engelsman  2-01Partij
   Excelsior  -   DDV Dordrecht  
14
-
6
 Nico Kocken  - Anton Kosior  1-110
 Gerrit van de Linde  - Joop Roedolph  1-19
 Piet Lauwen  - Louis van der Sluis  1-16Partij
 Hein Wilsens  - Frits van Vloten  1-14
 RenĂ© van den Heuvel  - Cees van de Ven  2-07
 Johan van den Boogaard  - Leen den Hartog  1-18
 Jo Hobbelen  - Randy Horne  2-01Partij
 David Riupassa  - Wout Kroonen  2-03
 Jan de Jong  - Jacob de Hei  1-15
 J.C. de Galan  - Joop Diesman  2-02Partij